صعود سروقامتان کویر به نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا

وقتی روابط عمومی فدراسیون نماینده شایسته کویر را نادیده می گیرد!

مرداد ۱۴, ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۵۶ ق.ظ 968 بازدید بدون نظر
سایت فدراسیون والیبال را ببینید!هر وقت "بانک سرمایه" می‌رفت جام باشگاه‌های آسیا، این سایت پر بود از گزارش تصویری شماره‌گذاری شده از تمرینات و مسابقات. مصاحبه‌های قطاری و خبرهای لحظه به لحظه توسط خبرنگاران و عکاسان اعزامی فدراسیون. اما "خاتم اردکان" چون پول ندارد، مورد علاقه ضیایی نیست

  وقتی روابط عمومی فدراسیون نماینده شایسته کویر را نادیده می گیرد!

?در حالی که شاگردان شایسته عباسعلی میرحسینی به عنوان نماینده والیبال ایران در جام باشگاه های آسیا حضور دارند و تاکنون عملکرد خوبی ‌نیز داشته اند اما روابط عمومی (بخوانید خصوصی!) فدراسیون نه تنها این مسابقات به صورت اختصاصی پوشش نمی دهد بلکه حتی کمترین وظیفه خود را که اطلاع رسانی از عملکرد تیم خاتم اردکان ایران است را هم به انجام نمی رساند.

?این اتفاق در حالی رقم می خورد که سال گذشته وقتی بانک سرمایه نماینده ایران بود روابط عمومی فدراسیون تمامی بازیهای سرمایه داران را پوشش می داد و حتی کنفرانس های خبری و مصاحبه ها‌ را‌ نیز مخابره می کرد. در واقع در سال های گذشته فدراسیون به درستی وظیفه خود‌ را‌ انجام می داد اما گویا امسال حواشی ریز و درشت برای فدراسیون اولویت بیشتری نسبت به اطلاع رسانی جام باشگاه های آسیا دارد!

?مگر غیر از این است که کویر‌نشیان خاتم زیر پرچم کشورمان و برای اعتلای نام ایران می جنگند؟ اگر از حیث در اختیار داشتن ستاره نیز در نظر بگیریم خاتم اردکان بازیکنان توانمند و مشهوری در ترکیب‌ دارد که‌ آگاهی از عملکرد‌ آنها برای علاقه‌مندان والیبال ‌حائز اهمیت است.

?امیدواریم روابط عمومی فدراسیون دست از بی توجهی به‌ پسران خوب اردکان بردارد و در ادامه مسابقات به بهترین نحو عملکرد نماینده ایران را زیر ذره بین قرار دهد.

در همین باره مهدی رستم پور خبرنگار مشهور ورزشی نیز نوشته است:

سایت فدراسیون والیبال را ببینید!
هر وقت “بانک سرمایه” می‌رفت جام باشگاه‌های آسیا، این سایت پر بود از گزارش تصویری شماره‌گذاری شده از تمرینات و مسابقات. مصاحبه‌های قطاری و خبرهای لحظه به لحظه توسط خبرنگاران و عکاسان اعزامی فدراسیون.
اما “خاتم اردکان” چون پول ندارد، مورد علاقه ضیایی نیست که با ارائه دکترای قلابی رییس فدراسیون شده.

شما هم نظر خود را ارسال کنید