گزارش سخنگوی حزب اتحاد ملت، از دیدار شورای مرکزی این حزب با محمدرضا عارف

مهر ۶, ۱۳۹۸ ساعت: ۲۳:۲۹ ب.ظ 162 بازدید بدون نظر
اصل برگزاری این گونه جلسات در شناخت دقیق‌تر نیروهای موثر در کشور از يكديگر بسیار مفید و ضروری است. نقادى‌ها و گفتگوها در این جلسه، با سعه صدر، صراحت، احترام و بلوغی شایسته نیروهای جدی سیاسی و مدارایی اصلاح‌طلبانه صورت گرفت به طوری که در خاتمه طرفین از آن اظهار خرسندی کرده و خواهان تداوم آن شدند.

گزارش سخنگوی حزب اتحاد ملت، از دیدار شورای مرکزی این حزب با محمدرضا عارف

🔹حسین نورانی‌نژاد، سخنگوی حزب اتحاد ملت در‌ خصوص حضور محمد رضا عارف رییس فراکسیون امید مجلس در جلسه شورای مرکزی این حزب به امتداد توضیح داد:

🔹در جلسه اخیر شورای مرکزی حزب اتحاد ملت، آقای دکتر محمدرضا عارف به دعوت آقای دکتر شکوری‌راد، دبیرکل حزب حضور یافتند و در رابطه با مسایل مختلف مبتلا به اصلاحات، اصلاح‌طلبان و به خصوص شورای‌عالی سیاستگذاری و فراکسیون امید و نیز رویکرد و عملکرد شخص آقای دکتر عارف گفت‌وگو کردند.

🔹در ابتدای جلسه، آقای دکتر شکوری‌راد با خیر مقدم به دکتر عارف، صحبتی مقدماتی داشتند و سپس آقای دکتر عارف دقایقی کوتاه صحبت کردند و سپس در چند مرحله نقدها و نظرهای صریح حدود ده تن از اعضاء شوراى مرکزى مطرح گردید و آقاى دکتر عارف در هر مورد پاسخ و توضیح دادند و به تناسب تحلیل خود را از سیر حوادث و عملکرد اصلاحات در چند سال اخیر بیان کردند. در کل می‌توانم بگویم که جلسه‌ای کاملا صریح، جدی و در عین حال صمیمی و سازنده بود.

🔹اصل برگزاری این گونه جلسات در شناخت دقیق‌تر نیروهای موثر در کشور از یکدیگر بسیار مفید و ضروری است. نقادى‌ها و گفتگوها در این جلسه، با سعه صدر، صراحت، احترام و بلوغی شایسته نیروهای جدی سیاسی و مدارایی اصلاح‌طلبانه صورت گرفت به طوری که در خاتمه طرفین از آن اظهار خرسندی کرده و خواهان تداوم آن شدند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید