سایپا صفر – پرسپولیس یک / شاگرد، حریف استاد نشد

مرداد ۶, ۱۳۹۵ ساعت: ۰۰:۱۰ ق.ظ 599 بازدید ۲ نظر
دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس در هفته نخست لیگ برتر شانزدهم با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید.

 

به گزارش وب سایت یزدیان، دو تیم سایپا و پرسپولیس در ادامه دیدارهای هفته نخست لیگ برتر شانزدهم  از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با یک گل به سود پرسپولیس پایان یافت. کمال کامیابی‌نیا در دقیقه ۶۸ تک گل سرخپوشان را به‌ثمر رساند.

تیم پرسپولیس در نخستین دیدار فصل خود مقابل سایپا با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری و علی علیپور به میدان می رود.

شاگردان فرکی با ترکیب الساندرو، سیامک کوروشی، حامد شیری، سعید لطفی، آنتونی لوپز، ابراهیم صادقی، روزبه شاه علیدوست، امید خالدی، علی زینالی، مهدی ترابی و غلامرضا رضایی به میدن آمده است.

 

 دقایق حساس:

نیمه اول
دقیقه ۲۰:
پرسپولیسی‌ها در یک ضدحمله صاحب موقعیت خوبی شدند، اما در محوطه سایپا سرآسیمه عمل کردند و توپ را از دست دادند. در نهایت توپ برگشتی به فرشاد احمدزاده رسید که ارسال او به دهانه دروازه توسط دروازه‌بان نارنجی‌پوشان مهار شد.

دقیقه ۳۸: ارسال بازیکنان سایپا روی دروازه پرسپولیس با خروج خوب علیرضا بیرانوند همراه بود که این دروازه‌بان پس از مهار توپ با یک پرتاب دست تیمش را صاحب یک ضدحمله کرد، اما پاس اشتباه امید عالیشاه این موقعیت را خراب کرد.

دقیقه ۴۲: علی علیپور در محوطه جریمه سایپا توپ را از سیامک کوروشی گرفت و صاحب موقعیت خوبی شد، اما پاس اشتباه او دروازه‌بان سایپا را صاحب توپ کرد.

دقیقه ۴۳: فرشاد احمدزاده به دلیل خطای شدیدی که روی ابراهیم صادقی انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۴۴: حمله خطرناک سایپایی‌ها و ارسال آنها روی دروازه در حال همراه شدن با اشتباه مدافعان و دروازه‌بان پرسپولیس بود که توپ به شکل خطرناکی راهی کرنر شد.

نیمه دوم
دقیقه ۵۶:
علی قلی‌زاده جای علی زینالی را در ترکیب سایپا گرفت. سه دقیقه بعد هم مسعود حسن‌زاده جانشین ابراهیم صادقی شد.

دقیقه ۶۸: وحید امیری با پرتابی بلند پرسپولیس را صاحب موقعیت کرد که ضربه سر حسین ماهینی برگشت داده شد که در ادامه کمال کامیابی‌نیا با شوتی سنگین دروازه سایپا را باز کرد.

دقیقه ۷۳: وحید امیری با تکلی که روی روزبه شاه‌علیدوست انجام داد و پس از درگیری با این بازیکن و دیگر بازیکنان سایپا، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۷۴: احمد نوراللهی جای فرشاد احمدزاده را در زمین گرفت.

دقیقه ۷۷: مهدی طارمی در ترکیب پرسپولیس به جای امید عالیشاه را بیرون کشید.

دقیقه ۸۵: پلی یانسکی به جای محسن ربیع‌خواه در ترکیب پرسپولیس حضور یافت.

 

 

گل

پرتاب اوت از سوی وحید امیری با ضربه سر ماهینی در آستانه ورود به دروازه توسط  مدافع حریف بازگشت داده شد اما کامیابی نیا ببا یک شوت زیبا توپ را به گل تبدیل کرد.

 

 

خلاصه بازی: سایپا ۰-۱ پرسپولیس

=============================================

نتایج کل بازی های هفته اول لیگ برتر

هفته اول

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید