دستمزد خوانندگان چقدر است؟

خرداد ۴, ۱۳۹۷ ساعت: ۱۹:۰۷ ب.ظ 826 بازدید بدون نظر
وقتی مردم برای دیدن یک برنامه می‌روند، علاقه دارند بدانند خواننده‌ای که دعوت شده چقدر دستمزد می‌گیرد. خبرنگار برای پیدا کردن پاسخ این پرسش به کسانی که از خوانندگان برای برنامه‌ی سازمانی یا دانشگاهی خود دعوت کرده بود، صحبت کرد تا بداند که دستمزد یک خواننده چقدر بوده است. سپس خود با آن‌ها تماس گرفت تا میزان ارقام اعلامی را بداند

دستمزد خوانندگان چقدر است؟

وقتی مردم برای دیدن یک برنامه می‌روند، علاقه دارند بدانند خواننده‌ای که دعوت شده چقدر دستمزد می‌گیرد. خبرنگار انصاف نیوز برای پیدا کردن پاسخ این پرسش به کسانی که از خوانندگان برای برنامه‌ی سازمانی یا دانشگاهی خود دعوت کرده بود، صحبت کرد تا بداند که دستمزد یک خواننده چقدر بوده است. سپس خود با آن‌ها تماس گرفت تا میزان ارقام اعلامی را بداند، اما در برخی موارد صحبت‌های مدیر برنامه‌های خوانندگان متناقض با واقعیت بود، بعضی هم گفته هایشان با صحبت های قبلیشان منطبق بود.

  متن گفت‌وگو با مدیربرنامه‌های چند تن از خوانندگان مشهور کشور به همراه پاسخ‌های قبلی آنها به متقاضیان دیگر در پی می‌آید:

 

بهنام بانی

سید «میلاد حسینی»، مدیربرنامه‌های «بهنام بانی»، دستمزد او را برای اجرای یک کنسرتی در سازمان‌ها یا مراکز علمی و دانشگاهی که حدود ۴۰ دقیقه طول می‌کشد، ۵۰ میلیون تومان عنوان کرد.

وی وقتی خبرنگار انصاف نیوز نیز با او تماس گرفت، همین میزان را اعلام کرد.

 

محمد علیزاده 

«مهدی بشکوفه»، مدیریت اجرایی شرکت «ایران گام»، درباره‌ی دستمزد اجرای آقای علیزاده به یکی از دانشجویان گفته بود که ۴۰ میلیون تومان می‌شود.

او در توضیحاتی به این دانشجو افزوده بود که طول اجرای زنده آقای علیزاده ۴۰ دقیقه است و برنامه‌های او تا پایان ماه صفر پر است.

وقتی خبرنگار انصاف نیوز با بشکوفه تماس گرفت تا میزان دستمزد علیزاده را برای تهیه گزارش بداند، او گفت: «باید با آقای حسین خانی، مدیر برنامه‌هایشان صحبت کنید!»

 

بهنام صفوی

«رضا فوادیان»، مدیر برنامه‌های «بهنام صفوی»، درباره‌ی این خواننده گفت: او این روزها مشغول شیمی درمانی و کارهای درمان خود است و اجرایی ندارد، اما دستمزد او ۱۸ میلیون تومان برای ۴۵ دقیقه اجرای زنده به همراه ارکستر است.

بعد از تماس خبرنگار انصاف نیوز با فوادیان، او همان گفته‌های قبلی خود به آن دانشجو را بازگو کرد.

 

سالار عقیلی

گویا برنامه‌های «سالار عقیلی» تا پایان خردادماه پر است. «محمدرضا اسکندری»، مدیر برنامه‌ی او درباره‌ی شرایط حضور این خواننده به یکی از متقاضیان گفته بود که آقای عقیلی برای اجرای زنده‌ی برنامه‌های سازمانی ۳۸ میلیون می‌گیرد که حدود یک ساعت این برنامه زمان می‌برد.

اسکندری درباره‌ی میزان دستمزد عقیلی به خبرنگار انصاف نیوز گفت: چهار نوع ارکستر داریم که ۳۰، ۳۵، ۴۰ و ۴۵ میلیون تومان است و با توجه به سالن و مشخصاتی که می‌دهید، می‌توانم قیمت بدهم.

 

فریدون آسرایی

هنگامی که یکی از دانشجویان برای برنامه‌ی خود با «محمودی»، مدیر برنامه‌های «فریدون آسرایی»، تماس گرفت: او برای اجرای زنده‌ی سازمانی که بلیط فروشی نداشته باشد مبلغ ۱۵ میلیون تومان را عنوان کرد که این اجرا به همراه ارکستر است و حدود ۴۵ دقیقه طول می کشد.

محمودی بعد از تماس خبرنگار انصاف نیوز هم همان مبلغ قبلی یعنی ۱۵ میلیون تومان را بازگو کرد.

 

رضا یزدانی

«علی اوجی»، مدیربرنامه «رضا یزدانی»، میزان دستمزد اجرای زنده‌ی این خواننده، جهت حضور در یک برنامه دانشگاهی را ۱۷ میلیون تومان گفت و در ادامه به متقاضی توضیح داد: این اجرا ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طول می‌کشد و بهمراه گروه ارکستر است. اگر صدا و نور را نیز به آن اضافه کنیم، دو میلیون تومان دیگر نیز جداگانه حساب می شود.

وقتی خبرنگار انصاف نیوز با اوجی تماس گرفت تا درباره‌ی میزان دستمزد یزدانی را بپرسد، او گفت: «چرا من باید اسرار کارم را به شما بگویم؟»

و در ادامه سوال خبرنگار که گفت: برای تهیه گزارشم می‌پرسم. آیا ۱۷ میلیونی که گفتند، درست است؟، پاسخ داد: نه!

و در ادامه افزود: نکته اینجاست که هیچ قیمت مشخصی ندارد که بخواهم توضیح بدهم و کاملا توافقی است. شما می‌توانید راجع به آن گمانه‌زنی کنید. از من بپرسید می‌گویم؛ نمی‌دانم. اول باید آن شرکت مشخص شود و توافق انجام شود.

 

بنیامین بهادری

«سلیم احمدی»، مدیر برنامه‌های «بنیامین بهادری» قبلا به یکی از دانشجویان تهرانی گفته بود که برنامه‌هایی که برای – مراکز علمی و دانشگاهی – دعوت می‌شویم با ارکستر کامل، ۲۰ میلیون تومان برای ۴۰- ۴۵ دقیقه می‌گیریم.

وقتی خبرنگار انصاف نیوز در رابطه با میزان دستمزد بهادری برای اجرای زنده در یک -برنامه‌ی سازمانی- از احمدی پرسید، او پاسخ داد: تا پایان ماه رمضان برنامه نمی‌رویم، اما اجرای برنامه برای تهران ۲۵ میلیون تومان است.

 

احسان خواجه امیری

«نیما بیک»، مدیر برنامه‌های «احسان خواجه امیری» دستمزد او را ۲۸ میلیون تومان گفت و افزود: فقط با ارکستر کامل برای اجرا می‌آییم. هفت قطعه موسیقی اجرا می‌کنیم که حدود ۴۰ دقیقه طول می‌کشد.

 خبرنگار انصاف نیوز موفق به صحبت با بیک نشده است.

 

علی لهراسبی

«زایا سلیمان»، مدیر برنامه های «علی لهراسبی»، درباره‌ی دستمزد این خواننده گفت: ۱۷ میلیون تومان هزینه خودشان به همراه گروه است، آقای لهراسبی در برنامه‌های همایشی هشت قطعه اجرا می‌کند که ۴۰ دقیقه می‌شود.

سلیمانی میزان دستمزد برای اجرای زنده را به خبرنگار انصاف نیوز هم، ۱۸ میلیون تومان گفت، اما افزود، رقم اجراهای خصوصی که بلیط فروشی دارند بین ۲۴ تا ۳۰ میلیون تومان با توجه به میزان افراد حاضر و سالن است.

 

حمید هیراد

«فاطمه شجاعی»، مدیر برنامه‌های «حمید هیراد» به دانشجویی که با او تماس گرفت، دستمزد اجرای این خواننده را ۴۵ میلیون تومان عنوان کرد و در ادامه گفت که او تنها بصورت زنده اجرا می‌کند و این مبلغ به همراه گروه و تجهیزات صدا و نور است که بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه اجرای او زمان می‌برد.

 خبرنگار انصاف نیوز موفق به صحبت با شجاعی نشده است.

حامد همایون

یکی از دانشجویان که برای برنامه‌ی خود با «محسن رجب‌پور»، مدیربرنامه‌های «حامد همایون»، تماس گرفت تا از این خواننده برای اجرای زنده‌ی برنامه‌ی خود دعوت کند. پسر آقای رجب پور گوشی را برداشت و از این دانشجو خواست تا درباره‌ی این موضوع با خانم مرتضوی صحبت کند.

«نیکتا مرتضوی»، مدیر داخلی شرکت «ترانه شرقی» در رابطه با اجرای زنده‌ی او را برای سارمان‌ها به همراه گروه ارکستر کامل و نور و صدا برای مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه را، ۴۰ میلیون تومان گفت.

وقتی خبرنگار انصاف نیوز درباره‌ی میزان دستمزد همایون پرسید، او پاسخ داد که برای این کار باید آقای رجب‌پور باشند و الان هم ایشان نیستند!

او در پاسخ به این پرسش که شما قبلا یه یکی از دانشجویان مبلغ ۴۰ میلیون تومان را گفته بودید، درست است؟، گفت: نه، چون قیمت‌ها متفاوت است و بستگی به شرایط دارد!

شما هم نظر خود را ارسال کنید