کنفرانس خبری کی‌روش: آزمون مثل نیستلروی است

دی ۲۵, ۱۳۹۳ ساعت: ۲۰:۰۱ ب.ظ 791 بازدید بدون نظر

کارلوس کی‌روش پس از پیروزی یک بر صفر ایران مقابل قطر در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم توانستیم از هدفمان دفاع کنیم مطمئنا در نیمه دوم می توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم اما تحت فشار قرار گرفتیم. این برد را به هواداران ایران که در استرالیا حمایت کردند و به خصوص آنهایی که در ماه‌های گذشته از تیم ملی حمایت کردند تقدیم می کنم و از همه تشکر می کنم. می دانستیم بازی سختی را پیش داریم.

وی در مورد اینکه به نظر تحت فشار بودید تصریح کرد: به هیچ وجه عصبی نبودم البته سعی می کردم تیم را کوچ کنم و کار خود را انجام دهم. در نیمه دوم 7-8 موقعیت تک به تک و دو به تک بودیم وقتی روی نیمکت هستی و نمی توانید به گل برسید عصبی می شوید. مقابل تیمی بازی می کردیم که قدرتمند بودیم اگر یک گل بزنم خوشحالم و اگر دو گل بزنم خوشحال تر خواهم بود.

کی‌روش در مورد مصدومیت آزمون گفت: فکر می کنیم مسئله جدی نباشد و فردا پیگیری‌های بیشتری انجام خواهیم داد. نظرم در مورد گل آزمون این است که گل فوق‌العاده ای شاهد بودیم و اینگونه چرخش‌ها به ما کمک خواهد کرد او جوان آینده‌داری است و آینده فوق‌العاده‌ای دارد و در سطح جهانی یکی از بهترین مهاجمان است و همچون نیستلروی است و آینده خیلی خوبی خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که شما جذاب‌ترین بازی‌ها را ارئه داده و در طول مسابقات چه فکری می‌کنید و چه نتیجه ای بگیرید، تصریح کرد: نگرش ما در هر بازی به خودش است تمرکز ما به تک تک بازی ها خواهد بود. خود را آماده می کنیم البته اگر گل‌های بیشتری می زدیم به ما کمک می‌کرد اما در هر بازی تنها به آن دیدار فکر می‌کنیم.

به گزارش فارس، وی در پاسخ به سوال خبرنگار بی بی سی انگلیسی مبنی بر اینکه عده زیادی از هواداران خانم بودند و فکر نمی کند که باید در ایران هم ورود بانوان آزاد شود گفت: با تمام احترامی که قائل هستم هیچ نقطه نظری در این باره ندارم.

شما هم نظر خود را ارسال کنید