روزنامه جمهوری اسلامی خبر داد:

دخالت ۸ مدیر احمدی نژادی و فرزندانشان در پرونده فساد بزرگ پتروشیمی/ قوه قضاییه موظف است این افراد را محاکمه کند

اسفند ۲۰, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۳:۴۴ ب.ظ 231 بازدید بدون نظر
اما جزئیات این پرونده بسیار حیرت انگیز است. یکی از نکات این است که سردمداران فساد پتروشیمی پشت دو نفر که فراری هستند و در خارج مشغول خوشگذرانی می‌باشند (خانم شیخ الاسلامی و آقای علمی) پنهان شده‌اند درحالی که در این پرونده، 8 مدیر دولت دهم و فرزندانشان دخالت مستقیم داشتند و آنها نیز باید محاکمه شوند.

روزنامه جمهوری اسلامی خبر داد:

دخالت ۸ مدیر احمدی نژادی و فرزندانشان در پرونده فساد بزرگ پتروشیمی/ قوه قضاییه موظف است این افراد را محاکمه کند

   روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:

تصاویری که از جلسه دادگاه متهمان فساد پتروشیمی منتشر شده اند، نشان می‌دهند در چهره‌های آنها ذره‌ای ترس و پشیمانی وجود ندارد. این افراد با اینکه بیش از هفت میلیارد یورو فساد مالی دارند، ترسی ندارند. این وضعیت، وظیفه رئیس جدید قوه قضائیه را سنگین می‌کند. قوه قضائیه باید بدون اعتنا به عناوین، نسبت‌ها و جایگاه افراد با هر کس که مرتکب جرم می‌شود برخورد قاطع کند تا فساد ریشه کن شود.

با اینکه در جلسات رسیدگی به پرونده فساد هفت میلیارد یوروئی پتروشیمی، مطالب تکان دهنده‌ای توسط نماینده دادستان مطرح می‌شود و دیروز بخشی از آن در روزنامه جمهوری اسلامی چاپ شده، اما جزئیات این پرونده بسیار حیرت انگیز است. یکی از نکات این است که سردمداران فساد پتروشیمی پشت دو نفر که فراری هستند و در خارج مشغول خوشگذرانی می‌باشند (خانم شیخ الاسلامی و آقای علمی) پنهان شده‌اند درحالی که در این پرونده، ۸ مدیر دولت دهم و فرزندانشان دخالت مستقیم داشتند و آنها نیز باید محاکمه شوند.

دخالت 8 مدیر احمدی نژادی و فرزندانشان در پرونده فساد بزرگ پتروشیمی/ قوه قضاییه موظف است این افراد را محاکمه کند

شما هم نظر خود را ارسال کنید