رئیس مجلس نمایندگان آمریکا:می خواهم ترامبه پ را پشت میله های زندان ببینم

خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ ساعت: ۲۳:۰۷ ب.ظ 107 بازدید بدون نظر
پلوسی تأکید کرد که به جای برکناری «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ترجیح می دهد وی را پشت میله های زندان ببیند.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا:می خواهم ترامپ را پشت میله های زندان ببینم

 

به گزارش یزدیان به نقل از روسیا الیوم، «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به رهبران حزب دموکرات و«جرالد نادلر» رئیس کمیته حقوقی مجلس نمایندگان اطلاع داد که وی به جای برکناری «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ترجیح می دهد وی را پشت میله های زندان ببیند.

روزنامه «پولتیکو»به نقل از برخی مسئولان که در نشست پلوسی و رهبران حزب دموکرات و نیز رئیس کمیته حقوقی مجلس نمایندگان نوشت:پلوسی در این نشست گفت: نمی خواهم ترامپ برکنار شود بلکه می خواهم او را در زندان ببینم.

این روزنامه در ادامه نوشت که نادلر تلاش کرد که پلوسی را قانع کند که اجازه دهد کمیته حقوقی تدابیر برکناری ترامپ رئیس جمهور این کشور را آغاز کند.

با وجود این، نانسی پلوسی در عین حالی که از تمایل همقطاران دموکرات خود برای برکناری رئیس جمهور حمایت می کند اما بر این بارو است که این کار باید در زمان و شرایط مناسب صورت گیرد به ویژه آن که دموکرات ها نیاز به بسیج کردن و حمایت قوی دو حزب برای آغاز برکناری ترامپ دارند.

برکناری رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به موجب نتایج محاکمه اش در مجلس نمایندگان صورت می گیرد اما مجلس سنا نیز باید اتهامات وی را مورد تأیید قرار دهد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید