پرسپولیس ۲-۲ پدیده / سرخپوشان در تهران متوقف شدند

مرداد ۹, ۱۳۹۴ ساعت: ۲۲:۵۹ ب.ظ 1,027 بازدید بدون نظر
تیم فوتبال پرسپولیس در اولین دیدارش در لیگ برتر مقابل پدیده متوقف شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی‌اش در لیگ برتر پانزدهم از ساعت ۱۹ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی و در حضور ۱۸ هزار تماشاگر( طبق اعلام بلندگوی ورزشگاه) به مصاف تیم پدیده رفت که  بازی با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید تا پرسپولیس در شروع لیگ در خانه نتواند ۳ امتیاز را بگیرد.

در ۵ دقیقه اول مسابقه توپ بیشتر در میانه میدان در جریان داشت.

گل پرسپولیس: در دقیقه ۸ ارسال زمینی هادی نوروزی در محوطه جریمه به علی علیپور رسید و او با یک ضربه سر شیرجه‌ای گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه ۱۰ ارسال رامین رضائیان از سمت راست روی سر میلاد کمندانی فرود آمد و ضربه سر او به تیرک عمودی تیم پدیده زد.

گل مساوی: در دقیقه ۱۳ ارسال زمینی توپ از جناح چپ پرسپولیس با اشتباه فاحش محسن بنگر مدافع پرسپولیس همراه شد تا توپ در محوطه جریمه به یونس شاکری برسد و او گل مساوی پدیده را به ثمر برساند.

گل دوم پدیده: ارسال محسن یوسفی از جناح چپ پشت مدافعان پرسپولیس روی سر حسین بادامکی فرود آمد تا او گل دوم تیمش را در دقیقه ۱۶ به ثمر برساند.

در دقیقه ۲۷ پرسپولیس روی پرتاب اوت دستی صاحب موقعیت گلزنی شد که ضربه سر هادی نوروزی را روشنگر دروازه‌بان پدیده مهار کرد.

در دقیقه ۳۳ پرسپولیس پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شد که رامین رضائیان این ضربه را از دست داد.

در دقیقه ۳۵ شوت حسین بادامکی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

گل تساوی پرسپولیس: هادی نوروزی از فاصله ۳۰ متری با یک شوت زیبا گل مساوی سرخپوشان پایتخت را به ثمر رساند.

در نیمه اول دو تیم بازی هجومی و زیبایی را به نمایش گذاشتند که ۴ گل رد و بدل شد.

نیمه دوم را پرسپولیس با حوصله آغاز کرد و تلاش می‌کرد براساس برنامه‌های تاکتیکی برانکو صاحب موقعیت گلزنی شود و پدیده هم بیشتر به دنبال حفظ نتیجه بود و به این ترتیب بازی تا دقیقه ۵۷سرد و ساکن دنبال شد.

در دقیقه ۵۹ شوت فرشاد احمدزاده را روشنگر دروازه بان پدیده مهار کرد.

در دقیقه ۶۰ ضربه قیچی برگردان مهدی خیری با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۴ شوت فرشاد احمدزاده را روشنگر دروازه‌بان پدیده مهار کرد.

در دقیقه ۶۸ پرسپولیس صاحب یک موقعیت گلزنی شد که ضربه سر بنگر به احمد‌زاده رسید ولی او نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

در دقیقه ۷۵ فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس با بازیکن پدیده درگیری لفظی شدید پیدا کرد. احمدزاده معتقد بود که بازیکن پدیده روی او مرتکب خطا شده اما داور به این مساله اعتقادی نداشت.

در دقیقه ۸۰ علیپور مهاجم پرسپولیس در محوطه جریمه پدیده سقوط کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در دقیقه ۸۱ دروا‌زه‌بان پدیده روی شروع مجدد مرتکب اشتباه شد و رضا خالقی‌فر بازیکن پرسپولیس نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

پرسپولیس در این بازی چند بازیکن اصلی خود از جمله سوشا مکانی، امید عالیشاه، نورمحمدی و مهدی طارمی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت.

نیمه دوم مسابقه برخلاف نیمه اول بازی سرد و کسل کننده برگزار شد. اشتباه‌های فردی مدافعان پرسپولیس باعث شد که سرخپوشان یک امتیاز به تیم پدیده در ورزشگاه آزادی تقدیم کنند.

یدالله جهانبازی داور مسابقه به کمال کامیابی‌نیا و هادی نوروزی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

دانلود ویدیو:خلاصه دیدار پرسپولیس و پدیده

ترکیب پدیده:

مجتبی روشنگر، رضا ناصحی، محمود خمیسی، ایگور پراهیچ، حسن جعفری، میثم نقی‌زاده، حسین بادامکی، میلاد غریبی( از دقیقه ۴۶ مهرداد رضایی)، محسن یوسفی( از دقیقه ۶۸ کریم احمدی)، یونس شاکری و مهدی خیری

سرمربی: رضا مهاجری

پرسیولیس94

ترکیب پرسپولیس:

ایمان صادقی، محسن بنگر، رامین رضاییان، لوکا ماریچ، بابک حاتمی، کمال کامیابی‌نیا، مهرداد کفشگری، فرشاد احمدزاده( از دقیقه ۸۱ محسن مسلمان)، هادی نوروزی، میلاد کمندانی(از دقیقه ۶۰ رضا خالقی‌فر) و علی علیپور

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

***

برانکو: متاسفم که با پیروزی شروع نکردیم

برانکو

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس: متاسفم که پرسپولیس با برد لیگ برتر فوتبال ایران را شروع نکرد.

به گزارش وبسایت یزدیان، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی ۲ بر ۲ مقابل پدیده در نشست خبری گفت: به همه دوستان سلام می‌گویم و لیگ شروع شده و قبل از بازی هم گفتم بازی اول همیشه سخت است. در این دیدار همه انتظارش را داشتیم که پیروز شویم و ۳ امتیاز را بگیریم.

وی ادامه داد: من هم به بازیکنانم تذکر داده بودم که باید منتظر غافلگیری هم باشیم و متاسفم که نتوانستیم لیگ را با برد شروع کنیم و برای هواداران متاسفم.

برانکو ایوانکوویچ در ادامه نشست خبری گفت: نمی توانم از بازیکنانم هیچ گلایه ای کنم زیرا عالی کار کردند و موقعیت های گل خلق کردند و طبیعی است که هر بازی شرایط خوب و بد خودش را دارد و دو اشتباه کردیم و دو گل خوردیم و این اشتباه‌ها گران بود برای پرسپولیس ولی برای بهتر کردن نحوه بازی تمرین بیشتری خواهیم کرد.

وی در مورد عملکرد بازیکنان جوان مثل کمندانی، گفت: معمولا در مورد بازیکنان نظر خاصی نمی دهم مخصوصا بعد از مسابقه اما واقعا آنها تمام توان خود را گذاشتند و در بازی هم شاهد آن بودیم. به طور کلی می‌گویم از همه بازیکنان راضی هستم.

سرمربی پرسپولیس در مورد نبود هافبک خلاق و بازی‌ساز در پرسپولیس گفت: با این نظر شما موافق نیستم و آن هم در چنین بازی داغی وقتی دو گل به حریف می‌زنید و حداقل ۳-۴ فرصت گلزنی صد درصد می‌سازیدو فرصت‌های گلزنی هم از دست می‌دهید طبیعی است که ما برای به ثمر رسیدن گل شانس کمی داشتیم و این هم به خاطر بازی اول است که شرایط خاص خودش را دارد.

برانکو افزود: باید از بازیکنانم تشکر کنم، با تمام توان بازی کردند و ۹۰ دقیقه حمله کردند و کمندانی هم می‌توانست گل دوم را در ابتدای بازی بزند و بازی را با گل او تمام کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا ۲ توپ روی دروازه آمد و گل شد، گفت: موافقم، آنچه ما را خوشحال می‌کند شانس گلزنی زیادی بود که به دست آوردیم اما در مسابقه فوتبال پیش می آید که در بازی‌هایی گل‌هایی اینگونه زده می‌شود و دو توپ آمد و گل شد و به همین دلیل فوتبال جذاب است.

برانکو در مورد اینکه چقدر به این تیم امیدوار هستید تا در بالای جدول قرار بگیرید و از نقل و انتقالات راضی هستید،گفت: کاملا به بازیکنان جوانم اعتقاد و ایمان دارم و بدانید سوشا، طارمی و عالیشاه هم از بازی بعدی به ما ملخق می شوند و بنگستون هم به ما اضافه می شود و طبیعی است با حضور آنها کیفیت بهتری به تیم اضافه می شود و کاملا به بازیکنانم اعتقاد دارم و فقط یک مقدار شانس کم داشتیم. این ها بازیکنان پرسپولیس هستند و نه بازیکن مدیرعامل هستند نه بازیکن من همه بازیکنان پرسپولیس هستند و استحقاق حضور در این تیم را هم دارند و طبیعی است که نوسان‌هایی ایجاد شود. این خاصیت فوتبال است اما تلاش و انگیزه به کار در آنها وجود دارد و این به من خوش بینی لازم را می‌دهد.

وی ادامه داد: این نفرات بازیکنان پرسپولیس هستند و من آنها را تمرین می‌دهم و به پرسپولیس آمده اند تا به این تیم کمک کنند.

برانکو در مورد اینکه پرسپولیس را برای قهرمانی بسته‌اید و با شروع مسابقات چقدر به این حرف اعتقاد دارید، گفت: هرگز یک کلمه نگفتم که از هدف‌مان منصرف شده‌ایم اما چه کسی می‌تواند قول بدهد و چه قولی بدهد و من مدام تکرار می‌کنم پرسپولیس یک تیم است و هر تیم دیگری هم برای قهرمانی می‌جنگد و برای قهرمانی هدف دارد و ما هم از این هدف کنار نمی‌کشیم. اگر دوست داشته باشید می‌توانم مدام قول بدهم اما قول دادن کار آدم های جدی نیست و هدف ما رسیدن به قهرمانی و نبرد برای قهرمانی و برتر بودن است و از این هدف انصراف هم نمی دهیم و این تازه هفته اول است و تیم ما بهتر بود و باید می‌بردیم اما فوتبال است و غافلگیری هم دارد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید