مدیر داروخانه هلال احمر یزد تغییر کرد

دی ۱۲, ۱۳۹۵ ساعت: ۲۲:۲۰ ب.ظ 1,168 بازدید یک نظر
چندی پیش تابناک یزد در گزارش هایی از بروز برخی ابهامات در مجموعه هلال احمر استان از جمله داروخانه این نهاد خبر داده بود که منجر به تغییر مدیر این داروخانه شد.

مدیر داروخانه هلال احمر یزد تغییر کرد / قول مساعد مسئولان کشوری این نهاد برای حل ابهامات در هلال احمر یزد

چندی پیش تابناک یزد در گزارش هایی از بروز برخی ابهامات در مجموعه هلال احمر استان از جمله داروخانه این نهاد خبر داده بود که منجر به تغییر مدیر این داروخانه شد.

به نقل از تابناک یزد، بعد از انتشار گزارش هایی مستند از وضعیت خاص و بروز ابهامات در حوزه عملکردی مدیرعامل جدید هلال احمر استان یزد در حوزه های مختلف، واکنش های زیادی به این گزارش ها شد.
از جمله اینکه مسئولان رده بالای استان دستور بررسی ویژه را صادر کردند و نهادهای نظارتی نیز با تشکیل پرونده اقدام به تحقیقات کردند.
اما سرپرست هلال احمر استان در یک مصاحبه ویدئویی  همه موارد یاد شده را تکذیب کرد.
با این حال بعد از بررسی های داخلی و همچنین نهادها نظارتی، در اولین قدم مدیر منصوب شده داروخانه هلال احمر یزد برکنار شده است.
روز گذشته محمد عشقی از مدیران میانی بومی هلال احمر استان به عنوان سرپرست داروخانه هلال احمر یزد منصوب شده است.
گفتنی است تابناک یزد گزارش های متعدد و مستندی در خصوص وضعیت مدیریت در هلال احمر استان را در اختیار داشت که به دلیل وساطت برخی مسئولان رده بالای استان و همچنین مسئولان بلندپایه هلال احمر کشور، انتشار آن را متوقف کرد تا اقدامات تنبیهی و اصلاحی بدون جو رسانه ای صورت گیرد که بحمدلله در اولین قدم با تغییر مدیر داروخانه هلال احمر یزد در حال انجام است.
گستره خدمات سازمان هلال احمر به قدری مهم و حیاتی است که نقش این سازمان را در حوزه امداد و نجات و همچنین سایر خدمات در بین نهادهای امدادی در کشور متمایز کرده است. اگر خدای ناکرده تخلفی یا قصوری توسط فردی صورت می گیرد نباید به حساب سازمان مهم هلال احمر گذاشت.
نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید