دیدار سیدمحمدخاتمی با سرو قامتان تیم والیبال خاتم اردکان + تصاویر

اسفند ۱۸, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۱:۳۹ ب.ظ 1,088 بازدید یک نظر
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی در دیدار با والیبالیست ها، مربیان و کادر فنی تیم خاتم اردکان با اشاره به موفقیت های اخیر این تیم در بازی های گذشته، از تمامی بازیکنان و عوامل تیم و مسئولان شهرستان اردکان تقدیر و تشکر کرد.

دیدار سیدمحمدخاتمی با سرو قامتان تیم والیبال خاتم اردکان + تصاویر

?حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی در دیدار با والیبالیست ها، مربیان و کادر فنی تیم خاتم اردکان با اشاره به موفقیت های اخیر این تیم در بازی های گذشته، از تمامی بازیکنان و عوامل تیم و مسئولان شهرستان اردکان تقدیر و تشکر کرد.
?وی با اشاره به مشکلات و کمبود امکانات و بودجه این تیم ، موفقیت های کسب شده توسط این تیم که در زمره تیم های فینالیست قرار گرفته را قابل تحسین دانست.
?رئیس جمهور اسبق ایران، پیروزی های اخیر تیم خاتم اردکان را که باعث پر آوازه تر شدن نام این شهر شده را حاصل زحمات بازیکنان و مربیان و حمایت های موثر مردمی ذکر کرد و افزود: با توجه به اینکه تیم والیبال ایران جزو چهار تیم برتر دنیا است مسئولین تیم خاتم باید تدابیری بیاندیشند تا از تمام پتانسیل و بازیکنان بومی شهر اردکان استفاده نمایند.
?سید محمد خاتمی از مسئولان و کادر فنی تیم درخواست کرد با توجه به پتانسیلی که در اختیار دارند اردکان را به یک قطب والیبال تبدیل کنند.

?همچنین نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار؛ ضمن تقدیر و تشکر از والیبالیست های تیم اردکان؛ خاتم را یکی از تیم های موفق و شگفتی ساز در لیگ برتر والیبال کشور ذکر کرد و گفت: این تیم در سایه استعداد خوب، همت و جسارت والیبالیست های خود توانسته راه دشوارو سختِ و پر افتخاری را برای اردکان طی کند و مردم را خوشحال نماید.
?رئیس فراکسیون ورزش مجلس، لیگ والیبال ایران را جزو مطرح ترین لیگ های والیبال دنیا دانست و اضافه کرد: افتخار افرینیِ تیم خاتم و آقایی در والیبال ایران؛ مرهون تلاش های بازیکنان ،مربیان و کادر فنی این تیم است.
?نماینده مردم اردکان همچنین تماشاگران تیم خاتم را یکی از مولفه های پیروزی های اخیر این تیم برشمرد و گفت: هواداران، با شور و روحیه ای که در مردم ایجاد می کردند و با تلاش هایی که انجام دادند باعث رشد و بالندگی تیم و حضور در فینال شدند.
?رئیس فراکسیون ورزش مجلس در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه مشکلاتی در زمینه رشته های ورزشی کشور وجود دارد اظهار داشت: این مشکلات که شامل رشته هایی مثل کشتی، نظام باشگاه داری و ورود بانوان به ورزشگاهها هست با دستور رئیس محترم جمهور و دیگر مسئولین در شورای عالی امنیت ملی در حال پیگیری است و امیدواریم با رفع موانع و مشکلات فراروی ورزش کشور، شاهد درخشش قهرمانان زن و مردمان درعرصه های آسیایی و جهانی باشیم و رضایت خیل کثیر ورزش دوستان کشور جلب گردد.