فوتبالیستهای چاق

مرداد ۲۵, ۱۳۹۴ ساعت: ۱۰:۱۰ ق.ظ 997 بازدید بدون نظر
چاقی فوتبالیست‌ها مانع از حضور آنها در زمین نمی‌شود، حتی اگر وزنشان به 130 کیلوگرم هم برسد!

فوتبالیستهای چاق

به گزارش یزدیان، تناسب وزن و قد در میان بیشتر فوتبالیست‌ها دیده می‌شود اما گاهی بازیکنان مشهور دچار اضافه وزن می‌شوند که حتی به چاقی مفرط هم می‌رسد. آنها با این حال به بازی کردن خود ادامه می‌دهند.

رونالدو

مشهورترین فوتبالیستی که همیشه از اضافه وزن او صحبت می‌شد، کسی نبود جز رونالدوی برزیلی؛ مهاجمی که در گلزنی قهار بود. او در سال 2015 اعلام کرد که با تیم فورت لادردیل لیگ آمریکای شمالی به میادین مسابقات باز می‌گردد. در سال 1997 زمانی که او در بارسلونا بازی می‌کرد اندام متناسبی داشت اما سال 2010 در پیراهن کورینتیانس اضافه وزن او آشکار بود.

آدریانو

آدریانو، هموطن رونالدو نیز به مرور زمان بدن آماده خود را از دست داد و به جمع فوتبالیست‌های چاق پیوست. بازیکن سابق تیم ملی برزیل در تیم‌های اینتر، فیورنتینا، رم، پارما، فلامینگو و سائوپائولو بازی کرده است و در حال حاضر در یکی از تیم‌های دسته دومی فرانسه پا به توپ می‌شود.

فرهوفن

یورن فرهوفن هلندی، دروازه‌بان سابق آژاکس در عرض چند ماه تبدیل به یک دروازه‌بان چاق شد.

آدبایور اکینفونوا، فوتبالیست انگلیسی تیم ای‌اف‌سی 1.8 متر قامت دارد اما وزنش در سال 2015 به 100 کیلو رسید!

اکینفونوا

گران‌ترین فوتبالیست تاریخ باشگاه وردربرمن نیز چاق است. آیلتون به دلیل سرعتی که داشت به صاعقه معروف شده بود.

آیلتون

یکی از چاق‌ترین بازیکنان دنیا اهل کشور کرواسی است. دنیل بادیسلاو که در لیگ رومانی بازی می‌کند، 130 کیلو وزن دارد و به عنوان چاق‌ترین دروازه‌بان دنیا شناخته می‌شود.

بادیسلاو

جان هارتسون که برای تیم ملی ولز 51 بازی ملی انجام داد، زمانی که برای سلتیک پا به توپ بود، فوتبالیست چاقی شد.

جان هارتسون

رونالدینیو، بهترین بازیکن جهان در سال 2005 فوتبالیست چاقی نیست اما در سال 2007 از اندام ورزشی خود دور شد و اضافه وزن پیدا کرد.

رونالدینیو

یان مولبی، بازیکن دانمارکی که اکنون به عنوان مفسر تلویزیونی در دنیای فوتبال حضور دارد، به مرور زمان دچار چاقی شد. او در زمان حضور خود در لیورپول مطرح شد.

یان مولبی

سوثهال‌، دروازه‌بان سابق تیم ملی ولز که 17 فصل برای اورتون بازی کرد، جز بازیکنان چاق محسوب می‌شود. او دومین بازیکنی است که بیشترین بازی را برای تیم ملی خود انجام داده است.

سوثهال

فرانس پوشکاش سال 1958 در سن 31 سالگی با یک کیلو اضافه وزن به رئال مادرید پیوست. او پس از مدت کوتاهی توانایی و استعداد خود را نشان داد و تبدیل به یکی از برترین گلزنان تاریخ شد.

پوشکاش

ویلیام فولکی، فوتبالیست انگلیسی که در اوایل قرن 20 بازی می‌کرد، در پایان دوران بازیگری خود به 150 کیلوگرم رسید!

فولکی

شما هم نظر خود را ارسال کنید