متهم می گریزد، اما در آزادی پانصد دوربین نصب میکنند که مبادا دختری به استادیوم برود!

مهر ۶, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۳:۴۱ ب.ظ 1,227 بازدید بدون نظر
پانصد دوربین مخفی در ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس و استقلال نصب شده است. چندین و چند مامور زن و مرد نیز پیش از شروع بازی در ورودی ها مستقر بودند.اما این دوربین ها و ماموران برای جلوگیری از یک حمله تروریستی نبود، دوربین ها نصب شده بودند و ماموران مستقر که مبادا دختری با لباس مبدل و گریم وارد ورزشگاه آزادی بشود.

متهم می گریزد، اما در آزادی پانصد دوربین نصب میکنند که مبادا دختری به استادیوم برود

🔹  پانصد دوربین مخفی در ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس و استقلال نصب شده است. چندین و چند مامور زن و مرد نیز پیش از شروع بازی در ورودی ها مستقر بودند.

🔹اما این دوربین ها و ماموران برای جلوگیری از یک حمله تروریستی نبود، دوربین ها نصب شده بودند و ماموران مستقر که مبادا دختری با لباس مبدل و گریم وارد ورزشگاه آزادی بشود.

🔹سالها است که دختران و زنان خواهان رفتن به ورزشگاه ها و دیدن مسابقات ورزشی هستند، در دوران انتخابات نیز یکی از شعارهای اصلی زنان حضور در ورزشگاه ها بود، مطالبه ای که روحانی قول تحقق آن را داد و هنوز محقق نشده است.

🔹برای همین در یک سال اخیر دختران زیادی تلاش کردند تا با استفاده از شیوه های متفاوت و بعضا نامتعارف به ورزشگاه آزادی بروند، یکی از این راه ها گریم کردن و به کسوت پسران در آمدن بوده است.

🔹پس از آنکه چندتن از این دختران عکس‌های خود در استادیوم را منتشر کردند، نیروهای انتظامی و قوه قضاییه تلاش کردند جلوی ورود دختران به قول خودشان پسرنما را بگیرند و برای همین مدتی است که ماموران زن را مستقر کرده و امروز نیز دوربین مخفی نصب کردند.

🔹ماموران امنیتی و انتظامی با قوت هرچه تمام مراقب هستند که مبادا دختری حتی با ریش و سبیل مصنوعی وارد استادیوم شود، در واقع آنها کار دیگری ندارند جز مراقبت از استادیوم ها در مقابل دختران، برخورد با دختران معترض به حجاب اجباری، بازداشت روزنامه نگاران و معترضان و منتقدان و فعالان سیاسی و مدنی.

🔹آنها چه کار دارند که متهم سایت کلاهبردار ثامن از کشور گریخته، از متهم سوم ثامن الاحجج خبری نیست، بابک زنجانی پول ها را کجا برده و خورده، خاوری چطور از کشور خارج شد؟ موسسه کاسپین به چه کسانی بدهکار است و اصلا چرا بدهکار است؟

🔹آنها را چه به کار اختلاس گران و دزدان و فاسدان و متجاوزان، تا وقتی دخترانی هستند که میخواهند فوتبال ببینند. والبته بازهم با وجود صدها دوربین و مامور، دختران توانستند با گریم‌های متفاوت بر روی سکوهای آزادی تیم خود را تشویق کنند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید