فعل خواستن صرف شد / خاتم اردکان به فینال رسید

اسفند ۹, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۱:۱۲ ب.ظ 1,018 بازدید بدون نظر
تیم والیبال خاتم اردکان با تکمیل شگفتی سازی خود به فینال لیگ برتر والیبال رسید.

لیگ برتر والیبال|خاتم اردکان به فینال رسید

تیم والیبال خاتم اردکان با تکمیل شگفتی سازی خود به فینال لیگ برتر والیبال رسید.

  تیم والیبال خاتم اردکان با کسب دومین پیروزی مقابل شهرداری تبریز به فینال لیگ برتر والیبال رسید.

بازیکنان خاتم که با حذف تیم مدعی سایپا در مرحله نخست پلی‌آف، نام خود را به عنوان شگفتی ساز لیگ برتر مطرح کرده بود در ۲ بازی مرحله نیمه نهایی نیز بر تیم پرمهره شهرداری تبریز غلبه کرد و راهی فینال شد.

تیم خاتم اردکان در بازی دوم پای آف نیمه نهایی لیگ برتر که در اردکان برگزار شد پس از اینکه ست نخست را ۱۸ بر ۲۵ واگذار کرد در ست‌‌های بعدی ۲۵ بر ۱۹،‌ ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۹ موفق به شکست میهمان خود شد و برای نخستین بار به فینال رسید. این تیم در بازی نخست هم در تبریز از سد شهرداری این شهر گذشته بود.

خاتم در فینال به مصاف برنده سری بازی‌های پیکان و بانک سرمایه خواهد رفت.

 

لیگ برتر والیبال|خاتم اردکان به فینال رسید

در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال تیم بانک سرمایه موفق شد برابر میزبانش پیکان تهران با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست یابد و برای سومین بار پیاپی به فینال رقابت ها صعود کند.

ایسنا: در دومین دیدار از دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۸ در خانه والیبال و در حضور ۷۰۰ تماشاگر و همچنین ایگور کولاکویچ، تیم پیکان تهران در شرایطی میزبان بانک سرمایه مدافع عنوان قهرمانی بود که در دیدار رفت با نتیجه سه بر صفر شکست خورده بود و برای زنده نگه داشتن شانس خود برای حضور در فینال محکوم به برد بود اما در پایان با وجود پیروزی در ست دوم نتوانست حریف ستاره ها بانک‌ سرمایه شود و با نتیجه سه بر یک شکست خورد تا برای اولین بار در سه فصل گذشته از راهیابی به فینال بازماند.

در سوی مقابل شاگردان مصطفی کارخانه که قهرمانی دو فصل اخیر لیگ‌برتر را در کارنامه دارند توانستند همانند فینال های دو فصل گذشته این بار پیکان را در مرحله نیمه نهایی و با امتیاز های ۲۳-۲۵، ۲۵-۲۲، ۲۵-۱۹ و ۲۹-۲۷ شکست دهند و باید برای کسب سومین قهرمانی متوالی‌شان در دیدار پایانی به مصاف خاتم اردکان شگفتی ساز بروند.

برای پیکان در این بازی سعید معروف، فرهاد نظری افشار، کی وان دیک، سیمون، پوریا فیاضی و سعید مصطفی وند وارد زمین شدند و بانک سرمایه با ترکیب ژیگادلو، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، محمد موسوی، مجتبی میرزاجانپور و عادل غلامی به میدان رفت.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی تیم خاتم اردکان موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم شهرداری تبریز را از پیش رو بردارد و با ثبت دومین برد برابر رقیبش به فینال صعود کرد تا والیبال دوستان پس از چهار سال شاهد فینالی بین یک تیم از تهران با یک تیم از شهرستان باشند.

نتایج کامل دیدار های دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

خاتم اردکان ۳ – شهرداری تبریز ۱(۱۸-۲۵، ۲۵-۱۹، ۲۵-۲۳، ۲۵-۱۹)

پیکان تهران ۱ – بانک سرمایه ۳(۲۳-۲۵، ۲۵-۲۲، ۱۹-۲۵، ۲۹-۲۷)

لازم به ذکر است پیروز دیدار های مرحله فینال و رده بندی نیز باید در دو بازی از سه دیدار به برتری دست یابد و با توجه به جایگاه تیم ها در دور گروهی در بازی اول فینال و رده بندی به ترتیب تیم بانک سرمایه و شهرداری تبریز میزبان هستند.

برنامه مرحله پایانی لیگ برتر والیبال که چهارشنبه هفته آینده برگزار می شود به ترتیب زیر است:

دیدار فینال: بانک‌سرمایه – خاتم اردکان(خانه والیبال)

دیدار رده بندی: شهرداری تبریز – پیکان تهران(سالن شهید اقدمی)

 

✅خاتم اردکان در فینال والیبال ایران  ❎این یک شگفتی نیست ; یک واقعیت است   ?تبریک به مردم شریف اردکان   ✨و تقدیر ویژه از یک مرد توانا  عباسعلی میرحسینی ;  مربی بزرگ والیبال ایران

✅خاتم اردکان در فینال والیبال ایران ❎این یک شگفتی نیست ; یک واقعیت است ?تبریک به مردم شریف اردکان و استان یزد ✨و تقدیر ویژه از یک مرد توانا عباسعلی میرحسینی ; مربی بزرگ والیبال ایران

شما هم نظر خود را ارسال کنید