- پایگاه اطلاع رسانی خبری – تحلیلی یزدیان - http://yazdiyan.ir -

لزوم نقش آفرینی بخش خصوصی برای افزایش امید در کشور

لزوم نقش آفرینی بخش خصوصی برای افزایش امید در کشور
استاندار یزد با بیان این‌که توطئه‌های دشمنان علیه توسعه کشور توهم نیست، گفت: بخش خصوصی با ملاک قرار دادن ظرفیت‌های کشور، افزایش امید و تضمین بخشی از استقلال کشور را در اولویت کاری خود قرار دهد.

به گزارش یزدیان ، «محمود زمانی قمی» در جلسه گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، با بیان این‌که اراده دولتمردان رفع مشکل بخش خصوصی است، اظهار کرد: ایران اسلامی به دلایل مختلف در شرایط ویژه و خاصی قرار گرفته است.

وی با اشاره به آغاز فشارهای اقتصادی علیه ایران، افزود: بخش خصوصی نقش مهمی در افزایش امید [1]در جامعه و تضمین بخشی از استقلال کشور ایفا می‌کند.

استاندار یزد در ادامه خطاب به صاحبان صنایع استان، با بیان این‌که پیش بینی می‌شود، طی چند هفته آینده فشارهای اقتصادی علیه ایران بیشتر شود، گفت: بخش خصوصی باید بداند که مدیریت اقتصادی در شرایط نامناسب نشان دهده قدرت اقتصادی کشور و سرمایه گذاران داخلی است.

زمانی قمی در بخش دیگری از سخنان خود ایران را کشوری استراتژیک دانست و بیان کرد: ایران به دلیل ویژگی‌های خاص همیشه حساسیت‌های زیادی داشته و دارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: بدیل جمهوری اسلامی ایران یعنی عدم پذیرش سیستم‌های داخلی خارج از هرگونه نظم و اعتقادی که مردم کشور به آن باور دارند.

وی با بیان این‌که استقلال و بزرگی کشور مستقیماً با جمهوری اسلامی و انقلاب گره خورده است، اظهار کرد: انقلاب ظرفیت بزرگی دارد و بخش خصوصی باید با ملاک قرار دادن این ظرفیت، بیش از پیش نسبت به افزایش اشتغال و افزایش امید در کشور احساس مسئولیت کند.

استاندار یزد در ادامه به صاحبان صنایع و سرمایه گذاران بخش خصوصی استان، گفت: خواهش می‌کنم بخش خصوصی استان بیش از پیش به منافع کشور و استان توجه داشته باشند.

زمانی قمی در پایان با بیان این‌که توطئه‌های شوم علیه انقلاب اسلامی و توسعه کشور توهم نیست، خاطرنشان کرد: حل مشکلات باید با روش های پیچیده و همبستگی بیشتر بخش های کشور انجام شود.