الدحیل ۱- پرسپولیس صفر

پرسپولیس باخت اما امیدوار ماند

شهریور ۶, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۳:۵۷ ب.ظ 938 بازدید یک نظر
تیم فوتبال پرسپولیس در برابر الدوحیل با یک گل شکست خورد اما همچنان امید صعود برای این تیم زنده است. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به بازی برگشت تیمش برابر الدحیل امیدوار است.

الدحیل ۱- پرسپولیس صفر

پرسپولیس باخت اما امیدوار ماند

تیم فوتبال پرسپولیس در برابر الدوحیل با یک گل شکست خورد اما همچنان امید صعود برای این تیم زنده است.

به گزارش ایسنا، در ادامه دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، الدوحیل قطر از ساعت ۲۰ میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر نماینده قطر به پایان رسید. تک گل این دیدار علی معز در دقیقه ۱۵ به ثمر رساند.

گزارش نیمه اول:

در آغاز بازی قرمزپوشان الدوحیل بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و سعی داشتند با بردن توپ به زمین پرسپولیس بر بازی مسلط شوند.

آنها در این کار موفق عمل بودند و روی یکی دو صحنه فرصت‌های خوب گلزنی خلق کردند که روی یکی از این فرصت‌ها که از سمت چپ روی دروازه پرسپولیس ایجاد شد توسط علی معرز در دقیقه ۱۵ به گل رسیدند.

البته قرمزپوشان الدحیل فرصت‌های دیگر گلزنی هم خلق کردند.

علی معز در دقیقه ۲۸ پشت محوطه جریمه پرسپولیس فرصت شوت‌زنی داشت که ضربه او از بالای دروازه به اوت رفت.

البته برانکو و شاگردانش هم پس از گلی که دریافت کردند سعی داشتند روی ضدحملات دروازه حریف را با خطر مواجه کنند.

امید عالیشاه روی پاس خوب بشار رسن در دقیقه ۲۴ فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه حریف به دست آورد اما توپ او راهی به دروازه پیدا نکرد.

در نهایت نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر الدحیل به پایان رسید.

گزارش نیمه دوم:

در آغاز نیمه دوم دو تیم بازی پایاپایی را ارائه دادند چراکه شاگردان برانکو که نیمه اول را با یک گل خورده به رختکن رفته بودند، تلاش زیادی انجام دادند تا با ایجاد موقعیت گل روی دروازه حریف گل خورده را جبران کنند. البته پرسپولیسی‌ها روی یکی دو صحنه موفق بودند و توانستند پشت محوطه جریمه حریف ضربه ایستگاهی به دست بیاورند و دروازه الدحیل را تهدید کنند.

روی یکی از همین صحنه‌ها که در دقیقه ۴۶ رخ داد، محمد موسی روی امید عالیشاه مرتکب خطا شد و در ادامه با استفاده از یک ضربه ایستگاهی محمد انصاری با یک شوت زیبا دروازه را هدف قرار داد اما شوت مدافع پرسپولیس از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۰ نیز باز هم قرمزپوشان الدحیل روی امید عالیشاه مرتکب خطا شدند که این بار شاگردان برانکو نتوانستند از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

در بین حملات نصفه و نیمه پرسپولیس، الدحیلی‌ها هم یکی دو فرصت گلزنی به دست آوردند که توپ‌های آنها راهی به دروازه پرسپولیس پیدا نکرد تا این دیدار در نهایت با برتری نماینده قطر به پایان برسد و پرسپولیس با وجود شکست در این دیدار به صعود از این مرحله کماکان امیدوار باقی ماند.

دیدار برگشت دو تیم روز دوشنبه ۲۶ شهریورماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی (آدام همتی ۸۹)، بشار رسن، امید عالیشاه و علی علیپور (۷۸ گادوین منشا).

==================

برانکو: باختیم اما به بازی برگشت امیدواریم/ ریسک کردم و تغییر سیستم دادم

برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به بازی برگشت تیمش برابر الدحیل امیدوار است.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکویچ پس از شکست تیمش برابر الدحیل اظهار کرد: به بازیکنانم افتخار می‌کنم. آنها صددرصد تلاش خودشان را انجام داده‌اند و امروز نشان دادند از نهایت تلاششان استفاده کردند. ما امروز برابر الدحیل بازی کردیم که یکی از بهترین تیم‌های آسیاست و ما امیدواریم در تهران بتوانیم کاری انجام بدهیم.

او در پاسخ به این سوال که با توجه به نتیجه به دست آمده چقدر شانس برای صعود تیمش قائل است، گفت: الدحیل یکی از قوی‌ترین تیم‌های آسیاست اما در تهران نتیجه بهتری می‌گیریم چراکه انتظار داریم از یار دیگر ما که همان هواداران و حضور ۸۰ هزار نفری آنهاست، بتوانیم نتیجه مطلوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که امروز سیستم تیمش را با ۴-۴-۲ لوزی به زمین فرستاد و درباره ریسکی که انجام داد، گفت: بازی‌های قدیم الدحیل را نگاه کرده بودم و تلاش کردیم که نقطه ضعف این تیم را پیدا کنیم که نقطه ضعفی نداشتند. پرسپولیس هم تیمی است که ۴۰ میلیون هوادار دارد. ولی در این دوره از لیگ قهرمانان آسیا کار خیلی سخت بود چراکه تیم ضعیفی وجود ندارد. ما این ریسک را کردیم چراکه نشان دادیم در دو سیستم می‌توانیم خوب باشیم. امروز اشتباهاتی وجود داشت اما این یک چیز نرمال است و هر در بازی می‌تواند رخ دهد.

وی تصریح کرد: بازی دو نیمه داشت که نیمه اول در قطر بود که ما باختیم و از نتیجه راضی نیستیم اما نتیجه باخت یک بر صفر ما را فعال و امیدوار نگه می‌دارد تا بتوانیم با حضور بیش از ۸۰ هزار هوادار و با کمک یار دوازدهم بتوانیم در ورزشگاه آزادی جوی را به وجود بیاوریم که بازی را به نفع خودمان به پایان ببریم و به صعود امیدوار باشیم. طبیعتا الدحیل بازیکنان خیلی خوبی دارد اما با این حال ما امروز می‌توانستیم گل مساوی را هم بزنیم اما با توجه به نتیجه‌ای که این تیم مقابل رقبایش به دست آورده بود امروز نتیجه خوبی گرفتیم و این نتیجه ما را به بازی برگشت امیدوار نگه می‌دارد.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید