مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس :

مطرح شدن اضافه خدمت رفیعی برای ما خیلی عجیب بود/ طاهری مشکلی برای ادامه فعالیت در پرسپولیس ندارد

دی ۱۲, ۱۳۹۵ ساعت: ۲۱:۱۴ ب.ظ 1,097 بازدید ۲ نظر
در حالی که گفته می‌شد باشگاه پرسپولیس با سروش رفیعی به توافق رسیده و این بازیکن در نیم فصل به پرسپولیس می‌پیوندد. روز گذشته مصطفی آجرلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد سروش رفیعی، 6 ماه اضافه خدمت دارد و به این دلیل نمی‌تواند تراکتورسازی را ترک کند. مدیر روابط عمومی پرسپولیس در واکنش به این مساله تصریح کرد: این مساله برای خود ما هم عجیب بود و باید پیگیری کنیم تا ببینیم چرا چنین موضوعی حالا مطرح شده است

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس :

مطرح شدن اضافه خدمت رفیعی برای ما خیلی عجیب بود/ طاهری مشکلی برای ادامه فعالیت در پرسپولیس ندارد

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولی گفت: آقای طاهری امروز با وزیر ورزش جلسه داشته و به احتمال زیاد بعد از جلسه امروز مشکل طاهری برای ادامه فعالیت در باشگاه پرسپولیس برطرف خواهد شد و مجوز لازم برای ادامه حضور او در باشگاه صادر خواهد شد.

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد آخرین وضعیت فعالیت علی اکبر طاهری، به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برخلاف چیزی که در چند وقت اخیر در رسانه‌ها مطرح شد، آقای طاهری اصلاً مشکل حق امضا ندارد و تنها بحثی که در خصوص ایشان مطرح است، موضوع بازنشسته بودن طاهری است که این مشکل هم در حال حل شدن است.

او ادامه داد: آقای طاهری امروز با وزیر ورزش جلسه داشته و به احتمال زیاد بعد از جلسه امروز مشکل طاهری برای ادامه فعالیت در باشگاه پرسپولیس برطرف خواهد شد و مجوز لازم برای ادامه حضور او در باشگاه صادر خواهد شد.

خمارلو در رابطه با نقل وانتقالات باشگاه پرسپولیس در نیم فصل و احتمال معاوضه محمدامین آرام طبع، مدافع پرسپولیس با ایگور پراهیچ مدافع کروات تیم نفت اظهار داشت: هیچ درخواستی از سوی باشگاه نفت برای جذب آرام طبع به دست ما نرسیده و در حال حاضر تنها باشگاه ماشین‌سازی تبریز است که برای جذب دو بازیکن ما یعنی محمد رحمتی و شهاب زاهدی درخواست رسمی داده است که ما هم با انتقال قرضی این دو بازیکن به این تیم موافقت کرده‌ایم.

در حالی که گفته می‌شد باشگاه پرسپولیس با سروش رفیعی به توافق رسیده و این بازیکن در نیم فصل به پرسپولیس می‌پیوندد. روز گذشته مصطفی آجرلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد سروش رفیعی، ۶ ماه اضافه خدمت دارد و به این دلیل نمی‌تواند تراکتورسازی را ترک کند. مدیر روابط عمومی پرسپولیس در واکنش به این مساله تصریح کرد: این مساله برای خود ما هم عجیب بود و باید پیگیری کنیم تا ببینیم چرا چنین موضوعی حالا مطرح شده است. بسیار عجیب بود که بحث اضافه خدمت رفیعی دیروز اعلام شد. آن هم در حالی که تا روز قبل از آن باشگاه تراکتورسازی برای تمدید قرارداد رفیعی با او مذاکره می‌کرد. گفته شده از ۲ ماه پیش از اضافه خدمت رفیعی مطلع بوده‌اند اما معلوم نیست چرا در این مدت با او برای تمدید قرارداد مذاکره می‌کردند و این بسیار عجیب است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه پرسپولیس قصد دارد در این خصوص واکنش نشان بدهد خاطرنشان کرد: با اینکه از مطرح شدن این مساله خیلی تعجب کردیم اما فعلاً موضع خاصی در این رابطه نداریم و منتظر هستیم تا ببینیم چه اظهارات دیگری در این رابطه مطرح می‌شود.

به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس شانس بسیار کمی برای جذب بازیکنان موردنظر برانکو مانند رفیعی، خلیل‌زاده و پراهیچ در نیم فصل لیگ برتر دارد. آیا باشگاه پرسپولیس به دنبال گزینه‌های دیگری خواهد بود؟ پندار خمارلو در پاسخ به این سوال گفت: ببینید خود آقای برانکو به خوبی می‌داند که گرفتن بازیکن در نیم فصل به مراتب دشوارتر از ابتدای فصل است و قطعاً در کنار نفرات اصلی مدنظرش اسم بازیکنان دیگری را هم به باشگاه داده است. ما قبلاً گفته‌ایم که این لیستی که در رسانه‌ها مطرح شده است تمام نفرات مورد نظر برانکو نیست و فقط آقای طاهری و برانکو در جریان هستند که چه بازیکنانی در لیست مورد نظر برانکو قرار دارند. البته هیچ لیست اول و دومی وجود ندارد. ولی در مجموع قطعاً اینطور نیست که پرسپولیس به عنوان مثال فقط به دنبال جذب شجاع خلیل‌زاده باشد و اگر نتوانست او را جذب کند دیگر گزینه‌ای برای خط دفاع نداشته باشد. مطمئن باشید برانکو برای جذب بازیکن فکر همه چیز را کرده است.

===========

آجورلو: رفیعی را به عنوان بازیکن آزاد نگه می‌داریم نه سرباز

 

  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت که اگر قرار به ماندن سروش رفیعی در این تیم باشد، او به عنوان بازیکن آزاد می‌ماند نه سرباز.

مصطفی آجورلو درباره اینکه گفته شده باشگاه تراکتورسازی به اجبار سروش رفیعی را ۶ ماه دیگر به عنوان بازیکن سرباز در این تیم نگه می‌دارد و این موضوع سنگی است که جلوی پای این بازیکن گذاشته شده تا به پرسپولیس نرود، اظهار داشت: نامه‌ای در این باره به دست ما رسیده که از طرف باشگاه نبوده است. با این حال تنها در صورتی سروش رفیعی را نگه می‌داریم که در نیم‌فصل دوم به عنوان بازیکن آزاد در تراکتورسازی بماند نه بازیکن سرباز.

وی ادامه داد: هیچ فشاری برای ادامه حضور رفیعی در تراکتورسازی وجود ندارد و ما با او درباره مسائل مالی صحبت می‌کنیم. اگر به تفاهم مالی برسیم سروش در تراکتورسازی می‌ماند و در غیر این صورت می‌تواند برای آینده‌اش تصمیم بگیرد. رفیعی بازیکن باارزشی است اما به زور و به عنوان سرباز او را نگه نمی‌داریم.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید