زمان پیش فروش پژو ۲۰۰۸ اعلام شد

خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ ساعت: ۱۸:۲۲ ب.ظ 2,092 بازدید ۳ نظر
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از پیش فروش سه محصول جدید در روزهای اول و سوم تیر ماه خبر داد.

ایران خودرو زمان پیش فروش پژو ۲۰۰۸ را اعلام کرد (+جزئیات و مبلغ پیش فروش و زمان تحویل)

 مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از پیش فروش سه محصول جدید در روزهای اول و سوم تیر ماه خبر داد.

هاشم یکه زارع با اعلام این خبر گفت: پیش فروش سه محصول جدید پژو ۲۰۰۸، تندر پلاس و دناپلاس در روز پنج شنبه اول تیر ماه برای شماره کد ملی زوج و شنبه سوم تیر ماه برای شماره کد ملی فرد خواهد بود.

وی با بیان این که هر کد ملی فقط قادر به ثبت نام یک دستگاه خواهد بود، اظهار کرد: امکانی در سامانه فروش اینترنتی ایجاد خواهد شد تا تمام مشتریان از فرصت یکسان برخوردار باشند، ضمن اینکه این ثبت نام فاقد امکان صلح است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این که مبلغ پیش پرداخت برای محصول ۲۰۰۸ مبلغ ۶۰ میلیون تومان است، یادآور شد: نرخ سود مشارکت در این طرح ۱۵درصد و نرخ سود انصراف نیز ۱۲درصد است.
این خودرو ازساعت ۱۰ صبح ۱ تا ۳ تیر بر اساس شماره اول کد ملی افراد  بر اساس زوج و فرد پیش فروش می شود. و مطابق جدول اعلامی زمان تحویل اولین سری از این خودرو نیز شهریور ۹۶ خواهد بود

با کلیک بر روی جدول آن را بزرگتر ببینید
http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1396/3/28/710868_536.jpg

مشخصات کامل پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو که امروز پیش فروش آن رسما اعلام شد (+عکس)

بر اساس اعلام ایران خودرو خودروی پژو ۲۰۰۸ با ظاهر جدیدی که سال ۲۰۱۶ در اروپا رونمایی شده است در ایران نیز تولید شده و به بازار عرضه می شود و لذا  این خودرو همان مدل نیوفیس جدید است.

مشخصات کامل پژو 2008 ایران خودرو که امروز پیش فروش آن آغاز شد (+جدول کامل)

وقتی در صندلیِ ‌پژو ۲۰۰۸ می‌نشینید، فضاهای داخلی از طراحی مدرن و متناسبی برخوردارند که با استایل بیرونی ماشین همخوانی دارد. پانل ابزار که مجهز به دریچه‌هایی به شکل چشم‌گربه است، خطوط ایرودینامیک و گرافیکی را به هم می‌پیوندد.

پژو ۲۰۰۸ خصوصیات یک  خودروهای SUV را دارد پهنای باله‌ها، خطوط عمودی جلوپنجره و زه‌ها، چهارچوب اصالت طرح بدنه را شکل می‌دهند و هم‌زمان موج خطوط اسپویلرها و تریم صندوق‌عقب نیز آن را زیبا می کند.

همچنین ظاهرقدرتمند و شخصیت پژو ۲۰۰۸ ، مدیون چراغ‌های عقب ” قرمز مات ” جدیدی است که از مدل GTi 308 وام گرفته‌شده است.

پژو ۲۰۰۸ مجهز به موتور ۱٫۶ لیتری توربو شارژ ۱۶ سوپاپ با ۱۶۴ اسب بخار قدرت است که به گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته تجهیز شده است.مصرف سوخت این خودرو به صورت ترکیبی ۹٫۸ لیتر است که این میزان در خارج از شهر ۴٫۹ و در داخل شهر  ۶٫۷ اعلام شده است.

همچنین سیستم کمک ترمز اضطراری ، (ESP)، سیستم ترمز ضد قفل(ABS) سیستم کنترل الکتریکی پایداری خودرو (EBA) و سیستم کمکی سربالایی از جمله امکاناتی است که  در بالا بردن ضریب  ایمنی ۲۰۰۸ در آن بکار رفته است.
امروز ایران خودرو رسما زمان پیش فروش پژو ۲۰۰۸ را اعلام کرده و آن طوری که مدیر عامل این شرکت اعلام کرده است این خودرو ازساعت ۱۰ صبح  ۱ تا ۳ تیر بر اساس شماره اول کد ملی افراد پیش فروش می شود.

نمایش پژو ۲۰۰۸ در نمایشگاه خودروی تهران

نمایش پژو 2008 در نمایشگاه خودروی تهران

نمایش پژو ۲۰۰۸ در نمایشگاه خودروی تهران

نمایش پژو 2008 در نمایشگاه خودروی تهران

تولید ۲۰۰۸ در کارخانه ایران خودرو

تولید 2008 در کارخانه ایران خودرو

تولید ۲۰۰۸ در کارخانه ایران خودرو

تولید 2008 در کارخانه ایران خودرو

نمای داخلی خودرو

نمای داخلی خودرو

مشخصات کامل اعلام شده از سوی ایران خودرو

  http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1396/3/28/710855_389.png

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید