قذافی ۲۵ سال سر بریده یکی از مخالفانش را نگه داشت

فروردین ۱۹, ۱۳۹۳ ساعت: ۱۳:۱۳ ب.ظ 2,703 بازدید بدون نظر

به نقل از پایگاه خبری دیلی میل انگلیسی؛ معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی که همواره به جنایتکاری در داخل کشورش معروف بوده برای مدت بیش از 25 سال سر یکی از مخالفانش را در یخچالی مخصوص نگهداری می کرد.

براساس اطلاعات جدید به دست آمده از داخل لیبی، سرهنگ معمر قذافی، دیکتاتور معدوم، اجساد تمام مخالفان خود را در سردخانه های اختصاصی نگهداری می کرده و همواره براساس برنامه ریزی صورت گرفته به صورت مداوم از این اجساد بازدید می کرده است.

براساس فیلم مستندی که دولت انگلیس درباره جنایات معمر قذافی به دست آورده، دیکتاتور معدوم لیبی سر یکی از این مخالفان را سال ها در داخل یخچالی نگهداری کرد.

این فیلم مستند را که کارگردان معروف فیلم های مستند انگلیسی کریستوفر اولگیاتی با عنوان “سگ هار” ساخته زندگی سری قذافی را بررسی می‌کند. در این فیلم همچنین صحنه‌هایی از فرانک تیربل، مزدور سابق سرویس اطلاعات مرکزی آمریکا، وجود دارد که در مدت حضورش در لیبی مامور ویژه قضافی بوده تا اشخاصی را که با آنها دشمنی داشته از میان راه بردارد.

این نشریه انگلیسی به نقل از “تیربل” می نویسد: من برای کشتن یکی از مخالفان قذافی از دیکتاتور سابق یک میلیون دلار پول دریافت کردم، و به خواست وی سر این مخالف را از بدنش جدا کردیم و در یخچالی اختصاصی نگهداری کردیم.

قرار است این فیلم مستند از طریق شبکه تلویزیونی “شوتایم” در روز جمعه آینده پخش شود.

شما هم نظر خود را ارسال کنید