واکنش مدیرعامل پرسپولیس به مذاکره با افشین قطبی

خرداد ۱۸, ۱۳۹۸ ساعت: ۰۳:۱۴ ق.ظ 222 بازدید بدون نظر
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: با هیچ گزینه مربیگری داخلی و خارجی مذاکره نکرده‌ایم و تنها به فکر پرداخت مطالبات برانکو و همکاری با او هستیم.

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به مذاکره با افشین قطبی

مدیر عامل باشگاه  پرسپولیس گفت: با هیچ گزینه مربیگری داخلی و خارجی مذاکره نکرده‌ایم و تنها به فکر پرداخت مطالبات برانکو و همکاری با او هستیم.

به گزارش وبسایت یزدیان به نقل از باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب درباره شایعات مذاکره با مربیان داخلی و خارجی گفت: حواشی موجود در شبکه‌های مجازی و اخبار در خصوص مذاکره با مربیان داخلی و خارجی را به شدت تکذیب می‌کنیم.

وی افزود: به هیچ عنوان این حواشی صحت ندارد و تنها فکر و ذکر ما تهیه منابع مالی و پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ است. ضمن اینکه با برانکو یک سال دیگر قرارداد داریم و برنامه‌های هدفمندی را برای فصل جدید تدارک دیده‌ایم.

مدیر عامل پرسپولیس در مورد مذاکره با افشین قطبی نیز تصریح کرد: اینها شایعاتی است بین باشگاه، هواداران و برانکو ایوانکوویچ تا فاصله‌ای ایجاد کند که ما آنها را به شدت تکذیب می‌کنیم و اعلام می‌داریم هیچ مذاکره‌ای در کار نیست جز همکاری با برانکو در فصل جدید رقابت‌های رسمی و رضایت خاطر هوادارانمان که در هر شرایطی ما را تنها نگذاشتند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید