درسا درخشانی : رییس فدراسیون شطرنج مرا همیشه بی حجاب می دید

روایت‌های دختر شطرنج باز که به آمریکا رفته است

مهر ۱۲, ۱۳۹۶ ساعت: ۱۷:۳۸ ب.ظ 2,105 بازدید بدون نظر

روایت‌های دختر شطرنج باز که به آمریکا رفته است

  درسا درخشانی : رییس فدراسیون شطرنج مرا همیشه بی حجاب می دید

درسا  درخشانی  شطرنج باز ایرانی که با ترک تیم ملی به سوژه خبری تازه در رسانه های ورزشی تبدیل شده است این بار در یک مصاحبه اظهارات عجیب و پر از اغراق در مورد استعداد خود مطرح کرد و گفت:

▪️از یک و نیم سالگی می‌توانستم کلمات را بخوانم. در دو سالگی کلاس اول را تمام کردم. چهار و نیم ساله بودم که کلاس چهارم را تمام کردم، علوم ، ریاضی و… در کودکی در تلویزیون بودم اما چون گفتند روسری بگذار در ۶ سالگی کناره‌گیری کردم. در مسابقات نونهالان همه روسری داشتند اما من لباس پرنسس با تاج پوشیده بودم.

▪️الگوی زن در شطرنج نداشتم و اگر می‌خواستم هم هیچ ایرانی‌یی نبود دنبالش بیافتم و بگویم اوه می‌خوام مثل این دختره باشم.

▪️مهرداد پهلوان‌زاده رییس فدراسیون، در اغلب رقابت‌ها مرا بدون حجاب می‌دید. او به من و بقیه گفت مهم نیست چه پوششی دارید، فقط مقابل دوربین‌ها مراقب باشید.

 

▪️درسا تاکید کرده به رسانه‌های ایران اعتماد ندارد. «اگر خدماتی به من بدهند مانند مربی، اعزام‌ها، پول و… احساس مسئولیت می‌کنم. من تصمیم گرفتم از خدمات دولتی استفاده نکنم. بنابراین قوانین در مورد من اعمال نمی‌شود. به نظرم می‌خواستند با محرومیت ما، حواس‌ها را از تحریم شطرنج‌باز‌ها برای حضور در مسابقات زنان جهان پرت کنند. به همین خاطر خبر من و برادرم را منتشر کردند»

شما هم نظر خود را ارسال کنید