دیدار سیدمحمدخاتمی با سرو قامتان تیم والیبال خاتم اردکان + تصاویر

اسفند ۱۸, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۱:۳۹ ب.ظ 973 بازدید یک نظر
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی در دیدار با والیبالیست ها، مربیان و کادر فنی تیم خاتم اردکان با اشاره به موفقیت های اخیر این تیم در بازی های گذشته، از تمامی بازیکنان و عوامل تیم و مسئولان شهرستان اردکان تقدیر و تشکر کرد.

دیدار سیدمحمدخاتمی با سرو قامتان تیم والیبال خاتم اردکان + تصاویر

🔹حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی در دیدار با والیبالیست ها، مربیان و کادر فنی تیم خاتم اردکان با اشاره به موفقیت های اخیر این تیم در بازی های گذشته، از تمامی بازیکنان و عوامل تیم و مسئولان شهرستان اردکان تقدیر و تشکر کرد.
🔹وی با اشاره به مشکلات و کمبود امکانات و بودجه این تیم ، موفقیت های کسب شده توسط این تیم که در زمره تیم های فینالیست قرار گرفته را قابل تحسین دانست.
🔹رئیس جمهور اسبق ایران، پیروزی های اخیر تیم خاتم اردکان را که باعث پر آوازه تر شدن نام این شهر شده را حاصل زحمات بازیکنان و مربیان و حمایت های موثر مردمی ذکر کرد و افزود: با توجه به اینکه تیم والیبال ایران جزو چهار تیم برتر دنیا است مسئولین تیم خاتم باید تدابیری بیاندیشند تا از تمام پتانسیل و بازیکنان بومی شهر اردکان استفاده نمایند.
🔹سید محمد خاتمی از مسئولان و کادر فنی تیم درخواست کرد با توجه به پتانسیلی که در اختیار دارند اردکان را به یک قطب والیبال تبدیل کنند.

🔸همچنین نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار؛ ضمن تقدیر و تشکر از والیبالیست های تیم اردکان؛ خاتم را یکی از تیم های موفق و شگفتی ساز در لیگ برتر والیبال کشور ذکر کرد و گفت: این تیم در سایه استعداد خوب، همت و جسارت والیبالیست های خود توانسته راه دشوارو سختِ و پر افتخاری را برای اردکان طی کند و مردم را خوشحال نماید.
🔸رئیس فراکسیون ورزش مجلس، لیگ والیبال ایران را جزو مطرح ترین لیگ های والیبال دنیا دانست و اضافه کرد: افتخار افرینیِ تیم خاتم و آقایی در والیبال ایران؛ مرهون تلاش های بازیکنان ،مربیان و کادر فنی این تیم است.
🔸نماینده مردم اردکان همچنین تماشاگران تیم خاتم را یکی از مولفه های پیروزی های اخیر این تیم برشمرد و گفت: هواداران، با شور و روحیه ای که در مردم ایجاد می کردند و با تلاش هایی که انجام دادند باعث رشد و بالندگی تیم و حضور در فینال شدند.
🔶رئیس فراکسیون ورزش مجلس در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه مشکلاتی در زمینه رشته های ورزشی کشور وجود دارد اظهار داشت: این مشکلات که شامل رشته هایی مثل کشتی، نظام باشگاه داری و ورود بانوان به ورزشگاهها هست با دستور رئیس محترم جمهور و دیگر مسئولین در شورای عالی امنیت ملی در حال پیگیری است و امیدواریم با رفع موانع و مشکلات فراروی ورزش کشور، شاهد درخشش قهرمانان زن و مردمان درعرصه های آسیایی و جهانی باشیم و رضایت خیل کثیر ورزش دوستان کشور جلب گردد.