دستگیری مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور/خبر تکذیب شد!

خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ ساعت: ۲۳:۳۵ ب.ظ 130 بازدید بدون نظر
مدیر مالی وزارت نفت 25 میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج و به حساب یک صراف واریز کرده بود و به ظاهر می‌خواستند با این پول کار کنند

دستگیری مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور

بنا بر ادعای تسنیم، مدیر مالی وزارت نفت ۲۵ میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج و به حساب یک صراف واریز کرده بود و به ظاهر می‌خواستند با این پول کار کنند.

براساس این گزارش مدیرمالی وزارت نفت و فرد صراف صرفه نظر از این که خروج این ارز غیرقانونی و جرم محسوب می‌شود قصد انتقال مبلغ مذکور را به خارج از کشور داشتند.

مدیر مالی وزارت نفت صبح امروز قصد خروج از کشور را داشت که دستگیر شد. همزمان با دستگیری این مقام مسئول در وزارت نفت صراف متخلف نیز دستگیر و هر دو روانه زندان شدند و حسابی که دلارها به آن واریز شده نیز مسدود شده است.

==============

🔴 دروغی دیگر از خبرگزاری تسنیم

🔻بازداشت مدیرمالی وزارت نفت کذب است/ در ساختار وزارت نفت مدیرمالی وجود ندارد

🔻سایت خبری شانا در واکنش به انتشار خبر بازداشت مدیرمالی وزارت نفت نوشت:

🔻در پی انتشار یک دروغ دیگر علیه وزارت نفت این وزارتخانه موضوع منتشر شده پیرامون دستگیری مدیر مالی این وزارتخانه را تکذیب و درباره آن توضیح داد:
اقدام به موقع وزارت نفت در شناسایی وجوه ارزی راکد نزد یکی از صرافی ها

🔻در پی بررسی صورتهای مالی یکی از شرکت های فرعی لایه ۲ پیمانکاری وزارت نفت از سوی مجمع عمومی عادی سالانه آن شرکت مشخص شد مبالغ قابل توجه ارزی بالغ بر یک سال به صورت راکد در حساب یکی از صرافی‌های طرف حساب باقی مانده که با اعلام موضوع از ناحیه شرکت پیمانکار اصلی و طرح در مرجع قضائی و اقدام به موقع آقای تورک، معاون محترم دادستانی عمومی و انقلاب تهران و سرپرست دادسرای مبارزه با جرائم پولی بانکی به‌واسطه صدور دستورات لازم و تلاش سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات، اقدامات مترتبه قضایی به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی معمول گردید.

🔻لازم به ذکر است در ساختار اداری وزارت نفت عنوان «مدیر مالی» وجود ندارد و این خبر ساخته و پرداخته کسانی است که ماهیت آن‌ها برای افکار عمومی و نهادهای مسئول شناخته شده است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید