ژاپن ۰ لهستان ۱ / نماینده آسیا با خوش شانسی صعود کرد

تیر ۷, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۵۲ ب.ظ 1,047 بازدید بدون نظر
نماینده آسیا علی رغم شکست برابر لهستان، به مرحله بعدی صعود کرد. سنگال نگون بخت با شکست برابر کلمبیا و بخاطر کارت زرد بیشتر از دور رقابت ها کنار رفت/مصاف تشریفاتی انگلیس و بلژیک به سود بلژیک پایان یافت

ژاپن ۰ لهستان ۱؛ سرانجام یک آسیایی صعود کرد

نماینده آسیا علی رغم شکست برابر لهستان، به مرحله بعدی صعود کرد. سنگال نگون بخت با شکست برابر کلمبیا و بخاطر کارت زرد بیشتر از دور رقابت ها کنار رفت/مصاف تشریفاتی انگلیس و بلژیک به سود بلژیک پایان یافت

گزارش روز آخر مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه:

به گزارش “یزدیان”، دیدار تیم های ژاپن و لهستان همزمان با دیگر بازی گروه هشتم در ورزشگاه ولگوگراد آرنا از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شد. ژاپنی ها برای صعود به یک تساوی یا شکست با اختلاف کم و کمترین کارت زرد احتیاج داشتند، از آن طرف لهستانی ها باتوجه به ۲ باخت در بازی های اولیه، امیدی به صعود نداشتند و تنها برای اعاده حیثیت وارد زمین شدند.

 

ترکیب تیم ملی ژاپن: ایجی کاواشیما، مایا یوشیدا، ، توموآکی ماکینو، هیروکی ساکای، یوتو ناگاتومو، هوتارو یاماگوچی، گاکو شیبازاکی،گوتوکو ساکای، تاکاشی اوسامی، شینجی اوکازاکی و یوشینوری موتو.

 

ترکیب تیم ملی لهستان: لوکاش فابیانسکی، بارتوش برژینسکی، کمیل گلیک، یان بندارک، گزگوژ کریچوویاک، یاچک گورالسکی، رافا کورزاوا، آرتور یدژشیک، پیوتر زیلینسکی، کمیل گروسیچکی و روبرت لواندوفسکی.

 

نکته جالب از ترکیب ژاپن، نیمکت نشینی دوباره کیسوکه هوندا بود. او در دو بازی اخیر عملکرد بسیار خوبی در ترکیب ژاپن داشت اما بازهم نیمکت نشین شد و نکته عجیب این که سرمربی این تیم در طول بازی نیز از هوندا استفاده نکرد و هاسه‌به، اینوی و اوساکو را به زمین فرستاد.

 

بازی با حملات دو تیم آغاز شد اما هیچ کدام از ضربات راهی به دروازه نداشتند. در پایان نیمه نخست هر تیم ۵ موقعیت برای گلزنی داشت که هیچ یک تبدیل به گل نشدند، همچنین هیچ کارت زرد و قرمزی از جیب داور بیرون نیامد تا ژاپن در آستانه صعود از مرحله گروهی قرار بگیرد.

 

 

۱۵ دقیقه پس از آغاز نیمه دوم لهستان به گل رسید. این گل با سانتر بازیکنان لهستان از روی ضربه ایستگاهی و ضربه بدنارک به دست آمد.

 

بازی در ادامه با حملات ژاپنی ها همراه بود اما آن ها در پایان نتوانستند دروازه فابیانسکی را باز کنند. لهستان یک پیروزی به دست آورد تا جام را بدون امتیاز و برد ترک نکند.

 

 

ژاپن هم امتیاز با سنگال، توانست جواز صعود به مرحله بعد را بگیرد تا تنها تیم آسیایی صعود کننده باشد. این در حالی است که تیم ملی ایران نیز ۴ امتیاز کسب کرد اما نتوانست راهی یک هشتم نهایی شود. عربستان و کره جنوبی ۳ امتیازی جام را ترک کردند و استرالیا هم تنها یک امتیاز گرفت.

 

 

در پایان بازی ژاپن یک ضربه در چارچوب بیشتر نسبت به لهستان داشت اما نتوانست گلی به این تیم بزند.

==================

سرهای نجات‌بخش مینا برای صدرنشینی؛

کلمبیا یک- سنگال صفر؛ خداحافظی آفریقایی‌ها با جام

ضربه سر یری مینا دومین پیروزی متوالی کلمبیا در جام جهانی را برابر سنگال رقم زد و موجب صعود کلمبیا به مرحله حذفی شد و حذف سنگال نگون بخت را رقم زد

Match video

به گزارش ” یزدیان”، تیم ملی کلمبیا جام جهانی روسیه را با شکست غیر منتظره ۲ بر یک مقابل ژاپن آغاز کرد، اما در دیدار اخیرش موفق به پیروزی ۳ بر صفر برابر لهستان شد تا شانس دوباره برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی را پیدا کند ولی آنها امروز که به مصاف سنگال رفتند، کار سختی داشتند چراکه این تیم آفریقایی از دو بازی اخیرش ۴ امتیاز گرفته بود ولی در نهایت نماینده آمریکای جنوبی موفق شد با گلی که یری مینا در دقیقه ۷۴ به ثمر رساند، سنگال را شکست دهد و با توجه به باخت تیم ژاپن در دیدار همزمان برابر لهستان، به‌عنوان صدرنشین گروه H راهی دور حذفی شود.

 

تیم ملی سنگال در امتیاز ۴ ، تفاضل گل، گل زده و گل خورده با تیم ژاپن برابر شده بود، اما سنگالی‌ها تنها به دلیل دریافت دو کارت زرد بیشتر نتوانستند از مرحله گروهی صعود کنند و به بدترین شکل از جام جهانی کنار رفتند.

 

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛ گروه H
پنج‌شنبه: ۹۷/۰۴/۰۷ ؛ ساعت ۱۸:۳۰
استادیوم: سامارا آرنا/ تماشاگر: ۴۱۹۷۰ نفر
داور: میلوراد مازیچ(صربستان)؛ کمک‌ها: میلووان ریستیچ، دالیبور یورجویچ و باملاک تسه‌ما(اتیوپی)/ کمک داور ویدئویی: دنی مک‌کلی(هلند).

تیم ملی کلمبیا

داوید اوسپینا، داوینسون سانچس، یری مینا، سانتیاگو آریاس، یوهان موجیکا، ماتیس اوریبه(۸۳- جفرسون لرما)، کارلوس سانچس، خوان کوادرادو، خامس رودریگز(۳۱- لوییس موریل)، خوان کوئینترو و رادامل فالکائو(۸۹- میگوئل بورخا).
سرمربی: خوزه پکرمن

تیم ملی سنگال

خدیم ان دیائه، سلیف سانه، کالیدو کولیبالی، لامین گاساما، یوسف سابالی(۷۴- موسا واگو)، چیخو کویاته، ادریسا گانا گوئیه، اسماعیل سار، سادیو مانه، کیتا بالده(۸۰- موسی کوناته) و ام بایه نیانگ(۸۶- دیافرا ساخو).
سرمربی: آلیو سیسه

 

 

اخطار

یوهان موجیکا(۴۵) از کلمبیا

ام بایه نیانگ(۵۱) از سنگال

 

شرح گل

کلمبیا ۱ – سنگال صفر (دقیقه ۷۴: یری مینا): ارسال کوئینترو از روی کرنر سمت راست زمین را یری مینا بالاتر از مدافعان سنگال و در تیرک اول با ضربه سر تبدیل به گل اول کلمبیا کرد.

 

 

بهترین بازیکن

یری مینا، مدافع میانی بلند قامت تیم ملی کلمبیا که در نخستین بازی این تیم در جام جهانی برابر ژاپن نیمکت‌نشین بود و تیمش شکست خورد، از دومین دیدار مقابل لهستان به ترکیب رسید و موفق شد با ضربه سر گلزنی کند که امروز هم این کار را تکرار کرد تا کلمبیا با کسب برتری یک بر صفر از مرحله گروهی صعود کند.
مینا علاوه بر گل ۳ امتیازی خود، در کارهای دفاعی هم موفق عمل کرد تا تیمش در دومین دیدار متوالی گلی دریافت نکند.

اتفاق ویژه

آفریقایی‌ها امیدوار بودند بعد از حذف نمایندگان خود در جام جهانی ۲۰۱۸ ، تیم ملی سنگال بتواند حداقل یک امتیاز در بازی امروزش از کلمبیا بگیرد و راهی مرحله یک هشتم نهایی شود ولی آخرین نماینده این قاره هم بعد از یک برد و یک مساوی، با قبول شکست برابر کلمبیا در مرحله گروهی حذف شد.

لحظات حساس

 

دقیقه ۱۳: شوت فنی کوئینترو از روی ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه را ان دیائه با شیرجه به سمت راست دروازه راهی کرنر کرد.

دقیقه ۱۷: پاس کیتا بالده به مانه رسید که او بعد از استارت سریع وارد محوطه جریمه شد، اما با تکل داوینسون سانچس نقش بر زمین شد که مازیچ، داور مسابقه اعلام پنالتی کرد ولی پس از بازبینی ویدئویی تصمیم خود را تغییر داد و توپ را به کلمبیایی‌ها داد.

دقیقه ۲۵: ارسال پای چپ کوئینترو از روی ضربه آزاد در موقعیت آفساید به فالکائو رسید ولی ضربه سر او به بیرون زده شد.
دقیقه ۲۸: شوت مانه برگشت داده شد ولی در ادامه ضربه فنی بالده را اوسپینا در اختیار گرفت.
دقیقه ۲۸: شوت زمینی سار برای اوسپینا دردسرساز نشد و گلر کلمبیا به راحتی توپ را جمع کرد.

دقیقه ۶۴: سادیو مانه در زمان زدن ضربه آزاد پشت محوطه جریمه تعادل خود را از دست داد و شوت خود را به بیرون زد.
دقیقه ۶۵: شوت روی پای چپ موریل از داخل محوطه به مدافع سنگال برخورد کرد و به کرنر رفت.
دقیقه ۶۵: ارسال کوئینترو و ضربه سر فالکائو به شکل خطرناکی از روی دروازه سنگال راهی اوت شد.
دقیقه ۶۸: سانتر کوادرادو از جناح راست زمین را نزدیک بود سانه با اشتباه وارد دروازه خودی کند که ان دیائه توپ را جمع کرد.

دقیقه ۷۷: نیانگ با عبور از سد یری مینا با شوت محکم توپ را به سمت دروازه کلمبیا زد که اسپینا این موقعیت را دفع کرد و در ادامه سانچس توپ را به کرنر زد.

دقیقه ۷۸: ضربه سر بالده روی توپ ارسالی از کرنر را اوسپینا مهار کرد و در ادامه برخورد سار با دروازه‌بان کلمبیا، مصدومیت او را به همراه داشت.
دقیقه ۸۰: سار بهترین فرصت برای باز کردن دروازه کلمبیا را داشت ولی شوت بی‌دقت او با فاصله زیادی از دروازه به اوت رفت.

 

در حاشیه

 

* مصدومیت آبل آگیلار و نیمکت‌نشینی ویلمار باریوس دو تغییری هستند که در ترکیب امروز کلمبیا نسبت به دیدار اخیرشان مقابل لهستان به وجود آمده و به جای آنها کارلوس سانچس و ماتیس اوریبه بازی می‌کنند.
* یوسف سابالی، چیخو کویاته و کیتا بالده برخلاف مسابقه گذشته سنگال در ترکیب حضور دارند و جانشین موسا واگو، آلفرد اندیایه و بادو اندیایه شده‌اند.

* خامس رودریگز که نخستین بازی جام جهانی را به دلیل مصدومیت از دست داده بود ولی در دیدار اخیرشان مقابل لهستان حضور کامل داشت و دو پاس گل داد، در دقیقه ۳۱ مسابقه امروز تیمش برابر سنگال مجددا آسیب دید تا با عصبانیت زمین را ترک کند و جای خود را به موریل بدهد.

 

====================

راه سخت شیاطین سرخ تا فینال؛

انگلیس ۰- بلژیک ۱؛ جشن شکست سه شیرها در کالینینگراد!

تیم ملی بلژیک با گل تماشایی یانوزای موفق به پیروزی برابر انگلیس شد تا صدرنشین گروه G شود.

Match video

به گزارش “یزدیان”، تیم‌های ملی انگلیس و بلژیک در دو مسابقه گذشته مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ موفق به دو برد متوالی برابر تونس و پاناما شدند و گل‌های زده و خورده برابری داشتند، اما شاگردان ساوت‌گیت به دلیل دریافت یک کارت زرد کمتر نسبت به شیاطین سرخ صدرنشین گروه G بودند که تساوی در مسابقه امشب آنها را به صدرنشینی می‌رساند ولی سه شیرها که مثل حریف خود از ترکیب دوم‌شان استفاده می‌کردند، با سبک بازی و تعویض‌هایی که داشتند، نشان دادند بیشتر به دنبال شکست و دوم شدن هستند تا برای رسیدن به فینال مسیر دشواری نداشتنه باشند.

 

در نهایت تیم ملی بلژیک با تک گلی که عدنان یانوزای در دقیقه ۵۱ زد، توانستند انگلیس را شکست دهند تا با ۹ امتیاز به‌عنوان صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی بروند و حریف تیم ژاپن شوند، اما ممکن است در صورت پیروزی برابر سامورایی‌ها در مرحله یک چهارم مقابل برزیل قرار بگیرند و کار سختی داشته باشند.

 

انگلیس هم که امشب شکست خورد، در مسابقه مرحله یک هشتم باید به مصاف تیم ملی کلمبیا، صدرنشین گروه آخر برود و در صورت پیروزی برابر این تیم، در مرحله یک هشتم باید با برنده سوئد و سوئیس دیدار کند.

 

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛ گروه G
پنج‌شنبه: ۹۷/۰۴/۰۷ ؛ ساعت ۲۲:۳۰
استادیوم: کالینینگراد/ تماشاگر: ۳۳۹۷۳ نفر
داور: دمیر اسکومینا(اسلوونی)؛ کمک‌ها: یوری پیراپونک، روبرت ووکان و محمدعبدالله حسن محمد(امارات)/ کمک داور ویدئویی: آرتور دیاز(پرتغال)

 

 

تیم ملی انگلیس

جوردن پیکفورد، فیل جونز، جان استونز(۴۶- هری مگوایر) ، گری کیهیل، اریک دایر، روبن لوفتوس‌چیک، فابیان دلف، الکساندر آرنولد(۷۹- دنی ولبک) ، دنی رز، مارکوس راشفورد و جیمی واردی.

سرمربی: گرت ساوت‌گیت

 

تیم ملی بلژیک

تیبو کورتوا، لئاندر دندونکر، دریک بویاتا، توماس فرمالن(۷۵- ونسان کمپانی) ، مروان فلینی، موسی دمبله، ناصر شاذلی، تورگان هازارد، عدنان یانوزای(۸۶- دریس مرتنس) ، یور تیلمنز و میکی باتشوایی.

سرمربی: روبرتو مارتینس

 

 

اخطار

یور تیلمنز(۱۹) از بلژیک

لئاندر دندونکر(۳۳) از بلژیک

 

 

 

شرح گل

انگلیس صفر – بلژیک ۱ (دقیقه ۵۱: عدنان یانوزای): توپ در سمت راست محوطه جریمه به یانوزای رسید که او بعد از سر توپ‌های متوالی چشم‌نواز، شوت فنی تماشایی با پای چپ زد که توپ دور از دستان پیکفورد تبدیل به گل شد.

 

 

لحظات حساس

 

دقیقه ۲: اشتباه در خط دفاعی بلژیک، واردی را در سمت راست محوطه صاحب توپ کرد که ارسال زمینی تند و تیز او را کورتوا با پا دفع کرد.
دقیقه ۶: پیکفورد با واکنشی تماشایی شوت روی پای محکم تیلمنز از پشت محوطه جریمه را از زیر طاق بیرون کشید.

دقیقه ۱۰: فلینی توپ را با ضربه سر در محوطه ۶ قدم مقابل پای باتشوایی انداخت ولی شوت او با وجود عبور از زیر دستان پیکفورد تبدیل به گل نشد و قبل از رفتن توپ به داخل دروازه، کیهیل اجازه نداد بلژیک گل اول بلژیک به ثمر برسد.

 

دقیقه ۱۴: ارسال آرنولد از جناح راست زمین و ضربه سر واردی حاصلی به همراه نداشت و به اوت رفت.

دقیقه ۲۷: باتشوایی به قلب دفاع انگلیس زد ولی شوت او را استونز با تکل به کرنر فرستاد.
دقیقه ۲۷: توپ ارسالی از روی کرنر را فلینی بعد از مهار توپ با شوت محکم زمینی به سمت دروازه انگلیس زد که آرنولد قبل از به ثمر رسیدن گل بلژیک، توپ را از کنار تیرک دوم دفع کرد.

دقیقه ۳۱: آرنولد در شرایطی که می‌توانست از سمت راست زمین سانتر کند، توپ را به قصد دروازه شوت زد که ضربه او از کنار دروازه بلژیک به اوت رفت.

دقیقه ۳۵: ارسال آرنولد از کرنر را لوفتوس‌چیک از تیرک اول با ضربه سر زد که توپ به شکل خطرناکی به اوت رفت.

دقیقه ۳۸: شوت هازارد از پشت محوطه جریمه دقت لازم را نداشت تا توپ با اختلاف زیادی از دروازه انگلیس به اوت برود.

 

 

دقیقه ۴۸: شوت فنی راشفورد با اختلاف کمی از کنار دروازه بلزیک به بیرون رفت.

دقیقه ۶۳: حمله بلژیک که توسط دمبله از سمت چپ زمین طراحی شده بود را مدافعان انگلیس اجازه ندادند به نتیجه برسد و توپ را در اختیار گرفتند.

دقیقه ۶۶: پاس در عمق استثنایی واردی توپ را در موقعیت تک به تک به راشفورد رساند ولی شوت بی‌دقت او بعد از برخورد به نوک انگشتان کوتوا به کرنر رفت.

دقیقه ۶۷: شوت راه دور فابیان دلف حاصلی به همراه نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه ۷۰: شوت روی پای چکشی دلف از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه بلژیک به بویاتا برخورد کرد و از منطقه خطر دور شد.

دقیقه ۸۱: شوت راشفورد از روی ضربه آزاد به شکل خطرناک و اختلاف کمی از روی دروازه بلژیک به اوت رفت.

دقیقه ۸۵: ارسال راشفورد از روی کرنر را کوتوا بالاتر از مدافعان خودی و مهاجمان انگلیس مُشت کرد ولی دفع او ناقص بود تا توپ به لوفتوس‌چیک برسد ولی شوت محکم زمینی او در آستانه ورود به دروازه را فلینی با دخالت به موقع به کرنر زد.

دقیقه ۸۹: شوت بیرون پای تماشایی مرتنس از پشت محوطه جریمه را پیکفورد با یک فوق واکنش برگشت داد تا دروازه انگلیس برای دومین بار باز نشود.

دقیقه ۸۹: مرتنس سد راه شوت بازیکن خودی شد و اجازه نداد ضربه محکم هازارد تبدیل به گل شود.

دقیقه ۱+۹۰: باتشوایی با دریبل‌زنی و نفوذ سریع از سمت راست محوطه جریمه انگلیس نفوذ کرد و توپ را به فلینی رساند ولی دو شوت متوالی او و مرتنس را پیکفورد و مدافعان انگلیس اجازه ندادند تبدیل به گل شود.
دقیقه ۲+۹۰: شوت پای چپ فلینی از زاویه بسته به تور کنار دروازه انگلیس برخورد کرد.

 

در حاشیه

* سرمربیان دو تیم ترجیح دادند در مسابقه امشب به آب و آتش نزنند و از ترکیب دوم خود استفاده کنند.
* جوردن پیکفورد، جان استونز و لوفتوس‌چیک سه بازیکنی هستند که همانند بازی اخیر انگلیس برابر پاناما، در مسابقه امشب جزو ترکیب حضور دارند و هشت بازیکن دیگر نیمکت‌نشین شده‌اند.
* بلژیک نیز همانند انگلیس تغییرات زیادی در ترکیب خود داشته، طوی که تیبو کورتوا و دریک بایوتا تنها نفرات آنها هستند که در دیدار قبل برابر تونس هم از ابتدا بازی کردند.

* ابروی فرمالن در اواسط نیمه دوم شکافته شد و او در میانه زمین مصدوم شد تا بعد از لحظاتی به دلیل شدت آسیب دیدگی تعویض شود و جای خود را به کمپانی بدهد.

 

 

بهترین بازیکن

مروان فلینی، هافبک تیم بلژیک که بعد از دو بازی به ترکیب رسید، مرد اول میانه زمین و در نبردهای هوایی نفر اول بود و سه بار هم با شوت‌ها و یک مرتبه هم با ضربه سر به طور جدی دروازه انگلیس را تهدید کرد؛ پاس‌های دقیق او بازیکنان تیمش را در موقعیت گلزنی قرارداد و یکی از مهره‌های کلیدی شیاطین سرخ برابر انگلیس بود.

 

 

 

اتفاق ویژه

با توجه به اینکه صدرنشین گروه G جام جهانی در صورت پیروزی در مرحله یک هشتم، احتمالا در دور یک چهارم نهایی باید به مصاف برزیل برود، در نیمه اول انگلیس و بلژیک هیچ تمایلی به پیروزی نداشتند و تیم دومی هم که سرمربیان از ابتدا در زمین گذاشته بودند، این موضوع را نشان می‌داد ولی در نهایت شاگردان مارتینس به برد یک بر صفر برابر انگلیس رسیدند و به‌عنوان تیم اول راهی دور حذفی شدند.

 

==============

تونس ۲ پاناما ۱؛ بازی حیثیتی به نفع نماینده آفریقا

تونسی ها توانستند در دیداری تشریفاتی تیم ملی پاناما را از پیش رو بردارند.

Match video

به گزارش “یزدیان”، تیم ملی پاناما و تونس برگزار کننده آخرین بازی از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ بودند. دو تیمی که با شکست برابر قدرت های این گروه خیلی زود از جام کنار رفتند و دیدار پایانی را نیز برای اعاده حیثیت و البته کسب مقام سوم گروهی برگزار کردند.

 

این بازی در ورزشگاه شهر سارانسک، همان استادیومی که بازی ایران و پرتغال در آن برگزار شد، به انجام رسید. داور بازی نیز نواف شکرالله بحرینی بود و داورانی از بحرین، قطر و الجزایر او را در قضاوت مسابقه یاری می رساندند. همچنین تیمی از پرتغال، مکزیک، قطر و برزیل وظیفه ویدئو چک را برعهده داشتند.

 

 

ترکیب تیم ملی پاناما:

خایمه پندو، رومن تورس، فیدل اسکوبار، آدولفو ماچادو، لوییس اوایه، گابریل گومس، آنیبال گودوی، ریکاردو آویلا، ادگارد بارسناس، خوسه لوئیس رودریگس و گابریل تورس

سرمربی: هرنان داریو گومز

 

 

ترکیب تیم ملی تونس:

ایمن المثلوثی، رامی البدوی، یاسین مریاح، حمدی النقاز، اسامه الحدادی، الفرجانی ساسی، الیاس السخیری، غیلان الشعلالی، فخرالدین بن یوسف، نعیم السلیتی و وهبی الخزری

سرمربی: نبیل معلول

 

 

تونسی ها با چینش ۴۳۳ وارد زمین شدند اما نماینده قاره آمریکا سیستم ۴۵۱ را داشت و تنها گابریل تورس را در خط حمله می دیدند.

 

در این بازی توپ و میدان در اختیار تونسی ها بود و آن ها بیش از ۶۰ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند. همچنین ثبت ۱۵ ضربه به دروازه نشان می دهد که این تیم آفریقایی عملکردی بهتر نسبت به پاناما داشت.

 

 

اما نخستین گل مسابقه برای پانامایی ها بود. یک دو رومن تورس و رودریگز در نهایت به ضربه رودریگز ختم شد و پس از برخورد به مدافع تونس تبدیل به گل شد.

 

اما تونس در نیمه دوم به بازی برگشت و توانست ۲ بار دروازه پاناما را باز کند. خزری مهاجم نوک این تیم از سمت راست محوطه جریمه پاسی به نزدیکی دروازه ارسال کرد و فخرالدین بن یوسف وینگر راست تونس دروازه پندو را گشود.

 

 

در دقیقه ۶۶ نیز وهبی خزری نمایش خوبش را تکمیل کرد و توانست گلزنی کند. گل دوم تونس نیز شباهت عجیبی به گل اول داشت. آن ها بازهم از داخل محوطه جریمه مهاجم را صاحب توپ کردند و او در مقابل دروازه خالی قرار گرفت.

 

پاناما که برای نخستین بار در این مسابقات حاضر می شد نتوانست امتیازی کسب کند و تنها ۲ گل در این بازی ها به ثمر رساند. تونس نیز با سه امتیاز پایین تر از بلژیک و انگلستان قرار گرفت.

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید