گزارش مارکا:

کی‌روش ماه مارس روی نیمکت کلمبیا

دی ۲۰, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۵۳ ب.ظ 267 بازدید بدون نظر
سایت مارکا و دیگر رسانه های اسپانیایی مدعی شدند سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران هدایت کلمبیا را پس از جام ملت های آسیا 2019 بر عهده خواهد گرفت.

گزارش مارکا: کی‌روش ماه مارس روی نیمکت کلمبیا

سایت مارکا و دیگر رسانه های اسپانیایی مدعی شدند سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران هدایت کلمبیا را پس از جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ بر عهده خواهد گرفت.

  کارلوس کی‌روش در حال حاضر هدایت تیم ملی ایران را در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ بر عهده دارد و در بازی نخست با یک پیروزی قاطع کار خود را شروع کرد. ایران تحت هدایت سرمربی پرتغالی پنج بر صفر یمن را شکست داد. رسانه های کلمبیایی بعد از این پیروزی نوشتند سرمربی آینده کشورشان در جام ملت ها کار خود را با قدرت آغاز کرد.

تنها چند روز پس از این برد رسانه های مختلف اسپانیایی زبان از حضور کی روش بر نیمکت تیم ملی کلمبیا پس از جام ملت ها خبر دادند. مارکا در این باره نوشت: همه چیز برای مربیگری کی‌روش در تیم ملی کلمبیا آماده شده است. سرمربی ۶۵ ساله پس از پایان حضور تیم ملی در جام ملت ها با کلمبیا قرارداد امضا خواهد کرد.

این تورنمنت تا یکم فوریه طول خواهد کشید و سرمربی سابق رئال مادرید، تیم ملی پرتغال و آفریقای جنوبی در نخستین روزهای این ماه به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا معرفی خواهد شد.

بر این اساس کی‌روش در بازی های دوستانه ماه مارس (اواخر اسفند ماه) هدایت کلمبیا را بر عهده خواهد داشت.

پس از رد پیشنهاد فدراسیون فوتبال کلمبیا توسط لوییس فلیپه اسکولاری همه چیز برای مربیگری کی‌روش آماده است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید