گزارش خواندنی AFC از بازی ایران و قطر (+عکس)

فروردین ۲, ۱۳۹۶ ساعت: ۱۹:۲۸ ب.ظ 809 بازدید بدون نظر
سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال‌ آسیا پیش از دیدار ایران و قطر در گزارشی به تشریح شرایط این دو تیم در گروه A رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه 2018 پرداخته است.

گزارش خواندنی AFC از بازی ایران و قطر (عکس)

 سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال‌ آسیا پیش از دیدار ایران و قطر در گزارشی به تشریح شرایط این دو تیم در گروه A رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ پرداخته است.  تیم ملی فوتبال کشورمان فردا در چارچوب دیدار های مرحله انتخابی جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ فردا در دوحه به مصاف تیم ملی قطر برود.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش خود آورده است که جمهوری اسلامی ایران امیدوار است بتواند در دیدار با قطر پیروز شده و فاصله یک امتیازی با کره‌جنوبی را حفظ کند.

AFC همچنین عنوان کرده تیم کارلوس کیروش تنها تیم بدون شکست گروه A است. ایران پس از پیروزی مقابل کره جنوبی با گل سردار آزمون، با این تیم فاصله خود را زیاد کرد اما پس از آن با تساوی مقابل سوریه، این فاصله به یک امتیاز کاهش یافت.

در ادامه این گزارش سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بیان کرد:‌ قطر شروع بسیار بدی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی روسیه داشت و کار خود را با سه شکست آغاز کرد اما پس از آن با پیروزی مقابل سوریه و تساوی در مقابل چین، این روند را تغییر داد.

AFC در پایان نوشت: با این حال تیم میزبان چهار بازیکن خود را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. خالد مفتاح، احمد یاسر، عبدالکریم حسن و مشال عبداله  ۴ بازیکنی هستند که در دیدار قردا برابر ایران غیبت خواهند داشت.

4444

شما هم نظر خود را ارسال کنید