یوونتوس 0 - 3 رئال مادرید؛ دیوار تورین مبهوت درخشش رونالدو

گل فرازمینی رونالدو به یوونتوس (ویدئو)

فروردین ۱۴, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۳:۵۹ ب.ظ 904 بازدید بدون نظر
رئال مادرید در شب درخشش رونالدو 3 بر صفر یوونتوس را شکست داد و راه صعود خود به مرحله بعدی را هموار کرد.

یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

یوونتوس ۰ – ۳ رئال مادرید؛ دیوار تورین مبهوت درخشش رونالدو

رئال مادرید در شب درخشش رونالدو ۳ بر صفر یوونتوس را شکست داد و راه صعود خود به مرحله بعدی را هموار کرد.

  از ساعت ۲۳:۱۵ امشب تیم های یووتوس و رئال مادرید در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر هم صف آرایی کردند.کهکشانی ها در این دیدار با ارائه نمایشی خیره کننده توانستند ۳ گل به یوونتوس بزنند و در بازی رفت کار صعود خود به جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان را قطعی کنند.

رئال بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید،دقیقه ۳ پاس کاتبک ایسکو با ضربه نوک پای رونالدو دور از دستان بوفون درون دروازه قرار گرفت.

رئال-3

بعد از این گل یوونتوس برای جبران جلو کشید و در دقیقه ۲۲ تا آستانه باز کردن دروازه رئال پیش رفت،  روی ارسال دیبالا از موقعیت ایستگاهی و ضربه هیگواین که با واکنش دیدنی ناواس تبدیل برگشت داده شد.

دقیقه ۳۶ بهترین فرصت رئال برای رسیدن به گل دوم با بدشانسی  از دست رفت،  شوت پر قدرت تونی کروس به تیرک افقی دروازه بوفون برخورد کرد و به بیرون رفت تا بازی در نیمه اول با برتری یک بر صفر کهکشانی ها به پایان برسد.

در ابتدای نیمه دوم خطای راموس به روی دیبالا، با کارت زرد داور همراه شد و راموس دیدار برگشت تیمش مقابل یوونتوس در سانتیاگو برنابئو را از دست داد.در ادامه رئال باز هم تیم برتر زمین بود تا اینکه در دقیقه ۶۴ روی اشتباه مدافعان یووه، ارسال کارواخال با ضربه برگردان دیدنی رونالدو، به گل دوم رئال مادرید تبدیل شد.

رئال-2

دقیقه ۶۶ پائولو دیبالا با کارت قرمز جونیت چاکر از زمین بازی اخراج شد.

حملات رئال باز هم ادامه پیدا کرد تا اینکه دقیقه ۷۴ مارسلو روی پاس دیدنی رونالدو پس از عبور از بوفون برای بار سوم دروازه یوونتوس را باز کرد و نتیجه کار را ۳ بر صفر کرد. در ادامه تلاش دو تیم برای رسیدن به گل بی نتیجه بود تا بازی با همان نتیجه ۳ بر صفر به پایان برسد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید