سوریه صفر- ایران صفر/ دو امتیاز در باتلاق مالزی گم شد!

آبان ۲۵, ۱۳۹۵ ساعت: ۱۸:۳۲ ب.ظ 741 بازدید یک نظر
تیمهای ایران و سوریه با ۴۵ دقیقه تاخیر، از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه عبدالرحمان به مصاف هم رفتند و در پایان نود دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند.

سوریه صفر- ایران صفر/ دو امتیاز در باتلاق مالزی گم شد!

  تیمهای ایران و سوریه با ۴۵ دقیقه تاخیر، از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه عبدالرحمان به مصاف هم رفتند و در پایان نود دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش وب سایت یزدیان، بارش شدید باران باعث شد تا این دیدار با تاخیر و از ساعت ۱۶:۱۵ آغاز شود.

ترکیب سوریه: ابراهیم عالمه، احمد الصالح، عمرو میدانی، علاء الشبلی، مؤید عجان، خالد المبیض، تامر الحاج محمد، المواس(۶۷- احمد الدونی)، عمرو جنیات، عمر خریبین(۲+۹۰ – هادی المساری) و سنحاریب ملکی.

ترکیب ایران: سوشا مکانی، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم انصاری‌فرد، مهدی طارمی(۶۰- قوچان نژاد)، رامین رضائیان،سعید عزت‌الهی(۷۷- عزت الله پورقاز)، اشکان دژاگه(۶۵- وحید امیری)، علیرضا جهانبخش.

 

دقایق حساس نیمه اول:

بازی در زمین نامساعد ورزشگاه عبدالرحمان باعث شده تا دو تیم نتوانند فوتبال مدنظرشان را ارائه دهند.

دقیقه ۳: شوت مهدی طارمی را دروازه‌بان تیم سوریه مهار کرد.

دقیقه ۲۵: شوت اشکان دژاگه از پشت محوطه جریمه تیم سوریه با برخورد به مدافع این تیم تغییر مسیر داد تا گلر سوریه توپ را جمع کند.

دقیقه ۳۵: روی ضدحمله ایران، کریم انصاری فرد در موقعیت ایده آلی برای گلزنی قرار گرفت اما شوت این بازیکن پس از برخورد به زمین باتلاق مانند ورزشگاه، به راحتی به گلر سوریه رسید.

دقیقه ۳۶: وقتی سوشا مکانی توپ ارسالی سوریه‌ای‌ها را گرفت، در شروع بازی تعل کرد و در حالی که دژاگه در موقعیت خوبی بود، مکانی توپ را برای او نفرستاد. این کار اعتراض و عصبانیت شدید کی‌روش را به همراه داشت.
سرمربی تیم ملی به شدت عصبانی بود و خطاب به مکانی فریاد می‌زد که چرا بازی را زود شروع نکرده است. دروازه‌بان ایران هم با بالا بردن دو دست خود از مرد پرتغالی عذرخواهی کرد. لحظاتی بعد دروازه‌بان سوریه به زمین افتاد، کی روش معتقد بود که او قصد استراحت کردن و تلف کردن وقت را دارد و به همین دلیل به ناظر بازی اعتراض کرد.

دقیقه ۴۷: در حالی که توپ به سود ایران راهی اوت شده بود، بازیکن شماره ۱۵ سوریه توپ را برداشت و رفت که این حرکت او با اعتراض انصاری فرد روبه رو شد. این موضوع باعث شد تا بازیکنان دو تیم با هم درگیر شوند که در این بین سوریه ای ها بسیار عصبی نشان دادند و حتی دخالت دژاگه، ابراهیمی و طارمی نیز برای پایان یافتن درگیری جواب نداد. در نهایت داور با نشان دادن کارت زرد به بازیکن سوریه وی را جریمه کرد.

 

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۵۴: ارسال خوب رامین رضاییان برای مهدی طارمی با استپ سینه خوب او همراه شد اما شوت او بعد از برخورد به زمین تغییر مسیر داد و از کنار دروازه سوریه راهی اوت شد.

دقیقه ۷۰: ارسال وحید امیری در موقعیت ایده آلی پشت دفاع حریف به قوچان نژاد رسید که وی هم دروازه سوریه را باز کرد اما داور این گل را آفساید اعلام کرد.

دقیقه ۷۴: ارسال یک ضربه ایستگاهی برای رضا قوچان نژاد با ضربه سر او همراه شد اما مدافع سوریه توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۸: ارسال علیرضا جهانبخش روی دروازه سوریه را دروازه‌بان سوریه به سختی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۸۰: شوت امید ابراهیمی در حالتی نامتعادل از بالای دروازه سوریه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۶: ارسال میلاد محمدی از جناح چپ، میرفت تا با ضربه سر جهانبخش وارد دروازه سوریه شود اما توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

برای دانلود خلاصه بازی، اینجا کلیک کنید.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید