شرکت آبفا: می رویم پول آب بگیریم ما را می زنند!

اسفند ۸, ۱۳۹۲ ساعت: ۰۰:۵۴ ق.ظ 1,340 بازدید بدون نظر

ایرنا نوشت:

شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی برای دریافت مطالبات معوقه از مشترکان بدحساب و نیز برخورد با انشعاب های غیرمجاز دست به دامن نیروی انتظامی برای همراهی آنها با ماموران این شرکت شد.

معاون خدمات و امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی چهارشنبه با تایید این مطلب گفت: این شرکت برای مقابله با مشترکان غیرمجازی که در برابر قطع انشعاب خود مقاومت می کنند، از نیروی انتظامی کمک می گیرد.
حسین تیموری گفت: همچنین با مشترکانی که پرداخت بدهی آنان چند نوبت به تاخیر افتاده و بعضا مامور شرکت را هنگام مراجعه برای دادن اخطار، تهدید می کنند از همراهی ماموران ناجا بهره گرفته می شود.

وی گفت: تماس با پلیس 110 برای جلوگیری از تهدید و ضرب و شتم کارساز نبود زیرا تا زمان حضور پلیس در محل، مامور آب کتک را خورده بود. شرکت برای ممانعت از برخورد فیزیکی برخی از مشترکان غیرمجاز و بدهکار با ماموران، اقدام به مکاتبه با دادستانی و درخواست صدور مجوز برای همراهی مامور شرکت از سوی نیروهای انتظامی را کرد.

تیموری گفت: اکنون مامور شرکت برای دادن اخطار به مشترکان بدهکار و قطع انشعاب غیرمجاز به همراه ماموران انتظامی به محل عزیمت می کند ولی مامور انتظامی حق رو به رو شدن و صحبت با مشترکان را ندارد و حضور وی تنها جنبه بازدارندگی دارد. او گفت: از ماموران انتظامی برای حضور در مقابل در منازل و وصول مطالبات از مشترکان آب استفاده نمی شود.

معاون شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی میزان بدهکاری مشترکان آب به این شرکت در سال جاری را 20 میلیارد ریال اعلام کرد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید