پشت پرده شاهزادگان سعودی از زبان نگهبان شخصی آن ها:شاهزادگان سعودی از نظر اخلاقی فاسد، قمارباز، تجازوگر و معتاد هستند

خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ ساعت: ۲۲:۲۲ ب.ظ 543 بازدید بدون نظر

« Mark young » نگهبان انگلیسی الاصل شاهزادگان سعودی سال ها در خدمت بزرگان آل سعود فعالیت کرد و از نزدیک شاهد رفتارهای آنان بود، وی بعد از کنار گیری از شغل خود، با یادداشت صدها توییت و انتشار کتابی تحت عنوان « saudi bodyguard-mark young» ، قماربازی ها و انحطاط اخلاقی شان را برای همگان فاش کرد.

وی بیش از ده سال را به عنوان بادیگارد شخصی پادشاه سابق سعودی « ملک فهد عبدالعزیز»، شاهزاده « طلال بن عبدالعزیز»، « فواز بن عبدالعزیز» و سایر شاهزادگان خدمت می کرد و در این مدت رفتارهایی را مشاهده می کرد که هیچ گاه به ذهنش خطور می کرد.

نگهبان شخصی در بخشی از پرده برداری های خود گفت: « شاهزادگان سعودی از نظر اخلاقی فاسد، قمارباز، دزد، تجازوگر، همجنس گرا و معتاد هستند و از دین بازیچه ای برای فعالیت های خود ساخته اند.

وی با اشاره به رییس سابق مبارزه با مواد مخدر « فیصل بن فهد » تاکید کرد: وی تاجر مواد مخدر بود و در پایان به دلیل استفاده بیش از حد مواد اعتیاد جان داد. همچنین « عزالدین بن سعود» همجنسگرایی بود که به دلیل ایدز در اوج جوانی وفات یافت و من مراقبت از او را به عهده داشتم.

مارک به افشاگری های خود ادامه داد و برای اثبات نوشته هایش از عکس های واقعی استفاده می کرد ، اما زمانی که کاربران وی دلیل افشاگری هایش را پرسیدند ، پاسخ داد: تاریخ را مطالعه کنید، آل سعود شما را عقب مانده به بار آوردند، چیزی را می خورید که خود آن را نمی کارید، چیزی را می پوشید که آن را نمی ریسید و بر چیزی سوار می شوید که آن را نساختید، دینی دارید که بزرگ است اما در تمام جهان هیچ کشوری آن را به بدی عربستان تطبیق نداد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید