حضور وزیر ارشاد در کنسرت همایون شجریان + تصاویر

مرداد ۱۹, ۱۳۹۳ ساعت: ۱۸:۱۳ ب.ظ 2,662 بازدید یک نظر

 

به گزارش یزدیان، وزیر ارشاد و معاون هنری‌اش در اجرای دوم شنبه شب، مهمان کنسرت «چرا رفتی» همایون شجریان و تهمورس پورناظری بودند و پس از اجرا، با حضور در پشت صحنه با هنرمندان دیدار و گفت‌و‌گو کردند.


اجرای دومِ سومین شب از تور کنسرت «چرا رفتی؟» همایون شجریان، شب گذشته با حضور «علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه خانواده و«علی مرادخانی» معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وزارت کشور برگزار شد.

همایون شجریان با خوشامدگویی به آن‌ها، اظهار امیدواری کرد تا با تلاش بیش‌تر در حوزه هنر و فرهنگ بتوان شرایط بهتری را برای اجرای موسیقی به ‌ویژه در شهرستان‌ها فراهم کرد.

 علاوه بر این دو، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها که صبح شنبه در جلسه ای با وزیر شرکت کرده بودند هم در سالن حاضر شدند. «همایون شجریان» از حضور مقام عالی وزارت ارشاد در این کنسرت قدردانی  کرد و اظهار امیدواری نمود که این حضور که نشان از اهمیت موسیقی برای او دارد، با تلاش بیشتر، شرایط بهتری را برای اجرای موسیقی به ویژه در شهرستان ها فراهم آورد. او که از ابتدای اجرا در سالن حضور داشت، هنگام ورود با تشویق حضار روبرو شد.

وزیر ارشاد به کنسرت شجریان رفت

 ناگفته نماند در میانه های کنسرت بود که البته شجریان، از آهنگساز بزرگ ایران؛ «انوشیروان روحانی» تقدیر کرد. سپس یادی از شهرام ناظری و سید جلال محمدیان که پیش از او تصنیف «مردان خدا» را اجرا کرده بودند، کرد و از پدر برادران پور ناظری؛ «کیخسرو پورناظری» که سال ها پیش و در دهه 60، تصنیف مردان خدا را ساخته است، به جهت حضور در این اجرا، قدردانی کرد. در این کنسرت سازندگان کلیپ معروف «چرا رفتی؟» از جمله باران کوثری و جبیب رضایی هم حضور داشتند که این سپاسگزاری ها، شامل حال آنان هم شد.

کنسرت «چرا رفتی» به خوانندگی همایون شجریان و آهنگ‌سازی تهمورس پورناظری طی سه روز گذشته در تالار وزارت کشور اجرا شده است و به دلیل استقبال مخاطبان قرار است در روزهای 23 تا 25 مردادماه هم ادامه یابد.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید