علی دایی: می‌خواستم صادقیان و حقیقی را اخراج کنم

فروردین ۳, ۱۳۹۳ ساعت: ۱۰:۴۲ ق.ظ 2,933 بازدید بدون نظر

علی دایی، در پایان نخستین تمرین سرخپوشان در سال جدید با تبریک سال نو به هواداران پرسپولیس، اظهار کرد: خوشبختانه بعد از ماه‌ها که مصدومان زیادی داشتیم، امروز توانستیم با تمام بازیکنانمان تمرینات را پیگیری کنیم. از این بابت خوشحال هستم که می‌توانیم با تمام بازیکنان تمرینات را انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما قول قهرمانی به هواداران پرسپولیس می‌دهید؟ اظهار کرد: من از اول هم قول قهرمانی نداده بودم و الان هم نمی‌خواهم قول قهرمانی بدهم، اما این قول را به هواداران می‌دهم که با تمام وجود در سه بازی آینده به میدان برویم و با کسب تمامی امتیازات امید زیادی برای کسب قهرمانی داشته باشیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد درگیری فیزیکی رضا حقیقی و پیام صادقیان نیز گفت: متاسفانه در بازی دوستانه که مقابل نفت تهران داشتیم اتفاقی رخ داد که نباید می‌افتاد و دو بازیکن ما با هم درگیر شدند. من تا به حال چنین صحنه‌ای را ندیده بودم. قصد داشتم این دو بازیکن را از تیم کنار بگذارم، اما با وساطت بازیکنان و اعضای کادر فنی تصمیم گرفتم این دو بازیکن را در اختیار کمیته‌ انضباطی باشگاه قرار دهم. کمیته‌ انضباطی هم با کسر 15 درصد از مبلغ قرارداد با آنها برخورد کرد. امیدوار هستم که دیگر در آینده چنین صحنه‌هایی را در فوتبال نبینیم.

شما هم نظر خود را ارسال کنید