علی علیپور گلش را به شهدای سنگ آهن بافق تقدیم کرد + تصویر

آبان ۴, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۲:۴۰ ب.ظ 1,151 بازدید بدون نظر
علی علیپور که فوتبالش را در تیم سنگ آهن بافق شروع کرده است، امروز بعد از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش پرسپولیس، گل خود را تقدیم به شهدای سنگ آهن بافق یزد کرد.

 

علی علیپور گلش را به شهدای سنگ آهن بافق تقدیم کرد

پرسپولیس با تک گل علی علیپور از روی نقطه پنالتی بعد از دو بازی دوباره موفق شد استقلال را شکست دهد.

 

علی علیپور که فوتبالش را در تیم سنگ آهن بافق شروع کرده است، امروز بعد از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش پرسپولیس، گل خود را تقدیم به شهدای سنگ آهن شهرستان بافق کرد.

علی علیپور سنگ آهن بافق

 

 

در این مقال می‌خواهیم به چند سال پیش برگردیم. به تیم سنگ‌آهن بافق که سرمربیگری آن بر عهده افشین پیروانی بود؛ تیمی در دسته اول لیگ آزادگان که گرچه به لیگ برتر نرسید اما در همان تیم بازیکنانی توپ می‌زدند که امروز نامی بلند‌آوازه برای خود دست و پا کرده‌اند.
سنگ‌آهن بافق در آن مقطع مهاجم جوان و کم‌سن و سالی داشت که از استان مازندران می‌آمد و شم گلزنی خاصی داشت. او نه تنها روی زمین تسلط کافی نشان می‌داد بلکه از قدرت سرزنی بالایی هم بهره می‌برد و همه آینده‌ای روشن برایش تصور می‌کردند.
یک روز رضا شاهرودی دستیار آن روزهای افشین پیروانی متوجه می‌شود که بازیکن جوان تیمش پس از زدن یک گل حساس موهای خود را رنگ کرده و با آرایش عجیب و غریبی به محل تمرین آمده است.
شاهرودی بلافاصله به پیروانی نزدیک شده و به او اطلاع می‌دهد مهاجم جوان دارد مسیر را گم می‌کند و اگر همین الان جلویش گرفته نشود، از هدف دور خواهد شد.
هر چند افشین پیروانی به شدت به مهاجم اول سنگ‌آهن بافق نیاز داشت اما قبل از شروع تمرین شاگرد جوانش را اخراج کرده و دستور می‌دهد تا زمانی که مدل و رنگ موهایش را عوض نکرده، سر تمرین حاضر نشود!
بازیکن جوان که اصلاً تصور نمی‌کرد آقای سرمربی چنین واکنشی نشان بدهد، سرش را پایین انداخته و با شرمندگی محل تمرین را ترک می‌کند ولی فردای همان روز با آرایشی مناسب و رنگ طبیعی موی سر، سر تمرین می‌رود و… شاید ندانید اما آن بازیکن کسی نیست مگر همین علی علیپور، جوان اول امروز پرسپولیس!

شما هم نظر خود را ارسال کنید