نکونام پاسخ صحبت‌های کی‌روش را داد

شهریور ۱۷, ۱۳۹۶ ساعت: ۱۷:۱۱ ب.ظ 767 بازدید بدون نظر
جواد نکونام نسبت به اظهارات اخیر سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد.

نکونام پاسخ صحبت‌های کی‌روش را داد

 جواد نکونام نسبت به اظهارات اخیر سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد.

 کارلوس کی‌روش در صحبت‌های خود پیش از دیدار با سوریه بعد از مدت‌ها از علت جدایی جواد نکونام از کادرفنی تیم ملی پرده‌برداری کرد و مسائل مالی را عامل جدایی وی از جمع دستیارانش عنوان کرد. این موضوع باعث شد نکونام که در حال حاضر هدایت خونه به خونه را بر عهده دارد وادار به پاسخگویی شود.

کاپیتان سابق تیم ملی و مربی خونه به خونه اما با اظهارات خود، تکلیف را مشخص می‌کند. او در واکنش به حرف‌های کارلوس کی‌روش می‌گوید: دوست ندارم جواب کسى را بدهم  ولى براى منافع کشورم نیاز هست که بگویم تمام تمرکزم را روی تیم خونه به خونه و موفقیت آن گذاشته‌ام. قصد نداشتم درباره بعضی مسایل حرف بزنم و این بار هم می‌خواستم سکوت کنم ولی از آنجا که خیلی‌ها در این‌باره از من سوال کردند، تصمیم گرفتم یک بار به طور شفاف در این باره حرف بزنم.

نکونام ادامه می دهد: از روز اول تاکید کردم به عشق تیم ملی و با نیت یادگیری و آموزش به تیم ملی ملحق شده‌ام. روزی که صحبت از مسایل مالی با فدراسیون شد، مبلغ قراردادم خیلی پایین بود به شکلی که من گفتم سفید امضا میکنم شما هر چه دوست داشتید، بنویسید.

او در پاسخ به این سوال که چرا مثل دیگر مربیان به دنبال پول نبودید، می‌گوید: همانطور که گفتم هدفم یادگیری بود. بعدها با توجه به صحبت‌هایی که آقای کی‌روش با فدراسیون کرد، رقم قراردادم کمی بالاتر رفت.

نکونام وقتی با این سوال روبرو می‌شود که آیا واقعا به خاطر مسایل مالی از تیم ملی جدا شدید، بدون هیچ مکثی سریعا پاسخ می‌دهد: مگر من برای پول به تیم ملی رفته بودم که به خاطر این مسئله جدا شوم؟ اگر دنبال پول بودم، از فوتبال خداحافظی نمی‌کردم چون خود آقای کی‌روش هم شاهد بود چه پیشنهاداتی برای بازیگری داشتم. می‌توانستم دو فصل دیگر بازی کنم و هر فصل هم یک میلیارد تومان پول بگیریم. ولی هدفم تنها پیشرفت و یادگیری بود نه پول در آوردن.

رکورددار بازی‌های ملی، اضافه می‌کند: من تا روز آخر به اندازه حضورم در تیم ملی پولم را دریافت کردم. با دستور رئیس فدراسیون پیش از اخراجم از تیم ملی، پولم را به طور کامل گرفتم. در ضمن من روز اول برای اینکه رقم قرارداد پایین بود، به مسئولان فدراسیون گفتم تمام پول قراردادم را صرف امور خیریه کنید و تنها رسید هزینه‌ها را به من بدهید که قبول نکردند و گفتند ما پول را به خودت می‌دهیم و هر کاری علاقمند بودی، انجام بده.

شما هم نظر خود را ارسال کنید