سپاهان ۴ – ۲ پرسپولیس / جشن صدرنشینی زردپوشان

مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ ساعت: ۰۵:۱۰ ق.ظ 2,165 بازدید ۳ نظر
تیم فوتبال سپاهان موفق شد پرسپولیس را در دیدار هفته سوم شکست دهد.

دو تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس در یکی از دیدارهای هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۲۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ به سود سپاهان به پایان رسید.

احسان حاج‌صفی (دقیقه ۸) و مایکل اومانیا (دقیقه ۳۹ – گل به خودی) برای سپاهان گلزنی کردند و مهدی طارمی (دقیقه ۱۳) و امید عالیشاه (دقیقه ۳۴) گل‌های پرسپولیس را به ثمر رساندند.

شهاب گردان، حبیب گردانی، هادی عقیلی، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، محمدرضا خلعتبری، عبدالله کرمی، سیدمهدی شریفی، وریا غفوری، علی کریمی و احسان حاج‌صفی برای سپاهان به میدان رفتند و ۱۱ بازیکن اصلی پرسپولیس هم ایمان صادقی، مایکل اومانیا، لوکا ماریچ، رامین رضاییان، وحید حیدریه، کمال کامیابی‌نیا، مهرداد کفشگری، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و مهدی طارمی بودند.

نیمه اول
دقیقه ۲:
ارسال احسان حاج‌‌صفی از سمت راست خط دفاعی پرسپولیس روی سر مهدی شریفی نشست اما توپی که به سمت دروازه ایمان صادقی زد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸: اشتباه فرشاد احمدزاده در پاس دادن به بازیکن هم‌تیمی باعث شد توپ به محمدرضا خلعتبری برسد و او با پاس بلندی حاج‌صفی را صاحب توپ کرد تا این بازیکن با شوتی سرکش دروازه پرسپولیس را باز کند.

دقیقه ۱۰: علی علیپور با انجام بازی خطرناک و خطایی که روی شهاب گردان انجام داد از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه ۱۳: مهدی طارمی با حرکتی فردی و پشت سر گذاشتن بازیکنان سپاهان با ضربه‌ بغل پا دروازه سپاهان را باز کرد.

دقیقه ۳۴: پاس رامین رضاییان برای علی علیپور و استارت خوب این بازیکن باعث شد گل دوم پرسپولیس رقم بخورد. این بازیکن جوان پس از جا گذاشتن دو بازیکن سپاهان و شهاب گردان پاسی را از مقابل هادی عقیلی به امید عالیشاه داد تا این بازیکن دروازه سپاهان را برای بار دوم باز کند.

دقیقه ۳۵: خطای علی کریمی روی ایمان صادقی در حالی که دروازه‌بان پرسپولیس توپ را در اختیار گرفته بود باعث شد بین بازیکنان درگیری ایجاد شود. همین درگیری سه کارت زرد در پی داشت. خلعتبری و کریمی از سپاهان و کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیس از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

دقیقه ۳۹: حرکت رسول نویدکیا در یک سوم دفاعی پرسپولیس و پاسی که این بازیکن به محوطه جریمه سرخپوشان ارسال کرد با اشتباه مایکل اومانیا روبه‌رو شد تا این بازیکن دروازه تیمش را باز کند.

دقیقه ۴۵: امید عالیشاه در موقعیتی مناسب و در شرایط تک به تک با شهاب گردان قرار گرفت اما نتوانست توپ را تبدیل به گل کند و دروازه‌بان سپاهان توپ را از زیر پای او دفع کرد.

نیمه دوم
دقیقه ۵۰:
وحید حیدریه که به دلیل برخورد شدید با بازیکنان سپاهان مصدوم شده بود، نتوانست به بازی ادامه دهد تا محمد انصاری جای او را در ترکیب بگیرد.

دقیقه ۵۴: پاس خوب فرشاد احمدزاده به مهدی طارمی این بازیکن را در موقعیتی مناسب قرار داد، اما ضربه او پس از برخورد با پای گردان راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۶: مهرداد کفشگری برخورد ساده‌ای با احسان حاج‌صفی داشت و داور بازی برای سپاهان ضربه پنالتی اعلام کرد. خطایی که برای کاپیتان پرسپولیس کارت زرد به همراه داشت و عقیلی، کاپیتان سپاهان هم توپ را وارد دروازه کرد.

دقیقه ۵۷: فوضیل موسی‌اف جای میلاد سرلک را در ترکیب سپاهان گرفت.

دقیقه ۶۳: عبدالله کرمی به دلیل خطایی که روی کمال کامیابی‌نیا انجام داد، از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه ۷۰: دیگر بازیکنی که از داور بازی کارت زرد گرفت، انصاری از پرسپولیس بود. او پس از خطا روی محمدرضا خلعتبری با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۷۱: موسی‌اف با پاسی رو به بیرون شریفی را در موقعیتی مناسب قرار داد که ضربه این بازیکن از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۷۳: حاج‌صفی به خوبی توانست رضاییان را در محوطه جریمه پرسپولیس از پیش رو بردارد، اما پاس رو به بیرون او که با ضربه نویدکیا همراه شده بود، به خوبی توسط انصاری از روی خط برگردانده شد تا گل چهارم سپاهان رقم نخورد.

دقیقه ۷۵: پرسپولیسی‌ها فشار زیادی روی دروازه سپاهان وارد کردند و در یک صحنه چند بار موقعیت گلزنی داشتند، اما در نهایت توپ راهی کرنر شد تا فشار از روی دروازه سپاهان برداشته شود.

دقیقه ۷۶: جری بنسون، مهاجم هندوراسی پرسپولیس جای علی علیپور را در ترکیب تیمش گرفت.

دقیقه ۸۱: پاس بسیار خوب کمال کامیابی‌نیا اما نه برای هم‌تیمی خودش بلکه برای خلعتبری با شوت سرضرب این بازیکن همراه شد تا باعث رقم خوردن گل چهارم سپاهان شود.

دقیقه ۸۷: امید عالیشاه در محوطه جریمه سپاهان متوقف شد، اما حسین زرگر تمارض این بازیکن را گرفت و به او کارت زرد داد.

دقیقه ۳+۹۰: وحید نجفی جای خلعتبری را در ترکیب سپاهان گرفت.

سپاهان با رقم زدن دومین شکست پرسپولیس ۹ امتیازی شد و به صدر جدول رسید و پرسپولیس با یک امتیاز تیم پانزدهم جدول است.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید