پیام تبریک مقامات به مناسبت قهرمانی مقتدرانه خاتم اردکان

مرداد ۱۶, ۱۳۹۷ ساعت: ۰۰:۳۰ ق.ظ 888 بازدید بدون نظر
پیام زمانی قمی استاندار یزد ، محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان، احمد شکرالهی اردکانی رئیس اداره ورزش و جوانان اردکان،مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، در پی قهرمانی تیم والیبال خاتم اردکان در مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا پیام تبریک جداگانه صادر کردند

پیام تبریک استاندار یزد به مناسبت قهرمانی تیم والیبال خاتم اردکان

استاندار یزد در پیامی قهرمانی تیم والیبال خاتم اردکان در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را تبریک گفت.

 پیام زمانی قمی استاندار یزد بمناسبت قهرمانی تیم والیبال خاتم اردکان در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا به شرح زیر است:

بسمه تعالی
قهرمانی غرورآفرین تیم والیبال خاتم اردکان که به نمایندگی از کشور عزیزمان و در جایگاه سرمایه اجتماعی ارزشمند استان یزد در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا شرکت نمود، مایه افتخار و سربلندی جامعه ورزشی ایران عزیز اسلامی و به ویژه استان یزد است.

اینجانب ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به حضور بازیکنان، کادرفنی و دست‌اندرکاران این تیم و همه هواداران و علاقه‌مندان به ورزش والیبال، آرزومند تداوم این مسیر بالنده و کسب افتخارات بیشتر در عرصه ورزش استان هستم و به همت و اراده این عزیزان درود می‌فرستم.

موفقیت همه ورزشکاران عزیز و دلاور استان یزد را در همه مراحل با برکت زندگی از درگاه حضرت دوست مسئلت می‌نمایم.

✅ پیام تبریک دکتر محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان، در پی قهرمانی تیم والیبال خاتم اردکان در مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا

به نام خدا

ایستادن سرو قامتان تیم والیبال خاتم اردکان بر بام قهرمانی باشگاه های آسیا، به نمایندگی از کشور عزیزمان ایران، افتخاری بس ارزشمند و غرور آفرین برای جامعه ورزشی کشور، استان یزد و شهرستان اردکان است.

به لطف خدای بزرگ، تیم والیبال خاتم با همه فراز و فرودها، بر پایه همت و اراده مثال زدنی بازیکنان و دست اندرکارانش و حمایت همه جانبه هواداران پرشور این تیم و اسپانسر مالی شرکت چادرملو، امروز علاوه بر افتخار کسب قهرمانی اسیا، به عنوان یک سرمایه اجتماعی ارزشمند در استان یزد، شور و نشاط و پویایی و شادابی را به نسل جوان این دیار هدیه کرده و نقشی بسیار مهم در رواج فرهنگ ورزش قهرمانی و مقابله با آسیب های اجتماعی در استان یزد ایفا نموده است.

امیدوارم این مسیر ارزشمند همچون گذشته تداوم یابد و مسوولین امر در کنار توجه به ورزش مفرح والیبال، به دیگر رشته های ورزشی نیز عنایت لازم را داشته و حمایتهای لازم را به عمل آورند.

کسب این قهرمانی ارزشمند را به ورزش دوستان ایرانی و تمامی مردم عزیز استان یزد و همشهریان بزرگوارم در شهرستان اردکان تبریک گفته و تداوم شادکامی آنان را از خدای بزرگ مسئلت دارم.

محمدرضا تابش
نماینده مردم اردکان
در مجلس شورای اسلامی

۱۵ مردادماه ۹۷

=======================

  ✅پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان اردکان به مناسبت قهرمانی تیم والیبال خاتم اردکان

Image result for ‫احمد شکرالهی اردکانی رئیس اداره ورزش و جوانان اردکان‬‎
احمد شکرالهی اردکانی رئیس اداره ورزش و جوانان اردکان در پیامی قهرمانی تیم والیبال خاتم اردکان در مسابقات جام باشگاه های آسیا را تبریک گفت
متن پیام بدین شرح است:
موفقیت سروقامتان تیم والیبال خاتم اردکان نماینده خوب کشور ایران در مسابقات جام باشگاه های آسیا و کسب مقام برتر این مسابقات نشان از شایستگی والای بازیکنان و توانمندی بالای کادر فنی این تیم است.
کسب این مقام ارزشمند به عنوان نقطه عطف والیبال استان یزد محسوب می شود،
اینجانب ضمن تقدیر از تلاش و همت خستگی‌ناپذیر کلیه دست‌اندرکاران تیم والیبال خاتم اردکان که با پشتکار فراوان و نیز منش و اخلاق انسانی ، مقام قهرمانی آسیا را کسب کرده‌اند این قهرمانی را به جامعه ورزشی کشور،استان و شهر اردکان و علی‌الخصوص به مسئولین و حامیان این تیم و نماینده مردمی و خستگی ناپذیر اردکان صمیمانه تبریک می‌گویم.
موفقیت روز افزون و سرافرازی هرچه بیشتر ورزشکاران و تیم های ورزشی اردکان را از خداوند منان خواستارم.

=====================

 ✅مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در پیامی افتخارآفرینی و قهرمانی تیم خاتم اردکان در رقابت‌های والیبال جام باشگاه‌های آسیا را تبریک گفت


مسعود شریعتی با صدور پیامی کسب عنوان قهرمانی مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا را به خانواده بزرگ ورزش و عموم مردم کشور و استان یزد تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
بلندقامتان تیم خاتم اردکان با درخشش خود مقام قهرمانی باشگاه های آسیا را برای ملت ایران به ارمغان آوردند و دل‌های مردم را شاد کردند و افتخار دیگری را برای ورزش استان و کشور عزیزمان رقم زدند.
باعث خشنودی است که والیبال این دیار از پتانسیل خوب و قوی برخوردار است و بلندقامتان خاتم اردکان تحت هدایت کادر فنی تمام بومی با نمایش زیبای والیبال و کسب نتایج خوب این اقتدار را به منصه ظهور رساندند.
کسب این قهرمانی را به مردم عزیز و جامعه ورزش کشور و استان یزد، بازیکنان و کادر فنی و کلیه عزیزانی که این تیم را یاری کردند، تبریک می گویم و موفقیت و سربلندی روز افزون شما جوانان باغیرت را در همه عرصه‌ها از خداوند منان خواهانم.
امیدواریم در ادامه این روند موفقیت‌آمیز، تیم ملی والیبال خاتم اردکان در عرصه جهانی نیز بدرخشد و موجبات امید و نشاط در جامعه را فراهم کند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید