پاسخ های محمدرضا عارف به پرسش خبرنگار اعتماد درباره حصر:

فکر می‌کنم عزم عمومی وجود دارد که مساله حصر حل و فصل شود

تیر ۲۲, ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۳۰ ق.ظ 1,005 بازدید بدون نظر
عارف با بیان اینکه احساس من این است که از طریق شورای عالی امنیت ملی می‌توانیم مساله را روشن کنیم، گفت: من فکر می‌کنم عزم عمومی در میان مسئولان حتی دوستان اصولگرا وجود دارد که مساله حصر حل و فصل شود و امیدواریم در آینده نزدیک این اتفاق بیفتد. ما یک زمان‌بندی داریم و با حوصله موضوع را دنبال می‌کنیم. طبیعتا هیچ مانعی برای ملاقات با رهبری قائل نیستیم. البته اگر به نتیجه برسیم باید تقاضا کنیم و اگر ایشان امر فرمودند خدمتشان برسیم.

پاسخ های محمدرضا عارف به پرسش خبرنگار اعتماد درباره حصر:

فکر می‌کنم عزم عمومی وجود دارد که مساله حصر حل و فصل شود

?محمدرضا عارف در نشست با خبرنگاران در پاسخ به سوال اعتمادآنلاین مبنی بر اینکه آیا شما به عنوان رییس فراکسیون امید تا به حال درخواست دیدار با رهبری برای رفع حصر داشته‌اید یا خیر، گفت: کارگروهی تشکیل شد و یک تقسیم کاری را کردیم و قرار شد ملاقاتی با افراد تاثیرگذار داشته باشیم. در نهایت به شورای عالی امنیت ملی رسیدیم که جلسه‌ای با رییس شورای عالی داشته باشیم. البته با وزرا، کارگروه‌ها و کمیته‌هایی که مسئولیت داشتند جلساتی داشتیم و پیگیری‌هایی شد و کمک‌هایی کردند.

?عارف ادامه داد: قرار بود با روسای قوا جلسه داشته باشیم که با رییس قوه قضاییه جلسه خوبی داشتیم و آثار آن جلسه را بعدا دیدیم. با رئیس مجلس هم جلسه داشتیم و کمیته‌مان در صف دیدار با رئیس شواری عالی امنیت ملی ماند. من گله کردم که روحانی به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی و فردی که با حمایت اصلاح‌طلبان مسئولیت را بر عهده گرفته باید خیلی سریع‌تر ملاقات می‌گذاشت. البته نقطه نظرات ما منعکس و پیگیری شد اما انتظار داشتیم این پرونده در جلسه با رئیس شورای عالی امنیت ملی حل و فصل شود که بعد از جلسه‌ با رئیس شورای عالی امنیت ملی و پیگیری‌هایی که می‌شود اگر لازم باشد ملاقاتی با رهبری داشته باشیم.

?عارف با بیان اینکه احساس من این است که از طریق شورای عالی امنیت ملی می‌توانیم مساله را روشن کنیم، گفت: من فکر می‌کنم عزم عمومی در میان مسئولان حتی دوستان اصولگرا وجود دارد که مساله حصر حل و فصل شود و امیدواریم در آینده نزدیک این اتفاق بیفتد. ما یک زمان‌بندی داریم و با حوصله موضوع را دنبال می‌کنیم. طبیعتا هیچ مانعی برای ملاقات با رهبری قائل نیستیم. البته اگر به نتیجه برسیم باید تقاضا کنیم و اگر ایشان امر فرمودند خدمتشان برسیم.

شما هم نظر خود را ارسال کنید