گرشاسبی: هنوز برای بستن پرسپولیس قدرتمند دیر نیست/ به دنبال یک اسپانسر بی‌حاشیه می‌رویم

خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ ساعت: ۱۰:۱۰ ق.ظ 1,100 بازدید ۲ نظر

“حمیدرضا گرشاسبی”، که به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس توسط معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان منصوب شده اظهار کرد: به نظرم در دوره جدید ترکیب خوبی را در هیات مدیره پرسپولیس شاهد هستیم و من به همراه دیگر اعضای هیات مدیره، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به بهترین شکل این باشگاه پرهوادار را اداره کنیم.

او ادامه داد: پرسپولیس پرطرفدارترین تیم ایران است و برای اداره این باشگاه به برنامه‌ریزی مناسب و کامل نیاز است. به نظرم اعضای هیات مدیره فعلی پرسپولیس تمام توان خود را برای اعتلای نام این باشگاه و خوشحالی هواداران به کار خواهند بست.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه در مدت زمان باقی مانده تا آغاز فصل نقل و انتقالات تمام توان خود را به همراه دیگر اعضای هیات مدیره به کار خواهد بست، گفت: هنوز برای بستن تیم فوتبال پرسپولیس قدرتمند و به بهترین شکل، دیر نشده و زمان داریم. مطمئنا تمام تلاش اعضای هیات مدیره و کادر فنی باشگاه بر حضور یک تیم قدرتمند در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران است.

گرشاسبی در ادامه نسبت به ادامه فعالیت “نژاد فلاح” در باشگاه پرسپولیس ابراز رضایت کرد و گفت: آقای نژاد فلاح یکی از کارآموزده‌ترین مدیران ورزشی ایران است و به نظرم توانایی خوبی را برای حضور در باشگاه پرسپولیس دارد. من با حضور ایشان در باشگاه پرسپولیس موافق هستم اما در نهایت تصمیم نهایی بر عهده تمام اعضای هیات مدیره خواهد بود.

او همچنین با تاکید بر حضور یک اسپانسر مناسب برای باشگاه پرسپولیس گفت: به دنبال اسپانسری خواهیم رفت که از هر گونه حاشیه‌ای به دور باشد و بتواند پرسپولیس را به بهترین نحو اداره کند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد حضورش در این باشگاه نیز گفت: هنوز حکمی به ما ابلاغ نشده است اما به دنبال تشکیل یک جلسه با دیگر اعضای هیات مدیره و صحبت‌هایی پیرامون آینده سرخ‌پوشان هستیم.

گرشاسبی همچنین به نگاه وزیر ورزش و جوانان به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و گفت: وزارت ورزش و جوانان همواره تمام تلاش خود را برای پیشبرد فعالیت‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بهترین شکل به کار برده است و ما نیز در همین راستا تلاش می‌کنیم تا گام‌های بلندی را برای باشگاه پرسپولیس برداریم. مطمئن باشید در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر شاهد حضور یک پرسپولیس قدرتمند و بدون حاشیه خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی به همراه زادمهر، جعفر کاشانی، حسین عبدی و دکتر طاهری از سوی نصرالله سجادی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به عنوان اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس منصوب شده است.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید