پرسپولیس سال را با سومی تمام کرد

صبا صفر- پرسپولیس یک / تیم برانکو این بار زد و نخورد

اسفند ۲۱, ۱۳۹۴ ساعت: ۱۹:۱۹ ب.ظ 1,231 بازدید ۳ نظر
پرسپولیس با برتری مقابل صبای قم پیش از تعطیات نوروزی توانست به رتبه سوم جدول برسد.

به گزارش وبسایت یزدیان، دو تیم صبای قم و پرسپولیس در ادامه دیدارهای هفته بیست‌وسوم لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

تک گل این دیدار را فرشاد احمدزاده در دقیقه ۴۲ به ثمر رساند.

ترکیب صبای قم: حامد لک، خوزه ماچادو، امیرحسین صادقی، محمدامین آرام‌طبع، اکبر صادقی، عبدالکریم اسلامی، فرشید باقری، پیام صادقیان، فرید بهزادی‌کریمی، محمد قاضی و داود بهادری.

ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، مایکل اومانیا، لوکا ماریچ، بابک حاتمی، محمد انصاری، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، مهرداد کفشگری، محسن مسلمان، امید عالیشاه و علی علیپور.

نیمه اول
دقیقه ۱۲:
صبا صاحب ضربه ایستگاهی شد که پیام صادقیان این موقعیت را هدر داد و ضربه او با اختلاف زیادی از بالای دروازه پرسپولیس عبور کرد.

دقیقه ۲۵: فرشاد احمدزاده در موقعیت بسیار مناسبی می‌توانست پرسپولیس را صاحب گل کند که ضربه این بازیکن راهی به دروازه نداشت و از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: پیام صادقیان ارسالی مناسب روی دروازه پرسپولیس داشت که با ضربه خوب محمد قاضی همراه بود، اما توپ همانجایی که سوشا مکانی ایستاده بود رفت تا دروازه‌بان پرسپولیس توپ را بگیرد.

دقیقه ۴۲: کرنر ارسالی احمد نوراللهی با اشتباه حامد لک همراه بود و توپ دفع شده این دروازه‌بان به سمت دروازه برگشت و پس از برخورد با تیر دروازه توسط فرشاد احمدزاده به گل پرسپولیس تبدیل شد. امیرحسین صادقی به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دریافت کرد.

نیمه دوم
دقیقه ۵۱:
ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس با ارسال محسن مسلمان همراه بود که ضربه امید عالیشاه از بالای دروازه صبا به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶: مسلمان کرنر را برای پرسپولیس ارسال کرد که این بار محمد قاضی اشتباه کرد و نزدیک بود دروازه تیمش را باز کند، اما حامد لک مانع رسیدن پرسپولیس به گل دوم شد.

دقیقه ۶۴: کریم اسلامی به دلیل خطایی که انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۶۷: فرید بهزادی کریمی و پیام صادقیان از بازی خارج شدند و محمد اوسانی و ابوالفضل ابراهیمی جای این دو بازیکن را در ترکیب صبا گرفتند.

دقیقه ۶۸: علی علیپور به دلیل اعتراض به تصمیم داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۷۲: فرشید باقری، بازیکن صبای قم از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۷۵: مهدی طارمی جای محسن مسلمان وارد زمین شد.

دقیقه ۷۶: شوت ابوالفضل ابراهیمی از کنار دروازه مکانی به بیرون رفت.

دقیقه ۷۷: فرشاد احمدزاده به دلیل خطایی که انجام داد از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۸۰: ارسال روی دروازه پرسپولیس با ضربه کریم اسلامی مقابل دروازه همراه بود که مکانی توپ را دریافت کرد.

دقیقه ۸۷: وحید حیدریه جای امید عالیشاه را در ترکیب گرفت.

دقیقه ۱+۹۰: امیرعباس آینه‌چی جایگزین احمد نوراللهی در ترکیب پرسپولیس شد.

دقیقه ۳+۹۰: صبا در لحظات پایانی بازی موقعیتی بسیار مناسب برای به تساوی کشیدن بازی داشت، اما ضربه بازیکن صبا با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

پرسپولیس با برتری در این دیدار ۳۹ امتیازی شد و پس از استقلال ۴۳ امتیازی و استقلال خوزستان ۴۲ امتیازی در رتبه سوم جدول ایستاد تا برانکو ایوانکوویچ و تیمش به آرامش برسند. ذوب‌آهن نیز با ۳۸ امتیاز رتبه چهارم را در اختیار دارد.

 ویدیو: دانلود خلاصه بازی: صبا ۰-۱ پرسپولیس

=========================================

حاشیه دیدار صبا- پرسپولیس / گل احمدزاده دایی را نیمکت‌نشین کرد

به گزارش وبسایت یزدیان، تا دقایق پایانی نیمه اول و در حالی که ورزشگاه مملو از تماشاگر است اما باز هم شاهد حضور هواداران و ورود آنها به استادیوم هستیم.

* از آنجایی که اسکوربرد ورزشگاه قم خراب است هواداران از دقایق بازی مطلع نبودند و به همین دلیل از دقیقه ۲۰ تا دقیقه ۲۵ پرسپولیسی‌ها به تشویق مرحوم هادی نوروزی پرداختند. این در حالی است که هواداران پرسپولیس معمولا مرحوم نوروزی را در دقیقه ۲۴ مورد تشویق قرار می‌دهند.

* در اواخر نیمه اول هوای قم به شدت ابری شد و باد شدیدی در ورزشگاه وزیدن گرفت. همین مسئله باعث شد تا تعدادی از تابلوهای تبلیغاتی ورزشگاه کنده شده و داخل زمین پرتاب شود.

* علی دایی در یک صحنه که توپ به اوت می‌رفت استپ زیبایی انجام داد که این مسئله باعث شد تا هواداران او را تشویق کنند.

* فرشاد احمدزاده بعد از گلی که وارد دروازه صبا کرد به سمت نیمکت ذخیره آمد و شادی گلش را با مهدی طارمی تقسیم کرد.

* بعد از گل پرسپولیس علی دایی سرمربی صبا روی نیمکت نشست.

* بعد از گل پرسپولیس ترقه‌های زیادی در ورزشگاه پرتاب شد.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید