پاسخ ظریف به ادعاهای پمپئو در مورد یمن و تحریم های ایران

آبان ۱۷, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۳:۴۳ ب.ظ 334 بازدید بدون نظر
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توییتری نوشت: «درست مثل {موضوع} یمن، پمپئو ایران را به خاطر تحریم های غیرقانونی که مانع دسترسی ایرانیان به سرویس های مالی برای غذا و دارو می شوند مقصر می داند. طبیعتا، علیرغم تلاش های آمریکا، ما این اقلام را برای مردم مان فراهم می کنیم. اما ایالات متحده مسئول این جنایات علیه مردم ایران و یمن است.»

پاسخ ظریف به ادعاهای پمپئو در مورد یمن و تحریم های ایران:

می دانید چیست آقای پمپئو؟! اصلا خود یمنی ها مسئول قحطی هستند که با آن مواجهند!/ شرم نمی کنید؟/ علیرغم تلاش های آمریکا، ما غذا و دارو را برای مردم مان فراهم می کنیم

  محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، در حساب توئیتری خود نوشت:

«می دانید چیست آقای پمپئو؟!  اصلا خود یمنی ها مسئول قحطی هستند که با آن مواجهند!  آنها باید به اذناب قصاب شما — که میلیاردها دلار برای بمباران اتوبوس مدارس آنها مصرف می‌کنند و  “میلیونها برای کاهش مشکل قحطی” اجازه می دادند که بدون هیچ مقاومتی نابودشان کند.  

شرم نمی کنید؟»

وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توییتری دیگری نوشت: «درست مثل {موضوع} یمن، پمپئو ایران را به خاطر تحریم های غیرقانونی که مانع دسترسی ایرانیان به سرویس های مالی برای غذا و دارو می شوند مقصر می داند. طبیعتا، علیرغم تلاش های آمریکا، ما این اقلام را برای مردم مان فراهم می کنیم. اما ایالات متحده مسئول این جنایات علیه مردم ایران و یمن است.»

شما هم نظر خود را ارسال کنید