برانکو به حریف دلخواه رسید

در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ایرانی ها به هم خوردند

فروردین ۲۸, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۱:۵۷ ب.ظ 683 بازدید بدون نظر
با پایان دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا 8 تیم مرحله غرب آسیا حریفان خود را شناختند. استقلال به مصاف ذوب آهن قلعه نوعی می رود و پرسپولیس با الجزیره امارات دیدار می کند

برانکو به حریف دلخواه رسید

 در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ایرانی ها به هم خوردند

با پایان دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۸ تیم مرحله غرب آسیا حریفان خود را شناختند.

  پیش از بازی های امشب لیگ قهرمانان آسیا تنها بازی العین برابر الدوحیل در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قطعی شده بود اما حالا با برگزاری بازی امشب ۳ بازی دیگر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب آسیا هم مشخص شد.

  • استقلال- ذوب آهن؛ دربی استقلالی ها در غرب آسیا

بی تردید جذاب ترین برای هواداران فوتبال ایران بین استقلال و ذوب آهن برگزار می شود، دو تیمی که هر دو در حال حاضر شرایط خوبی را در فوتبال ایران تجربه می کنند و هر یک به نظر از شانس برابری برای پیروزی برخوردار هستند.

نکته بعدی که باعث جذابیت این بازی می شود این است که امیرقلعه نویی به عنوان پرافتخارترین مربی استقلال در لیگ برتر محسوب می شود، باید روبروی تیم سابقش تیم سابقش قرار بگیرد و با شفری برای صعود رقابت کند که استقلال را بعد از ۴ سال به اوج آمادگی رسانده است.

شفر و قلعه نویی یک بار در لیگ برتر روبروی هم قرار گرفته اند که با پیروزی سرمربی ذوب آهن همراه بوده است و حالا شفر می خواهد با پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا انتقام سختی از او بگیرد.

  • پرسپولیس – الجزیره؛ دیدار برانکو با حریف دلخواه

پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی با حریفی بازی می کند که به نظر پیش از بازی آخر هم برانکو از رویارویی با آن استقبال می کرد. برانکو که در خطر رویارویی با تیم الاهلی عربستان بود، به دلیل اینکه بتواند در مرحله یک هشتم نهایی بتواند از حق میزبانی استفاده کند، امیدوار بود با الجزیره برخورد کند که اتفاقا همین اتفاق هم افتاد.

با توجه به شرایط خوب این روزهای پرسپولیس به نظر شاگردان برانکو توان پیروزی برابر الجزیره را خواهند داشت و می توانند سهمیه ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به دو تیم برساند.

  • العین- الدوحیل؛ جدال میلیاردرهای قطر و امارات

دو تیم العین و الدوحیل بی تردید یکی حساس ترین بازی های مرحله یک هشتم نهایی را تشکیل می دهند، دو تیمی که از نظر سطح مالی و امکانات از بهترین تیم های غرب آسیا هستند و جدال آنها به نوعی می تواند فینال زودرس این بازی ها در مرحله غرب آسیا باشد.

العین با حضور شحات، عمر عبدالرحمن، کایو و مارکوس برگ یکی از خطرناک ترین خط حمله های آسیا را در اختیار دارد اما الدحیل به دنبال جاشین مناسب برای مساکنی، ستاره تونسی خود است تا بتواند به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه پیدا کند.

  • السد- الاهلی؛ یاران ژاوی به دنبال تاریخسازی

دو تیم السد و الاهلی عربستان هم اخرین بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در منطقه غرب آسیا  برگزار می کنند. السد که بعد از شکست برابر پرسپولیس به عنوان تیم دوم از گروهش شکست خورد، امیدوار است بتواند الاهلی پرقدرت را شکست بدهد و بعد از سال ها به مراحل نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

ژاوی که پیش از این قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را با بارسلونا تجربه کرده است، امیدوار است بتواند با بالا بردن جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی با شکوهی از دنیا فوتبال داشته باشد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید