کیومرث هاشمی : تجلیل از قهرمانان، نیازمند بودجه 50 میلیارد تومانی است

اسفند ۱۸, ۱۳۹۲ ساعت: ۲۱:۲۱ ب.ظ 3,195 بازدید یک نظر

«کیومرث هاشمی» یکشنبه شب در مراسم انتخاب برترین ورزشکاران سال 92 از سوی رادیو ورزش، عنوان کرد: در سال آینده رویدادهای ورزشی مهمی در پیش داریم و معتقدم برگزاری چنین مراسم هایی در بین ورزشکاران برای موفقیت بیشتر آنان ایجاد انگیزه می کند.

وی افزود: همچنین روز سه شنبه نیز مراسم تجلیل از مدال آوران بازی های المپیک 2012 لندن را در پیش داریم.

هاشمی افزود: برای موفقیت ورزش کشورمان در بازی های آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی سعی کردیم از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم و در این راستا نشست های مستمری با وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون ها برگزار کردیم.

وی با اشاره به اینکه حدود هفت ماه تا آغاز بازی های آسیایی 2014 اینچئون باقی مانده است، اظهار کرد: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولیان ورزش کشور و همچنین با کمک فدراسیون ها تلاش می کنند کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی اینچئون موفق باشد.

رییس کمیته ملی المپیک همچنین از برگزاری المپیک جوانان در شهر نانجینگ چین و بازی های ساحلی آسیا در تایلند خبر داد و گفت: در این راستا از رسانه ها انتظار حمایت و کمک داریم.

وی گفت: از نظر مالی محدودیت هایی وجود دارد که البته رییس جمهور قول رفع آن را به ما داده است و امیدوارم کاروان کیفی و خوبی را با کمک وزارت ورزش و جوانان به بازی های آسیایی 2014اینچئون کره جنوبی اعزام کنیم. کسب مقام چهارمی بازی های آسیایی 2010 گوانگ ژو چین در حالیکه قزاقستان فقط با اختلاف دو مدال پایین تر از ما بود، نشان می دهد کار سختی برای تکرار آن داریم.

همچنین مجید ندیری دبیر شورای هماهنگی ورزش صدا نیز در جریان این مراسم گفت: انتخاب برترین های ورزش به شیوه های مختلفی نظرسنجی شده و 313 هزار نفر در آن نظر داده اند.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید