دیدار ذوالنور با شیخ مهدی کروبی در محل حصر خانگی

آبان ۲۸, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۱:۳۲ ب.ظ 760 بازدید بدون نظر
حجت الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس پنج شنبه شب گذشته به دیدار شیخ مهدی کروبی رفته است. چندی پیش حسین کروبی فرزند مهدی کروبی خبر از دیدار اسماعیل دوستی با پدرش در حصر داده بود. حسین کروبی گفته بود که افرادی که به دیدار رییس مجلس ششم می روند توسط نهادهای امنیتی انتخاب می شوند.

دیدار ذوالنور با شیخ مهدی کروبی

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس پنج شنبه شب گذشته به دیدار شیخ مهدی کروبی رفته است.
چندی پیش حسین کروبی فرزند مهدی کروبی خبر از دیدار اسماعیل دوستی با پدرش در حصر داده بود. حسین کروبی گفته بود که افرادی که به دیدار رییس مجلس ششم می روند توسط نهادهای امنیتی انتخاب می شوند.
به گزارش نامه نیوز، فرزند شیخ مهدی کروبی حالا درباره دیدار ذوالنور با مهدی کروبی به امتداد گفت: آقای ذالنور دراین ملاقات نقطه نظرات خود را مطرح کرده و حاج آقا هم به بیان دیدگاه های خود پرداخته است. این ملاقات دوستانه و مفید بوده است.
وی افزود: ذوالنور از دوستان قدیمی پدر است و در جریان اتفاقات بعد از ۸۸ هم در مرحله ای به کمک پدر شتافته است.
کروبی تاکید کرد: قاعدتا این انتخاب از طریق شورای عالی امنیت ملی است. چون قبلا هم دبیر شورای امنیت گفته بود که سه نفر برای دیدار با شیخ انتخاب شده اند. منتها تصور ما این بود که دیدار آقای ذالنور با فاصله ای یک هفته ای از دیدار آقای دوستی محقق شود، ولی حدودا یک ماه به طول انجامید. البته امیدواریم که اگر گشایشی قرار است حاصل شود، تعداد ملاقات ها بیشتر و با فاصله زمانی کمتری صورت بگیرد.
او در پاسخ به این سوال که آیا این دیدارها برای رد و بدل پیغام خاصی صورت می گیرد هم گفت: تصورم این است که این دیدارها برای این منظور است که شرایط رفع حصر مهیا شود.

شما هم نظر خود را ارسال کنید