وحید حقانیان معاون امور ویژه دفتر رهبری:

حقانیان: سخنانی گفتم که ظاهرا به معاون اول برخورده!

آبان ۲۸, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۱:۵۰ ب.ظ 777 بازدید بدون نظر
حقانیان ادعاد کرد که آن سخنان در یک جمع خصوصی صورت گرفت و قرار بر انتشار آن نبود! این درحالی است که در انتهای آن فیلم مذکور کسی از حقانیان میپرسد که فیلم را پاک کنم ولی او می گوید نه لازم نیست!

وحید حقانیان معاون امور ویژه دفتر رهبری: سخنانی گفتم که ظاهرا به معاون اول برخورده/ قرار بر انتشار آن سخنان نبود/ قصد توهین و جسارت نداشتم

حقانیان ادعا کرد که آن سخنان در یک جمع خصوصی صورت گرفت و قرار بر انتشار آن نبود! این درحالی است که در انتهای آن فیلم مذکور کسی از حقانیان میپرسد که فیلم را پاک کنم ولی او می گوید نه لازم نیست!

 معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: مردم زلزله‌زده با مشکلات زیادی مواجه هستند و ما نباید طوری صحبت کنیم که ۱۲ میلیون ساکن مسکن مهر هم دچار مشکل شوند.

وحید حقانیان معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری که به منظور بررسی وضعیت زلزله‌زدگان غرب کشور به قصر شیرین و سرپل ذهاب سفر کرده است در گفت‌وگو با فارس درباره اظهاراتی که دیروز از وی در فضای مجازی پخش شد، توضیحاتی ارائه کرد.

حقانیان که هم اکنون در منطقه سر پل ذهاب به سر می‌برد، اظهار داشت: روز گذشته بنده به منظور بررسی وضعیت زلزله‌زدگان در قصر شیرین بودم و در جمع محدودی از جهادگران سخنانی گفتم که علی‌الظاهر به معاون اول محترم رئیس جمهور برخورده در حالی که بنده ۲۵ سال با ایشان همکار بودم و قصد توهین و جسارت نداشتم.

وی با بیان اینکه آن سخنان در یک جمع خصوصی صورت گرفت و قرار بر انتشار آن نبود، اظهار داشت: البته اینها یک واقعیت است که ما نباید مسائل این‌چنینی را سیاسی کنیم.

حقانیان افزود: بخشی از این منطقه از جمله محل مسکن مهر بر روی گسل بوده که بسیاری از خانه‌های بتنی که توسط خود مردم هم ساخته شده کاملا فرو ریخته اما سازه مسکن مهر سالم است.

معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مردم مشکلات و آلام زیادی دارند که ما باید آنها را کم کنیم نه اینکه طوری صحبت کنیم که ۱۲ میلیون نفر از ساکنان مسکن مهر هم با مشکل مواجه شوند.

در فیلم قبلی منتشر شده از وحید حقانیان وی، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری را لعنت کرده بود زیرا به گفته حقانیان، جهانگیری با انتقاد از وضعیت مسکن مهر در وضعیت زلزله، اولین تخم لق سیاسی کاری در زلزله را گذاشته بود.

شما هم نظر خود را ارسال کنید