سلامتی شجریان مهمتر از برگزاری کنسرت اوست

شهریور ۲۹, ۱۳۹۵ ساعت: ۱۷:۲۴ ب.ظ 827 بازدید ۳ نظر
در حال حاضر هم مسئله سلامت این هنرمند شاخص نسبت به تمام موارد دیگر ارجحیت دارد.

سخنگوی وزیر ارشاد؛

سلامتی شجریان مهمتر از برگزاری کنسرت اوست

سخنگوی وزارت ارشاد گفت: ارشاد نمی‌تواند به‌جای سایر نهادها موضوع رفع مشکل کنسرت آقای شجریان را حل و فصل کند. امروز سلامتی این هنرمند برای ما و خانواده‌اش در اولویت است تا پیگیری مسایل حاشیه‌ای.

حسین نوش‌آبادی در پاسخ به خبرنگار ایلنا مبنی بر احتمال برگزاری کنسرت برای محمدرضا شجریان گفت: در حال حاضر شرایط جسمی و پزشکی آقای شجریان اجازه چنین کاری را نمی‌دهد و سلامتی این هنرمند برای ما و خانواده‌اش در اولویت است تا پیگیری مسایل حاشیه‌ای.

استاد محمدرضا شجریان

وی افزود: خوشبختانه فرزند ایشان آقای همایون شجریان با شایستگی نقش هنری خود را ایفا می‌کند و نماینده خوبی برای موسیقی ایران و راه پدرش است و دستاوردهای ارزشمند موسیقی او را حفظ کرده است.

سخنگوی وزیر ارشاد ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمی‌تواند به‌جای سایر نهادها و دستگاه‌های ذیربط دموضوع رفع مشکل کنسرت آقای شجریان را حل و فصل کند. قبلا هم گفتم که رفع این مشکل با همکاری خود ایشان راحت‌تر می‌تواند محقق شود که تاکنون چنین همکاری را شاهد نبوده‌ایم. ارشاد به‌طور خاص و دولت به‌طور عام ارتباط شکلی و محتوایی درباره محدودیت اجرا برای آقای شجریان ندارد و دستگاه‌های دیگر باید نظر بدهند. در حال حاضر هم مسئله سلامت این هنرمند شاخص نسبت به تمام موارد دیگر ارجحیت دارد.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید