خانه » ورزشی » ذوب آهن ۲ – ۳ تراکتورسازی / صعود دقیقه ۱۲۲ تیراختور

ذوب آهن ۲ – ۳ تراکتورسازی / صعود دقیقه ۱۲۲ تیراختور

دی ۱۱, ۱۳۹۵ ساعت: ۲۲:۳۱ ب.ظ 386 بازدید یک نظر
پنالتی بسیار مشکوکی که برای ذوب آهن گرفته شد را بنگستون گل کرد. دقیقه 120 بازی 2-2 بود و می توانست با همین نتیجه به پنالتی بکشد اما تراکتورسازی پا عقب نکشید و در یک حمله با شوت زیبای محمدنوری بازی را 3-2 کرد. تراکتورسازی با این پیروزی که در دقیقه 122 به دست آمد به فینال جام حذفی صعود کرد و رقیب نفت تهران شد.

ذوب آهن ۲ – ۳ تراکتورسازی / صعود دقیقه ۱۲۲ تیراختور

تراکتورسازی با پیروزی مقابل ذوب آهن به فینال جام حذفی رسید.

  در بازی دوم مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایران تیم های تراکتورسازی و ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به دیدار یکدیگر رفتند.

دیداری که به نظر می رسید برای صعود تراکتورسازی دیدار چندان مشکلی نباشد. تیم دوم جدول لیگ برتر در حالی مقابل ذوب آهن قرار می گرفت که البته میهمان بود و از تماشاگران هیجان انگیزش بهره نمی برد.

بازی با نمایش پرسرعت دو تیم شروع شد. ذوب آهن که از میزبانی بهره می برد و با کوچکتر شدن زمین سعی در مهار تیم تراکتورسازی داشت . تیم اصفهانی در مدت اخیر همیشه مقتصد بازی کرده و به فکر ضدحمله بوده و در این دیدار هم انرژی خودش را روی ضدحملات گذاشته بود.

ذوب آهن در همان نیمه اول به گل رسید. دقیقه ۴۵ احسان پهلوان برای ذوب آهن گل زد و بازی در نیمه اول ۱-۰ به پایان رسید. در نیمه دوم تراکتورسازی فشار زیادی برای به ثمر رسیدن گل به دروازه تیم اصفهانی وارد آورد. در همین شرایط بود که مرتضی تبریزی مهاجم ذوب آهن اخطار دوم را گرفت و از دقیقه ۷۰ ذوب آهن ده نفره شد.

تراکتورسازی در دقایق پایانی فشار زیادی را وارد کرد و البته در مقابل ذوبی ها در ضدحملات بسیار خطرناک بودند. دقیقا دقیقه ۸۸ بازی بود که دو بازیکن ذوب آهن با اخباری تک به تک شدند و توپ به گل تبدیل نشد. برگشت همان توپ روی دروازه ذوب آهن آمد و ضربه سر زیبای حاتمی بازی را مساوی کرد.

بازی در پایان نود دقیقه یک بریک شد. نیمه اول وقت های اضافه هنوز شروع نشده بود که تراکتورسازی با محمدابراهیمی گل دوم را زد. تیم ۱۰ نفره ذوب آهن بعد ازاین گل تقریبا فرو ریخت آنها با یک یار کمتر توانایی ایجاد فشار روی دروازه تیم ۱۱ نفره تراکتورسازی را نداشتند.

تلاش ذوب آهن برای گل زدن ادامه داشت که حاشیه عجیب کرار جاسم سبب اخراجش شد. دقیقه ۱۱۰ امیرقلعه نویی که لابد می دانست جاسم برایش دردسر می شود او را تعویض کرد. کرار قبل از خروج از زمین اعتراض زیادی به داور کرد و یک اخطار گرفت.

او برای اتلاف وقت در زمین ایستاده بود که با بازیکن ذوب آهن درگیر شد هر دوبازیکن یک کارت زرد گرفتند و کرار قبل از اینکه تعویض شود اخراج شد و تراکتورسازی ۱۰ نفره.

کم شدن نفرات تراکتورسازی انگیزه خوبی برای حمله به دروازه تراکتورسازی بود با این همه ذوب آهن و تلاش های زیادش به یک گل آفساید و یک ضربه تیر رسید. دقیقه ۱۱۸ بازی قصه گل مساوی تراکتورسازی برعکس تکرار شد. محمد ابراهیمی با مظاهری تک به تک شد. تک به تک ۳۵متری که با صبر بیش از حد از دست دادند. توپی که در برگشت به کرنر تبدیل شد و همان کرنر به پنالتی برای ذوب آهن .

پنالتی بسیار مشکوکی که برای ذوب آهن گرفته شد را بنگستون گل کرد. دقیقه ۱۲۰ بازی ۲-۲ بود و می توانست با همین نتیجه به پنالتی بکشد اما تراکتورسازی پا عقب نکشید و در یک حمله با شوت زیبای محمدنوری بازی را ۳-۲ کرد. تراکتورسازی با این پیروزی که در دقیقه ۱۲۲ به دست آمد به فینال جام حذفی صعود کرد و رقیب نفت تهران شد.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید