یوونتوس ۱ – ۴ رئال مادرید؛ زیدان به بوفون اجازه جام بردن نداد

خرداد ۱۴, ۱۳۹۶ ساعت: ۱۶:۰۰ ب.ظ 1,224 بازدید ۴ نظر
رئال مادرید موفق شد با اقتدار تمام در فینال ۲۰۱۷ لیگ قهرمانان، با نتیجه ۴-۱ از سد یوونتوس عبور کرده و به عنوان اولین تیم تاریخ رقابت ها، از عنوان قهرمانی دفاع کند.
رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان2016-2017

یوونتوس ۱ – ۴ رئال مادرید؛ زیدان به بوفون اجازه جام بردن نداد

  رئال مادرید موفق شد با اقتدار تمام در فینال ۲۰۱۷ لیگ قهرمانان، با نتیجه ۴-۱ از سد یوونتوس عبور کرده و به عنوان اولین تیم تاریخ رقابت ها، از عنوان قهرمانی دفاع کند.

به گزارش وب سایت یزدیان، زیدان با درخشش ستاره های خود که در رأس آنها کریستیانو رونالدو قرار داشت، موفق شد برای دومین سال متوالی قهرمان اروپا شده و علاوه بر ثبت رکوردی تاریخی در این رقابت ها، دوازدهمین عنوان قهرمانی رئال مادرید را هم به دست آورد.

دقیقه ‘۳: شوت زمینی هیگواین از پشت محوطه با واکنش دو ضرب ناواس، مهار شد؛ یوونتوس بازی را مسلط و هجومی آغاز کرده است.

دقیقه ‘۶: پیانیچ پشت محوطه توپ را با سینه کنترل کرده و با روی پا اقدام به شوت زنی کرد که ناواس با واکنشی عالی توپ را دفع کرد.

دقیقه ‘۲۰ (۰-۱)(کریستیانو رونالدو): گل اول فینال برای رئال مادرید و کریستیانو رونالدو؛ پاس عرضی کارواخال از سمت راست به داخل محوطه با ضربه زمینی و تک ضرب اعجوبه پرتغالی به گوشه دروازه بوفون راه یافت تا رونالدو در سومین فینال لیگ قهرمانان نیز موفق به گلزنی شده و شمار گل های خود در این فصل از رقابت ها را به عدد ۱۱ برساند.

دقیقه ‘۲۷ (۱-۱)(ماریو مانژوکیچ): مهاجم کروات یووه گلی تماشایی به ثمر رساند؛ ارسال ساندرو از سمت چپ، با کنترل هیگواین برای مانژوکیچ همراه شد تا وی پس از کنترل توپ با سینه، با ضربه ای برگردان به زیبایی توپ را از بالای دستان ناواس وارد کنج دروازه مادرید کند.

نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱-۱ مساوی به پایان رسید و به این ترتیب رئال مادرید به اولین تیم تاریخ رقابت ها تبدیل شد که به تعداد ۵۰۰ گل زده می رسد و همچین در ۶۵ بازی متوالی موفق به گلزنی شده است.

دقیقه ‘۵۴: پاسکاری بازیکنان رئال مادرید پشت محوطه یووه، مودریچ را در موقعیت خوب شوت زنی قرار داد که ضربه پای چپ این بازیکن به راحتی در اختیار بوفون قرار گرفت.

دقیقه ‘۶۱ (۱-۲)(کاسمیرو): رئال مادرید بالاخره مزد بازی هجومی خود در نیمه دوم را گرفت؛ توپ بلوکه شده توسط مدافعان یووه، پشت محوطه مقابل کاسمیرو قرار گرفت تا شوت سرکش هافبک برزیلی با برخورد به پشت پای خدیرا کمی تغییر مسیر داده و در گوشه دروازه بوفون آرام بگیرد.

دقیقه ‘۶۴ (۱-۳)(کریستیانو رونالدو): حاشیه امنیت قابل توجه برای زیدان و رئال مادرید؛ توپ ربایی فوق العاده مودریچ از پشت محوطه و نفوذ او از سمت راست، با ارسال توپ به داخل محوطه همراه شد که رونالدو در تیر یک خود را به توپ رساند و با یک بغل پای استادانه توپ را به زاویه مخالف فرستاد تا بوفون برای سومین بار ناکام بماند.

دقیقه ‘۶۷ و ‘۷۱: آلگری بعد از دریافت دو گل پیاپی، دست به دو تعویض زد که ابتدا بارزالی جای خود را به کوادرادو داد و سپس پیانیچ با مارکیزیو تعویض شد.

دقیقه ‘۷۷: کریم بنزما که در نیمه دوم چند حرکت خوب اما بی سرانجام داشت، جای خود را به گرت بیل داد تا ستاره ولزی برای اولین بار بعد از مدت ها مصدومیت، در زادگاه خود به میدان برود.

دقیقه ‘۸۱: ضربه ایستگاهی ارسالی آلوز از نزدیکی های نقطه کرنر با ضربه سر خطرناک ساندرو از کنار دروازه ناواس به بیرون رفت.

دقیقه ‘۸۲: ایسکو به عنوان دومین تعویض رئال مادرید، جای خود را به آسنسیو داد تا پدیده این فصل مادریدی ها نیز شانس حضور در فینال را داشته باشد.

دقیقه ‘۸۴: کوادرادو در برخوردی عجیب با سرخیو راموس که ظاهراً تمارض کاپیتان رئال مادرید همراه بود، کارت زرد دوم را دریافت کرده و از بازی اخراج شد تا امید های یووه بیش از پیش از کمرنگ شود.

دقیقه ‘۸۸: تونی کروس هم جای خود را به آلوارو موراتا داد تا مهاجم اسپانیایی در فینال دقایقی فرصت بازی مقابل تیم سابقش را به دست آورد.

دقیقه ‘۹۰ (۱-۴)(مارکو آسنسیو): پدیده رئال مادرید فصل خوب خود را با گلزنی در فینال لیگ قهرمانان تکمیل کرد؛ نفوذ فوق العاده مارسلو از سمت چپ و پاس زمینی او به مقابل دروازه با بغل پای تمام کننده آسنسیو به گوشه دروازه همراه شد تا تیر خلاص بر پیکر بانوی پیر باشد.

با سوت پایان مسابقه، جیانلوئیجی بوفون باز هم در کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان ناکام ماند و یوونتوس برای هفتمین بار در فینال ها شکست خورد تا تاج پادشاهی مطلق اروپا بر سر ئال مادرید قرار گیرد.

 

رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان2016-2017

رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان۲۰۱۶-۲۰۱۷

ترکیب دو تیم و آمار بازی:

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید