به میزبانی کتابخانه عمومی مجتمع مهریز برگزار شد؛

ویژه برنامه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای کودکان در مهریز + تصاویر

اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۸ ساعت: ۱۹:۳۰ ب.ظ 645 بازدید بدون نظر
مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز از برگزاری ویژه برنامه­ نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور جمعی از کودکان این کتابخانه در عصر سه شنبه ۲۴ اردیبهشت خبر داد.

به میزبانی کتابخانه عمومی مجتمع مهریز برگزار شد؛ ویژه برنامه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای کودکان

مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز از برگزاری ویژه برنامه­ نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور جمعی از کودکان این کتابخانه در عصر سه شنبه ۲۴ اردیبهشت خبر داد.

به گزارش وبسایت یزدیان به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه­ های عمومی شهرستان مهریز، مهدی معتمدی با اعلام این خبر گفت: در این برنامه شعرخوانی کتاب «کبوترها و آهوها» سروده سید احمد میرزاده توسط مسئول کتابخانه، شعر خوانی کتاب «کبوترهای گنبد» سروده سید احمد میرزاده توسط عضو روشندل کتابخانه از منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد. همچنین کودکان عضو کتابخانه عمومی مجتمع ضمن مشارکت در این برنامه و بلندخوانی اشعار رضوی لحظات شادی را تجربه کردند.

معتمدی همچنین اضافه کرد: نمایش فیلم در خصوص زندگی امام رضا(ع) و سخنرانی محسن سعید، کارشناسی دینی کتابخانه در خصوص امام رضا(ع) و آشنایی کودکان عضو کتابخانه با سیره و سبک زندگی آن امام رئوف از دیگر برنامه های صورت گرفته در عصر سه شنبه بود.

در فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ۱۲ کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی شده که بر این اساس در رده «کودک» (۴ تا ۱۲ سال) کتاب‌های «امام رضا علیه‌السلام» نوشته زهرا عبدی از انتشارات جمکران برای متولدین ۱۳۸۶تا ۱۳۸۹، «کبوترها و آهوها» نوشته سید احمد میرزاده از انتشارات به نشر برای متولدین ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴، «فاطمه و فاطمه» (شباهت‌های حضرت معصومه با حضرت زهرا سلام‌الله علیهما) نوشته محمد مهاجرانی از انتشارات زائر برای متولدین ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ و همچنین در بخش ویژه این رده سنی، کتاب «هشت قصه از امام جواد علیه‌السلام» نوشته حسین فتاحی از انتشارات قدیانی برای متولدین ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۹ معرفی شده است.

گفتنی است کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز با ۳۰۰۰ نسخه کتاب کودک و بخش تخصصی کودک در مناسبت های مختلف میزبان جمع کثیری از کودکان و نوجوانان است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید