کی روش: با نهایت تمرکز آماده بازی با عراق هستیم

دی ۳۰, ۱۳۹۳ ساعت: ۱۵:۱۵ ب.ظ 1,052 بازدید بدون نظر
پس از کسب هر 9 امتیاز دور مقدماتی تیم ایران روز جمعه مقابل عراق تیمم دوم گروه D قرار می گیرد.
کی روش می‌گوید: اینکه ما از ترکیب اصلی در بازی با امارات استفاده نکردیم واکنشی به دو کارت زرد و یک مصدومیت بود. می خواستیم به چند بازیکن جدید به خصوص در خط جلو بود. حالا ما با تیم کامل آماده بازی در یک چهارم نهایی هستیم. همانطور که دیدبد بازیکنان جوان تجربه خوبی بدست آوردند و بازی خوبی انجام دادند البته من نقشه داشتم از برگ هایم در جریان بازی استفاده کنم و البته در ذهنم داشتم که اگر لازم شد از آس هایم در جریان بازی استفاده کنم.
تجربه بازیکنانی که به میدان آمدند باعث شد آنها نقش مهم شان را به خوبی نشان دهند.این یک پیروزی خوب مقابل امارات بود تیمی که از نظر من بهترین تیم غرب آسیایت و بازیکنان جذاب و ترکیب فوق العاده ای دارد.آنها سالهاست مقابل هم بازی می کنند و قرار گرفتن کنارشان دشوار است. آنها به اندازه یک تیم باشگاهی با هم قوی هستند.

او در خصوص پاس کاری گفت: ما تمرکز خود را نشان دادیم و در سطحی قابل قبول نمایش دادیم و تیم مقابل را قربانی بازی خوب خود کردیم.ما در قسمت هایی از نظر حمله و تحرک بهتر از امارات بودیم و البته در بازی با امارات پاس کاری خوبی داشتیم اما اصراری هم به این کاری نداشتیم. از نظر جابجایی، نفوذ و ایجاد خطر بهتر از امارات بودیم. این بازی فوق العاده ای از نظر فنی و احساسی بود.

شما هم نظر خود را ارسال کنید