صدرنشین آسیا، در تبریز به تراکتورسازی باخت

اسفند ۱۷, ۱۳۹۳ ساعت: ۱۹:۵۶ ب.ظ 814 بازدید بدون نظر

تراکتورسازی و پرسپولیس در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که هر دو تیم بازی های قبلی خود را در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی پشت سر گذاشتند و پرسپولیس در 4 بازی اخیر خود شکست نخورده بود.پرسپولیسی ها با برد در خانه بنیادکار و در حالی که در میان تمام تیم های باشگاهی آسیا نتایج بهتری در لیگ قهرمانان آسیا گرفته اند و در جدول کلی لیگ قهرمانان صدرنشین هستند، با روحیه مضاعف نسبت به بازی های گذشته در لیگ پا به این بازی گذاشتند. پرسپولیس و تراکتورسازی بی شک پر طرفدارترین هستند که بازی های این دو تیم تماشاگران زیادی را به ورزشگاه می کشاند.
نیمه اول با بازی خوب و با برنامه هر دو تیم آغاز شد و در هر دو تیم میل به گلزنی دیده می شد.در نیمه اول با حملات دو تیم پیگیری شد که دروازه بان ها مانع عبور توپ از خط دروازه شدند.در دقیقه 27 ضربه ایستگاهی آندو تیموریان با واکنش خوب سوشا مکانی به کرنر رفت.در ادامه نیمه اول دو تیم بازی خوب و زیبایی را به نمایش گذاشتند ولی نتوانستد گلی به ثمر برسانند.
نیمه دوم با برتری نسبی تراکتورسازی آغاز شد و قرمز پوشان تبریزی فشار را روی دروازه مکانی بیشتر کردند که در نهایت در دقیقه 62 روی اشتباه عجیب بابک حاتمی،شاهین ثاقبی صاحب توپ شد و بعد از پشت سر گذاشتن سوشا مکانی توپ را وارد دروازه پرسپولیس کرد.بعد از گل تراکتورسازی پرسپولیس حملات نصفه و نیمه ای روی دروازه تراکتور خلق کرد که با بی دقتی مهاجم های این تیم به هدر رفت.در دقیقه 84 درگیری بین محمد نوری و فردین عابدینی به وجود آمد که داور به هر دو آنها کارت زرد نشان داد. در دقیقه 89 پیام صادقیان در محوطه جریمه تراکتور سرنگون شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.
داور بازی 5 دقیقه وقت اضافه برای این بازی در نظر گرفت که در دقیقه دوم وقت های اضافه توپی پشت مدافعان پرسپولیس برای ادینیهو فرستاده شد که او توپ را از بالای سر سوشا مکانی عبور داد ولی ضربه او راهی به دروازه نداشت.
در نهایت این بازی با برتری یک بر صفر تراکتورسازی به پایان رسید و با 41 امتیاز در جایگاه دوم ایستاد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید