مهدی طارمی در راه پیام صادقیان

شهریور ۳۱, ۱۳۹۴ ساعت: ۰۲:۲۲ ق.ظ 1,019 بازدید بدون نظر
در این که مهدی طارمی بازیکن خوبی است هیچ شکی وجود ندارد،همان طور که پیام صادقیان بازیکن خوبی بود.اما بد نیست دوستان طارمی،آنهایی که به او مشاوره می دهند یا کسی که مهدی حرفش را می خواند به او یک چیز را گوشزد کنند.
  ستاره پرسپولیسی ها این روزها خیلی زود عصبی می شود و این اتفاق بیشتر از اینکه به تیم ضربه بزند،به خودش آسیب وارد می کند.
مهدی طارمی و یک رفتار بچگانه در بازی با ملوان.بازیکنی که وقتی آمد قبل از اینکه با گل هایش و فوتبال زیبایی که بازی می کرد قلب هواداران را تسخیر کند، همه را با اخلاق و رفتار خاص خودش عاشق کرد.پسری آرام،سر به زیر  که حتی خجالت می کشید با رسانه ها مصاحبه کند. همیشه سرش پایین بود و مدام لبخندی ملیح می زد.آن زمان هم آرزویش این بود که به دور از حاشیه، فوتبال بازی کند،گل بزند،به تیم ملی برسد و جای خیلی از بزرگان در فوتبال ایران را پر کند.اما فاصله آن طارمی با طارمی ای که این فصل پرخاش می کند،مدام از زمین اخراج می شود و دارد راه پیام صادقیان را می رود خیلی زیاد است.

در این که مهدی طارمی بازیکن خوبی است هیچ شکی وجود ندارد،همان طور که پیام صادقیان بازیکن خوبی بود.اما بد نیست دوستان طارمی،آنهایی که به او مشاوره می دهند یا کسی که مهدی حرفش را می خواند به او یک چیز را گوشزد کنند. اینکه او نگاهی به عقب بیاندازد و ببیند پس از انجام آن رفتار ناهنجار در بازی با نماینده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا،مهدی چند بار کارت زرد گرفته و چند بار از زمین اخراج شده است؟ مهدی چند بار پرخاش کرده و چند بار با حالت عصبی زمین بازی را ترک کرده است؟

باید گفت هر چه زمان به جلو می رود رفتارهای عصبی طارمی بیشتر هم می شود.اگر در بازی با ملوان و پس از اخراج از زمین پرسپولیس نتیجه بازی را واگذار می کرد چه کسی پاسخگو بود؟دلیلی ندارد که وقتی تیم یک بر صفر بازی را برده و در موقعیت حمله قرار دارد آن خطای بچگانه روی دروازه بان حریف انجام شود آن هم با آگاهی از اینکه چند دقیقه قبل داور یک کارت زرد را به او نشان داده است.اعتراض به داوری همیشه هست و درست یا غلط باید گفت که از ابتدای لیگ تا اینجای کار چند خطای پنالتی روی طارمی گرفته شده است.بازیکنی که به تیم ملی هم رسیده است و باید گفت که ادامه دادن این مسیر بیشتر از همه به خودش ضربه می زند.طارمی اگر مراقب رفتارهایش نباشد جای پایش در جای پای پیام صادقیان سفت می شود و شاید سرنوشتی برایش رقم بخورد که خوشایند او و فوتبال ایران نباشد.

پرسپولیس و تیم ملی متکی به یک بازیکن نیست و شکی وجود ندارد همانطور که طارمی و امثال طارمی جای های خالی را پر کردند بازیکنان دیگری هم هستند که جانشین او و دیگر بازیکنان شوند اما نکته اینجاست که خود طارمی حیف می شود.او کم بازیکنی نیست و اگر قدر خودش را بداند شاید در آینده جای خالی بازیکنانی بزرگی را در فوتبال ایران پر کند که سالهاست حسرت داشتن آنها بر دل فوتبال مانده است.بازیکنانی مثل علی دایی،خداداد و ….

شما هم نظر خود را ارسال کنید