پیام تشکر زهرا رهنورد از مردم/ بانوی محصور پس از هشت سال در کادر دوربین

اسفند ۴, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۳:۳۳ ب.ظ 666 بازدید بدون نظر
زهرا رهنورد در پیامی از مردم و همراهان برای حضور در مراسم‌ها و ارسال پیام‌های تسلیت مادر خود، مرحومه احترام السادات نواب صفوی تشکر و قدردانی کرد.

☑️پیام تشکر زهرا رهنورد از مردم/ بانوی محصور پس از هشت سال در کادر دوربین

?زهرا رهنورد در پیامی از مردم و همراهان برای حضور در مراسم‌ها و ارسال پیام‌های تسلیت مادر خود، مرحومه احترام السادات نواب صفوی تشکر و قدردانی کرد.

 متن پیام بانوی محصور به شرح زیر است:

به نام خدا

?گر مرد رهی میان خون باید رفت
از پای فتاده سرنگون باید رفت
تو پای به ره بنه و هیچ مپرس
خود راه بگویدت که چون باید رفت

?مادری شجاع و محنت ایام دیده، و غم فراق فرزندان را صبورانه بر دوش کشیده، در روز شهادت جده‌اش فاطمه زهرا(س) از این جهان رخت رحلت برگزیده و به اجداد طاهرینش پیوست، احترام‌السادات نواب صفوی اسطوره‌ای از صبر و ایمان بود.

?الحق همه مردم خوب، اعم از سروران و یاران و دوستان و همراهان از همه اقشار که به دلیل گستردگی، نام بردن از تک تک آنها در توانم نیست، با قبول همه مشکلات احتمالی فضای امنیتی و عواقب محتمل آن، با پیام‌ها و تسلیت‌ها و حضور در مراسم سوگواری مرهمی بر دلمان نهادند که تا ابد فراموش نمی‌شود.

?اما آرزو دارم با آن همه مهربانی و همراهی، سپاسگزار خداوند منان باشم و نهایت تشکر و قدردانی خود را بر دیده نهاده و تقدیم حضور شما نمایم.

?زهرا رهنورد،
از طرف میرحسین موسوی فرزندان و کلیه خاندان آن مرحومه

?گفتنی است مراسم تشییع و ختم مادر خانم رهنورد در غیاب ایشان و میرحسین موسوی برگزار شد. آنها بیش از ۷ سال است که در حصر به سر می برند.

?عکس مربوط به حضور خانم رهنورد در خانه مادری پس از فوت مادر و در کنار بستر خالی ایشان است.

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید